Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

mnie jajnik boli juz 3 dzien tak jak owulacje wiec nie wiem co jest grane. czekam sobie spoojnie na okres do 3 lutego i bardzo bym chciala jak najbardziej opznic nastepny cykl zeby isc juz na to hsg w tym cyklu i miec to z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🖐️ Mnie też tak bolały przez parę dni. Dzisiaj jadę zrobić sobie pasemka w końcu a od 11.02 wracam wreszcie do pracy bo już świrgla można dostać. :P Ja dzisiaj byłam zrobić tipsy dziewczynie na studniówkę.:) A na obiadek u mnie dzisiaj schabowy ziemniaczki i marchewka duszona. Idę robić kawę bo zaraz chyba padnę :( to ciśnienie mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka może ci się wchłaniają te które nie zdążyły dojrzeć, gin mi mówiła że to tak może być czasami się czuje. Mnie tak prawy pobolewa bo tam miałam niewchłonięty z poprzedniego cyklu. Więc kochana nie martw się wszystko jest oki :) Moją kumpelę tak bolały nawet ją bolą teraz jak jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) ja po imprezie - :) zyje choc jestem nie wyspana :) na szczescie jutro wolne :) ale tu cichutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo jest tam kto ???? Kurcze dziewczyny zapomniałyście o naszym topiku Dorka Klempa i reszta gdzie jesteście???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 03.02.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 08.02.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 Gafi ................39 .........mazowieckie........jakoś tak we wrześniu little lady m..22lata....malopolskie.... prosze sie wpisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem od cięło je od świata??? Dorka to chyba na wakacje pojechała, jak tak no to niech się relaksuje dziewczyna może dobre wieści przywiezie.:) Gagatka a jak tam twoje samopoczucie mnie cały czas boli prawy jajnik, a po tym HSG mam wrażenie odrętwienia w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mallgos o ile dobrze pamieta ma sesje Dorka pojechała Pesta lezy a reszta??? waikiki?? moniqa??ewuska?? klarla?? loza?? Paula??klaudusia?? atka?? i nowe dziewczyny??? HALO?????? ja sie czuje ok - jajnik mnie juz nie boli ( tak mnie bolało jak przy pierwszym razie stymulacją clo) Wiec czekam sobie na okres to 10 lutego :) a kiedy przyjdzie to sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Gagatka mam nadzieję że już niebawem nam się uda, jestem już zmęczona tym wszystkim. W lutym znowu zaczynam stymulację jak się nie udało:(. A z inseminacją poczekam jeszcze ze 3 cykle. Wracam do pracy więc sobie odłożę, niby mam kasę ale chcę nazbierać więcej. A jeszcze dzisiaj coś nam się w turbinie autka zepsuło i nie mam mocy ale M klnie to dobrze bo wolniej jeździ. Byłam dzisiaj na zakupach i kupiliśmy dla M chrześniaka taki czaderski sweterek z spadermemem ( nie wiem jak to się pisze:() ale słodki i książeczkę edukacyjną z bajki PANDA-kung fu ma 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów Gagatka :D idę się przytulać do M i jakiś filmik może obejrzę. 😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dobrze ze dzis jest niedziela bo strasznie ciezko mi sie wstawało i nic mi sie nie chce. Zuzka dobrze ze juz wracasz do pracy. :) Ja zbieram sie do koscioła, potem obiad a potem pewnie bede siedziala przed telewizorem :) Milego dnia :) Kurcze mam nadzieje, ze dziewczyny w koncu wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🖐️ A ja właśnie robię obiadek, najpierw rosołek a potem drugi danie. My dzisiaj z M spędzimy cały dzionek w łóżeczku przed tv tak sobie zaplanowaliśmy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
moge prosic o dopisanie do listy staraczek?:) wiek 29, slaskie, starania od 01,2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 03.02.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 08.02.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 luna ........29lat...... śląskie.............od 1,2009 ..... Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 Gafi ................39 .........mazowieckie........jakoś tak we wrześniu little lady m..22lata....malopolskie.... prosze bardzo :):D ja juz po kosciele, obiedzie :) zaraz bede popijac kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) u mnie nic nowego, wszystko bez zmian. Mam wrażenie, ze dostane @ bo mnie na dole kłuje:( no ale to w sumie dobrze szkoda , że żeby dostac musialam luteine brac:) U mnei neidziela bardzo spokojnie , bo mamy prawie 2 tyg autko zepsute , wiec siedzimy w domu:( wyleżałam się , wyspałam, na telewizor na patrzyłam, hehehe . Jak skończy mi sie @ wybieram się do lekarza, wkońcu zmusic się muszę , co ma być to będzie, nie mogę udawać , że jest ok i dalej samo sie rozwiąże. Pora zacząć walczyć od nowa.... A jaka u Was laseczki pogoda??? U mnie dość ciepło i śnieg nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq fajnie ze4 sie odezwałas :) juz myslałam ze zostałysmy same. U mnie sypie snieg i to porządnie, jest troche na minusie. A powiedz mi czy bylas juz u lekarza z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadk
hej dziewczynki ja jestem staraczka i znalazłam wasz temat przypadkowo jeżeli chcecie to zapraszam na forum http://starania.eev.pl zalogujcie sie jest to bardzo fajne forum i nikt przypadkowy tam nie moze wejśc i poczytac jak macie chec to się zalogujcie nadmienie że ja tez pisałm wczesniej na kafe i dziewczynki mnie zaprosiły polecam pa ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ...ja nie lubie niedzieliiiii :P bo jutro do pracy :( buuuuuu a że miałam prawie 2 tyg urlopu to mi sie straaaasznie nie chce!!!! oj strasznie!!!! brzuch rośnie, czuje sie coraz brzydsza :O z resztą czasem już mam problem wygramolić sie z auta...nie wiem jak to będzie jak brzuch bedzie większy :( w środe ma być w całej Polsce śniezyca, a ja szczerze mówiąc mam już zserdecznie dosyć tej zimy...czekam z utesknieniem na wiosnę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka🌼 tak ostatni rok wciąż biegałam do lekarza, teraz mam kilkumiesięczną przerwę, miałam stymulacje clo i monitoring. No ale jak widac nic z tego nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a gadals juz zszefem?? moze czas na wolne isc?? który to juz miesiac?? 5?? moniq a moze czas na hsg??ja wiaze z tym badaniem duze nadzieje, choc z clo tez wiazalam a wyszło jak wyszło czyli nic. Choc z drugiej strony jak czytałam o clo i o hsg to zdecydowanie wiecej zachodzi po hsg :) a ja mam dzis 25 dzien cyklu - piersi prawie nie bola ( troszke sutki ale malo), brzuch nie boli - wiec na @ pewnie przyjdzie mi poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki🌼 kurcze też chciałabym wiosnę, nie mogę sie doczekać:) a jak się ogólnie czujesz? własnie , który to miesiąc? gagatka🌼 na ostatniej wizycie , lekarka sugerowała, ze jak nic nie wyjdzie to planuje hsg. Z tym , ze kazała mi schudnąć , ale to również mi sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mam pojęcia co to ma do tego:( zapisze się jak tylko dostanę, bo narazie mnie pobolewa. Szczerze mówiąc kusi mnie zeby poszukac nnego lekarza i sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek wzięłam ostatnią tabletkę luteiny , więc pewnie w najbliższych dniach, a czuje ze sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Jak mija dzionek? U mnie w pracy dziś spokojnie , kierownictwo wyjechało na inwentaryzacje;) Zapraszam na kawkę , która sie ze mna napije??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka tak to juz poczatek 5 m-ca ale na zwolnienie chyba pójdę od marca... zobaczymy, bo ogólnie czuje sie dobrze więc jeszcze ten luty popracuje...chyba żeby mi sie pogorszyło ... moniq :) dobrze sie czuje...tzn niby wszytsko OK, ale już tak mi ciężko przykąłdowo po schodach na 2 pietro wejść, tj wejde ale lekką mam zadyszke...z auta jak jest bokiem pod górke i mam otworzyć drzwi i sie wygramolic, to jest ciężko :o ale to chyba normalne - brzuch zaczyna przeszkadzac, a o skłonie w dół do zapięcia butów to nie ma mowy, bo tak uciska brzuch, ze boli wręcz...więc siadam na taborecie do takich czynności ;) ale rzeczywiście powoli zaczynam sie czuc jak hipopotamek... nogi mi nieco puchną po całym dniu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakiś fajny pomysł an prezent urodzinowy dla przyjaciółki??? musze dziś kupić coś dla mojej dobrej kumpeli i nie mam pomysłu :o niby kobieta kobiecie nie ma problemu cos na prezent wymyslić, ale jakos mam zawieche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×