Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

nono dzsiaj sie nie popisałyscie :) halo halo :) ja juz po pracy zdazylam anwet sałatke gyros zrobic - no ale nie powiem, moj mezulek mi pomogł :) chyba cos chce bo taki muly jest ostatnio :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny śpią ;) albo raczej ciężko pracują nad potomstwem ;) .......Gafi przykro mi jak nie wiem co, ale nie poddawaj się! nosek do góry, pozytywnie sie nastaw i idź na przód przez zycie!!!!! Nie mozna rezygnowac z marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ale zeby one nie pracowaly tak caly czas - podobno seks codziennie to najlepszy srodek antykoncepcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ ja dopiero dostałam sie do kompa, odmeldowuje sie :) jak wrociłam z pracy robiłam zapiekanke z ziemniaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no własnie nooo...he he moniq zapiekanke mówisz...mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakies ozywienie :) u mnie powoli zaczyna mnie bolec brzuch na @ wiec pewnie dostane do niedzieli - tzn mam taka nadzieje. I chyba na hsg zdecyduje sie po swietach dopiero, bo pewnie prl wyjdzie mi ponad norme - bede gadac o tym 18 lutego z lekarka. zuzka w Tobie nadzieja kochana :) ktory masz dzis dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo laseczki 🖐️ Gagatka ja mam dzisiaj 28 d.c. i zaczyna mnie brzuch pobolewać, ja na cud w tym cyklu nie liczę bo nie miałam stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym badz razie trzymam kciuki - niech sie w koncu ruszy ruch na forum - bo wiosna sie zbliza i trzeba brzuchy pokazywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja miałam piżamę ale koszula jest lepsza bo nie musisz zdejmować spodni a ja za każdym razem zdejmowałam i nakładałam. Wiesz mi nie rosły same pęcherzyki więc obstawiam że się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak mi się nie uda to jeszcze jeden test na przeciwciała i to wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ Kurcze dzisiaj calutki dzień siedzę sama w domku 😭 M pojechał do pracy na 12 h. Ale są tego dobre plusy :) Tv i komp są moje hura:):):):):):) U mnie dzisiaj bez zmian czyli @ nie ma i czekam do niedzieli i później testuję ale mnie wkurza to czekanie buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja pisze z domu - musiala mnie michal przywiez bo dostalam takich bolesci brzucha, nie moglam oddychac i ciemno mi sie przed oczami robilo - ale juz niby lepiej. zuzka czasami takie dni sam na sam sa fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gagatka a czemu cię tak brzuch bolał to z powodu @ czy jeszcze nie dostałaś. Mam nadzieję że już się lepiej czujesz?? Właśnie robię kawkę kto pije ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak- zaraz po drugim sniadaniu tak mnie starsznie bolal brzuch, myslalam ze mnie rozerwie, poszlam ddo kibelka ( sorki za taka bezposredniosc) zrobilam co mialam zrobic - ale myslama ze nie wstane, do tego dusznosci, ciemni w oczach, myslalam ze zemdleje, chodzis nie moglam - a na koncu chcialao mi sie wymiotowac - zazylam rapacholin - maz przyjechal po mnie do pracy w domu sie polozylam i niby juz nie boli, boli mnie troszke jak kaszle i przy smianiu. Taka jedna w pracy nastarszyla mnie ze to ciaza pozamaciczna... ale chyba bym cos wiecej jeszcze czula?!! co??? i juz sama nie wiem bo- nadal brak @ zaczeyna mnie lekko pobolewac brzuch tak jak na @ wiec nie wiem czy czekac na @ czy od piatku brac luteine czy powtorzyc test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka ja za kawake dziekuje - jakos nie mam ochoty. A z racji tej ze niby juz mi lepiej ide posprztac po obiedzie, pozbierac pranie i uprac 2 blukzki. Moze robota mi dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka mam nadzieję że to objawy ciąży. Może zrób sobie beta hcg wtedy będziesz 100% pewna. Ja właśnie pochłaniam resztki ciasta które piekłam taki prosty placek z jednym jajkiem zawsze wychodzi a do pieczenia to ja jestem lewa.:P No i oczywiście popołudniowa kawka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka watpie - a beta ile kosztuje?? bo w tym miesiacu krucho u mnie z kasa, myslalam zeby zrobic jeszcze jeden test - moze w soboet znow.ale na prawde tylko zeby byc pewna i luteine zaczac lykac. Bo na II kreski nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie sie nie bede nigdzie wybierac - jka juz to zatestuje - ale jak mowilam nie licze na nic, tak dla pewnosci, zwlaszcza ze to bedzie 38 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze oby się pokazały te II kreseczki. A zresztą jak jesteś w ciąży to ci luteina nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :) ale ja jakos nie licze na te 2 kreski. Zrobie go tylko dla czystego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogło by się coś ruszyć bo od jakiegoś czasu żadna nie zaciążyła.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo zajrzyjcie...może warto cos zrobic by sie zrelaksowac, hm?? http://dzieci.pl/paid,11615035,title,Chcesz-zajsc-w-ciaze-Zrelaksuj-sie,wciazy_artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu dziewczyny weźcie sie na siebie tak nie nastawiajcie :P trzeba sie wyluzowac i pozytywnie nastawić ... ale bym sie smiała, jakbyście zaszły obie w tym samym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak Wam mija popołudnie, mnie dziś strasznie głowa boli:( Odczuwam lekki ból w jajnikach, nie wiem co tam znów sie dzieje. gagatka🌼 to dziś brzusio dał ci popalić. Zrób test tak jak mówisz, a może...:) Kiedyś zdarzył mi sie taki okres , że nie mogłam wytrzymać z bólu, do tego wymiotowałam cały dzień. A moja koleżanka , aż wylądowała na pogotowiu , bo nie mogła z bólu wytrzymać. zuzka🌼 to mówisz , że sam na sam jesteś ze swoimi sprzetami:P Kurcze , naprawde czas , aby któraś z nas wkońcu zaciążyła, bo jakiś zastój mamy, hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×