Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Mallgos może to martini z lodem ci pomoże na chorobę więc pij kochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laseczki to mój e-mail zonka6@op.pl poproszę foteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - chyab jednak martini nie pomogło - teraz jest gorzej ;) :D Foto już wysłane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a bo jakos malo mam teraz do powiedzenia :) i sie malo odzywam. Zreszta jak jestem w pracy, a potem jak przychodze do domu - umyje naczynia, cos tam porobie to padam na pysk!! Wiec co jakis czas sobie lezakuje. Dorka do ktorego tc bierze sie dhupaston? bo mi z glowy wylecialo? zuzka witaj :) gratulacje 2 pecherzykow - i powodzenia w staraniach i zeby wszystko bylo na czas :) mallgos jak tam chorobsko?? widze ze leczysz sie matrinini :) tez bym chciala :) ale nie moge. Chodz powiem Wam ze mnie nie ciagnie, najgorzej jest na grillach - piwka bym sie napila. moniq a co Tak wpadasz?? i wypadasz zaraz!! Dorka ja tez chce Twoja fote :) u mnie niby juz powodz nie grozi, ale teraz sa osuwiska i np moj brzeg powoli zjezdza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta U mnie już troszkę lepiej, przeziębienie chyba już ustąpiło, tylko wydaje mi się, że mam katar sienny i głowa mnie boli - podejrzewam, że to uczulenie na pyłki :). Ale generalnie jest już lepiej, teraz muszę się pozbierać, bo organizm mam bardzo osłabiony :D A pogoda u mnie przepiękna, słoencznie :D Nie wiem jak to jest u mnie z powodzią, jakie zagrożenie, bo generalnie tv nie ogladam, a przez ostatnie 3 dni nosa z domu nie wychyliłam. Wiem tylko, że w nocy latały jakieś helikoptery, a więc czujność jest wzmożona :D. Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja Cie zabije!!!!!!!!!!!!! ja kocham martini a już ponad 8 m-cy nie tykem :O zabije Cie za to,z ę mi przypomniałaś o martini noooooooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Waikiki za chwilkę wymienimy się brzuszkami i Ty będziesz piła, a mnie będzie ślinka ciekła ;) :D. Właśnie doczytałam się, że poziom wisły jest znacznie podwyższony i u mnie spodziewają się powodzi dziś w nocy lub jutro nad ranem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq i gagatka wyslijcie mi fotki wasze tzn. takie które w tabelke wrzuce -po jednej kazda :) chciałabym już dokonczyc tą tabele i rozesłać nooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos u mnie w miescie jest już porazka... woda jest mega wysoka...duzo wyższa niż w 1997 roku jeszcze wały trzymają, ale studzienki wypieprzają gejzery i są ulice pozamykane...normalnie polska wenecja!!!! ja siedze u rodziców bo oni dosyć wysoko mieszkają.,..prawie samo centrum, ale taki dość wysoki punkt...wiec luzik :) ...no ja tak zaraz nie bede piła, bo chce karmic piersią, a jesli to mi sie uda to przez kolejne pół roku martini sobie będę mogła tylko powąchac :O ale coś za coś...prawda... synek daje mi już popalić...od wczoraj czuje jak mi nogi wpycha pod żebra i to nie jest przyjemne uczucie... a zakładanie skarpetek i butów to już wyższa szkoła jazdy! trzeba trenować wstrzymywanie oddechu ...bo takich cudów można już tylko na bezdechu dokonywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka ja tez już wysłałam maila...czekam teraz na wiadomośc od Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no ja chce wrzucic w tabele...bo tam bedzie fotka od kazdej noooo :) przecież jak nie chcesz dac to OK ... ale tak by było fajnie, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć waikiki , fotka poszła:) a coś Ty za tabele wymyślia?? Ja dziś z mężem wymieniałam amortyzatory w aucie, hehehe:P:P niezły ze mnie mechanik :D:D A tak to u mnie nic nowego, skończyl sie @ . Ale jakoś nie mam zapału na przytulanie:o Zresztą w poniedziałek mój D spowrotem w delegacje:o MImo pięknej pogody , jestem jakos nie do życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq bo ta aura jest jakaś taka do dupy ;) dzieki dziewczyny za fotki :) jeszcze mi brakuje foty od zuzki i od klaudusi i bedzie tabela gotowa :) ahaaaaaaaaaaaaa i jeszcze wiek Wasz potrzebuje :P bo mam tylko u siebie i u mallgos wpisany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki jakby Zuza pozwoliła to ja mam jej Foto i mogę Ci je przesłać ewentualnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...no to zuza musi tu zajrzeć i pozwolić :) albo moze mi sama wyśle bo ja jej dziś swoje wysłałam ;) poczekamy troszke... :) aha! zuza i Klaudusia jeszcze miejscowość w mailu podajcie albo województwo...i nr GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki napisz mi 18 :) heh zartuje 25 lat :) a dzis mnie strasznie boli lewy posladek, normlanie nie moge sie schylac, juz od poczatku ciazy cos czuje w tym lewym dupsku!! nie wiem!! tez tak mialyscie?? dzis sie obudzilam i pomyslalam - jak fajnie nie mam wzdec - no ale juz mam!! Wiec juz nie jest fajnie. no :) bylo sloneczko ale juz przestalo swiecic i przeszly 2 burze male na szczescie. dziewczyny zaciazone robilyscie sobie usg genetyczne? Wczoraj pobilam sama siebie z zarciem!! Maskara jakas!! Dzis nie lepiej!! ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja nie wiem o co chodzi z tym usg genetycznym. Przecież na kazdym usg lekarz wyklucza pewne wady... na poczatku patrzy czy maluch ma obie ręce i nózki...potem na połówkowym to już widać jaka jest kość nosowa (więc wyklucza zespół downa bodajże) i sprawdza serce czy ma 2 komory itd... a co do pośladka to nie wiem o co chodzi, bob ja nie maiłam tak...za to od 2 tyg strzela mi coś w miednicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! U nas takie lato ze caly dzionek spedzilam w ogrodku :) jest lato pelna para! posadzilam dzis bratki, zrobilismy sobie grilla z chlopakiem a teraz zmykamy sie spotkac ze znajomymi. Gagatka ja bralam duhpaston do 14 tyg, od 12 tyg polowke tabl, aby odstawiac stopniowo. a co do badan genetycznych to ja robilam to na syndrom downa i jakies jeszcze inne. ja mialam badanie krwi no i usg. nie chcialam na poczatku robic, ale chlopak chcial i teraz sie ciesze bo ryzyko mamy bardzo niskie. a co do wzdec to mozna sie przyzwyczaic. My dzis juz na pewno poczulismy pierwszego kopniaczka! Super! siedzielismy w ogrogdku razem po obiedzie i dzidzia dala o sobie znac, ciesze sie bo chlopak tez poczul :D:D:D milego wieczorka wszystkim zycze z martini lub bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka podaj maila to przesle Ci swoje zdjecie - Twoje tez bym chciala zobaczyc :) To mzoe ja podam swoej i poczekam na Twoja fotke a-g-a-j-a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzieli nas 10 tygodni :) Ty w sumie zaczniesz 19 a ja za 2 dni 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) ja juz wstalam, zjadlam i chyba znow sie poloze :) poki co u mnie swieci slonce - no ale pewnie bedzie dzis padac!! Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ Wczoraj na maksa wykorzystałam słoneczny dzień wyprałam w środku cały samochód siedzenia i całą tapicerkę :P teraz to wygląda jak nowy z salonu hehe:D U mnie dzisiaj świeci słonko i jest ślicznie na dworku chyba cały dzień spędzę na balkonie:) M pojechał do pracy a ja dzisiaj będę robiła sobie zbiegi pielęgnacyjne tzn. okład z alg na cellulit, maseczkę i takie tam. No i oczywiście muszę zrobić sobie paznokcie bo wczoraj prawie wszystkie połamałam:P Dorka proszę fotki na e -mail :D Miłego dzionka wszystkim życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka witaj :) widze ze wczoraj popracowalas :) a ja zaraz bede jadla obiadek :) potem jedziemy do tesciowej na obiad :) hehe na plusie mam juz 1,5 kg wiecej. Podobno najlepeij tyc w kazdym miesiacu 1 kg :) podobno. No ale od czwartku jakos wiecej slodyczy zre!! ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki wpadlam sie tylko przywitac ja juz po urlopie...Bylo fajnie ale krotko...:-D zawsze mi malo.Jesli bedziecie chcialy to i ja podesle swoje dane i fotke (nie wiem bo waikiki mnie nie wyminila ;-) ) Musze dojsc do siebie po wakacjach.Pewnie jutro sie odezwe..Pozdrawiam wszystkie goraco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :0 Ja to tak troszkę dziś z innej parafki polecę - mam ogromny problem :0 Napisałam już całą pracę łącznie ze wstępem i streszczeniem, ale kompletnie nie wiem jak napisać zakończenie, już mi się normalnie wena skończyła, padam na pysk, egzaminy jeden za drugim, a mogłabym już tę pracę oddać. Macie może jakieś wzory zakończenia, żebym mogła poczytać i może mnie troszkę olśni. Niby tego od cholery w necie, ale samego zakończenia już gotowego nigdzie nie znalazłam. A jeszcze muszę zdążyć przed niedzielą wrzucić to w program antyplagiat, bo my niestety sprawdzamy to we własnym zakresie. Jeśli macie jakiś pomysł to będę MEGA WDZIĘCZNA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jak tam mija dzionek u mnie właśnie przeszła burza:( A ja właśnie robię szaszłyki drobiowe i wypiję sobie piwko z soczkiem mniam:) Jutro idę do pracy i potem do gina na usg wieczorkiem się odezwę :) i napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×