Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

a bo nie moge patrzec juz na swoja gebe!! ehhh i na te wlosy i na ten kolor!!! wszystko mi sie odmienia!! chca swoj kolor!! buuuuuu a musze czekac jeszcze 1,5 miesiaca zeby zrobic sobie cos pod swoj kolor zeby ludzi nie straszyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zagadałam się z mężem - już Wam swoje przesyłam :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już poszło, sorki za jakość moje to takie wyciete ze zdjęcia grupowego :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos drobniutka jestes :) teraz wiem z kim gadam :) waikiki wiem jak wyglada :), zuzka i moniq mam na nk :) caly czas czekam na lazienke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde Moniq same laski na to forum przyciągnęłam, ślicznie wyglądasz :D - jak Wy wszystkie :) Zuzki jeszcze nie widziałam :( Gagatka, a Ty to niby jaka - drobnica, że hej :) 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, mi się ten opis coś pierniczy, ale nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy posnęłyście??????????? 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-le
Cześć, jestem nowa, mogę się dołączyć? Mam endometriozę szyjki macicy i mam utrudnione przez to zajście w ciążę. Rozpoczęliśmy dopiero starania ale chciałabym skorzystać z Waszej wiedzy, doświadczeń itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-le witaj w Naszych skromnych progach :D mykam do łóżeczka, pa pa spokojnej nocki :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-le , pewnie , ze możesz dołączyć zapraszamy:) mallogs i gagatka, wy obydwie jestescie drobniutkie i chudziutkie:P Dobranoc dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-le
dzięki! widzę, że Wy już oczkuejcie dzieciątek, fajnie, gratuluję! zajrzę tu jutro, miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-le nie wszystkie, ale w najbliższym czasie planujemy zaciążyć ;) :D Chyba jestem uzależniona od internetu - miałam już do wyrka pójść :p 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :) Ja tak po łebkach tylko, bo jakaś niedorobiona jestem i zrąbana jak remiza po weselu. :D I tak naprawdę sama nie wiem czemu. Chyba ta pogoda tak wpływa na człowieka. :) Mallgos, oczywiście zezwalam, aby któraś z Dziewczyn przesłała Ci zdjęcia mojego małego. A jeśli żadna nie zapragnie to mogę Ci przesłać, tylko zarzuć namiarem. :D Gagatko, serdecznie Ci gratuluję. :) Bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku. :) Waikiki, kurde, Ty za chwilę se zainstalujesz WinZipa i sie rozpakujesz. Ależ to zleciało strasznie. :) Aż mi sie wierzyć nie chce, że to już. :) Strasznie Ci zazdroszczę tych pierwszych chwil z maluszkiem. To jest coś nie do opisania. Będziesz miała taką świeżynkę, a mój synuś to już stary koń - dziś mu stuknęło całe 7 tygodni. :) Dziewczyny, nie słuchajcie koleżanek, że po porodzie jest tak strasznie. Ja się nasłuchałam i potem wyobrażałam sobie Bóg wie co i na samo słuchanie miałam ochotę ucieć albo zaprzeć się i nie urodzić. Nie jest źle, a jak się człowiek dobrze zorganizuje to można jeszcze wygospodarować mnóstwo czasu dla siebie. :) Ja tam nie narzekam. :) Co do zakupów dla dzidziusia to powiem Wam, że łatwo można nakupować niepotrzebnych pierdół. Np. ja się rzuciłam na laktator, a ostatecznie użyłam go raz czy tam dwa, bo szybko przestałam karmić. Takie rzeczy jak np. laktator właśnie warto kupić dopiero po porodzie, kiedy będziemy już wiedzieć czy na pewno będzie nam potrzebny. Po co wydawać kasę na coś co będzie leżeć?? Ja swój schowałam, może przyda się dla drugiego dziecka. :) Też trzeba uważać w sklepach dzieciowych, bo sprzedawcy często wciskają nam masę niepotrzebnych bzdetów, byleby tylko sprzedać. :) Moja larwa śpi właśnie pierwszy raz na brzuszku. Kurde, słodko tak wygląda, normalnie bym go zjadła. I fajnie też wygląda jak się wije. :D Taka rasowa larwa z niego jest. :) W ogóle fajnie, bo przesypia mi całe noce, ewentualnie raz budzi się na karmienie, ale zje i śpi dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Ciężka nocka za mną, w ogóle spać nie mogłam, ehhhhhh teraz cała połamana jestem, pogoda też fatalna. Klempusia to ja poproszę o foto :) - mallgos@interia.eu Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na poranną kawusię :D 🌼 🌼 🌼 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana choc ja juz od 2 godzin nie spie :) za kawke dziekuje :) 🌼 witam nowe osobe :) 🌼 ale mi sie nic nie chce - szok!! no ale jakos w domu trzeba posprzatac, A Wy jakie macie plany na dzis ? bo ja oczywiscie nie mam zadnych, tzn posprzatam i bede odopczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Klempa co Ty robisz o 2 w nocy?? skoro larwa ładnie Ci spi?? no 7 tygodni to ma moja dzidzia :) heheh ale w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ Dziewczyny niestety kolejny raz nic z tego, wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i zrobiłam test , wynik taki jak zwykle . Wiec nic mi innego nie pozostaje jak przenieść się na swoje miejsce w tabelce:( Nie powiem , ze humorek dobry, jednak nie jest źle . Przyzwycziłam sie poprostu . Jedyne co czuje to poprostu brak wiary, ale juz nie smece wam w sobote. Uciekam sprzatac i robic obiad bo dzis mezus wraca. Mielgo weekendu. staraczki nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 lonisława.... moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo..... Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie......... 15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 Dorka_L...........29lat.........Londyn.......... 18 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. mallgos........28 lat........mazowieckie........ moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo..... zuzka11.......28lat........lubelskie............. julia11.......28lat..........dolnośląskie......... Mamusie nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............18.03.2010 - synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie patrzę na tą tabelę , a ja w niej taka młoda jeszcze :P staraczki nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 lonisława.... moniq123.... 25lat.......kujawsko-pomo.....od 11.2008 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie......... 15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 Dorka_L...........29lat.........Londyn.......... 18 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. mallgos........28 lat........mazowieckie........ zuzka11.......28lat........lubelskie............. julia11.......28lat..........dolnośląskie......... Mamusie nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............18.03.2010 - synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq coś mi się zdaje, że Ty się troszkę pospieszyłaś z tym testem. Jeśli mnie pamięć nie myli to @ masz dostać jutro, a więc test najlepiej zrobić we wtorek lub środę - dziewczyny co o tym myślicie???? Nie smutaj się kochana, tylko poczekaj jeszcze parę dni :) - wciąż trzymam kciuki za Ciebie :). No i nigdzie się nie przenosimy zostaje tak jak jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy gdzie się podziewacie??? :D Ja dziś zwaga rowałam, znowu źle się czuję i w ogóle nic mi się nie chce. M ogląda formułę 1, a ja to chyba zmobilizuję się do zrobienia czegoś pożytecznego, a potem pizza i film :D. Moniq serduszko nie odzywasz się - proszę nie załamuj się, nie chcę Cię podkręcać, bo sama wiem jak to potem boli - patrz ja też miałam taką ogromną nadzieję i cykl monitorowany i piękne jajeczkowanie i co ... nie wyszło. Z tego co pamiętam to niektórym naszym dzieczwynom też te testy długo wychodziły negatywne. Dziewczynki napiszcie, w którym dniu cyklu wyszła Wam chociaż bladziutka ta druga kreska. Moniq uszka do góry i wracaj do Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja juz prawie posprztałam :) teraz bede zajmowac sie chrzesnica!! ehhh mi test poztytywny wyszedł 31 dc i na tescie bardzo czułym, na takim zwyklym jak robilam drugi za 3 godziny to kreska byla prawie nie widoczna!Ale podobno 34 dc wychodza dopiero 2 krechy!! Najlepiej zrobic bete :) moniq za wczesnie zrobilas test!! A jakie kochana masz objawY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - a jaki to jest bardzo czuły test?????? :0 - bo ja to chyba mało wiem o testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagacia jak będziesz to nazwę napisz - następnym razem taki sobie kupię :D. Ok to ja idę pracę pisać, ale będę tu co chwilkę zaglądać :D, bo to jeszcze tak z tydzień i potem to już zniknę, będzie szpital, sesja itp - nie będę miała czasu :(. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos poprosiłam w aptece o taki czuły z quick vue z dzidzi a bobotest niby taki sam i jzu mniej czuły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba znowu okresu dostanę :(, jak mnie brzuch napierdziela - sory za wyrażenie. Jakoś mi się tak to wszystko paprze w tym miesiącu :(. Czy ta niedrożność jajowodów to daje jakieś objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA Gagatka ja to jak robiłam to mi najpierw jakiś taki tani dali za 9,90, a ten drugi to był chyba bobo test. Następnym razem poproszę o ten co Ty robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ma jako takich objawów!! moze to nie na @ bo ja tez mialam bole jak przed @ i to na taki mega @ mi sie zbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż wydawało mi się, że miałam okres tydzień temu, ale wygląda na to, że to chyba dopiero teraz nastąpi. Gubię się już w tym wszystkim, dosłownie rozrywa mnie od środka. Zdrzemnę się troszkę to może mi przejdzie :(. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×