Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Waikiki to chyba był by cud ha ha ha :):) Bo ja testowałam pregnyl no i to hsg więc oby tak było jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee waikiki ja jestem mega wyluzowana :) jak krowa na pastwisku :) jakos mam mega duzo nadzieji :P i nastawienie super :) oby w tym roku sie udało - tak czerwiec :P. moniq 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dobry tekst ,,jak krowa na pastwisku,, ale się uśmiałam ha ha ha ha ha ha :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Jest tutaj jeszcze DORKA????????Wiem ze mieszka w Londynie a ja znalazlam polska klinike leczenia nieplodnosci w Londynie!podaje jej stronke www.crmlondon.co.uk Chyba ze juz Dorka wiesz o niej:) Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🖐️ No i tak @ przyszła dzisiaj😭 Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 03.02.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 Gafi ................39 .........mazowieckie........jakoś tak we wrześniu little lady m..22lata....malopolskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tak jak wczesniej pisałam mamy dziś rocznice i niestety wieczór i nockę spędzę sama, bo moj D. teraz jest na budowie , a na 21 jedzie do pracy na nocke. Poprostu wspaniale, wlasnie tak marzyłam , żeby ten dzień spędzić...:( Aaaa....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq odbijecie sobie w weekend może, co?? zaplanujcie coś...albo zrób mu niespodzianke :) gagatka Ty krówko moja :) to tak trzymaj... ja tez tzrymam kciuki cały czas!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka przykro mi strasznie cholerka no!!!myslalam ze Ci sie uda :( kurcze no!! ale kochana wszystko przed Toba :) a u mnie bez zmian - brak @ ale juz mnie brzuch coraz bardziej boli wiec nadchodzi ( standard tydzien bołow a potem @ nadchodzi) W piatek ide na badania przed hsg. A za tydzien na wizyte. Moniq odbijcie sobie w sobote :) jakies kino, kolacyjka w przytulnej knajpce :) a potem szalenstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od mezulka wczoraj dostalam seksi koszulke :) wszystko spoko tylko mi sie na brzchu opina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he gagatka ale chciał dobrze!! ja tez wczoraj dostałam bluzeczke (ciążową) od męża...bo ostatnio widziałam na wystawie sklepu (już zamkniętego-wieczór) i mówie oooo jaka fajna! A mój mąż po raz pierwszy załapał sytuacje i na drugi dzien kupił mi ją...a że nie wytrzymał to mi ją dał od razu na walentynki ha ha ha ha no to w walentynki już pewnie nie kiwnie palcem :O w końcu w męskiej główce ma już zapisane że odbębnił okazje... hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a mąż paragon zostawił?? bo może można wymienić????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia1999
Kochałam się z partnerem 31 stycznia i 1 lutego, to były prawdopodobnie dni płodne i wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny.Czy to możliwe, że na test było za wcześnie? Cykle mam 32 dniowe, a kolejną miesiączkę 15 lutego.Dodam, że pobolewają mnie sutki przy dotyku i brzuch pobolewa mnie tak jak przed miesiączką i kregoslup. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wrocilam juz z wakacji i bylo przecudownie! pelen relaks, slonko, poprostu raj :) teraz u mnie troche zmian bo wczoraj odeszlam z pracy, za porozumieniem z moja szefowa i dostalam odprawe tak jakby zredukowali moj etat. ogolnie jestem szczesliwa :) Ewcia chetnie sprawdze ta klinike! wielkie dzieki! A co do bolesnych @ to ja takie czasami mam... tak co 5-6 miesiecy. sa tak mocne i bolesne ze trace przytomnosc, zwijam sie z bolu i czesto laduje w szpitalu bo potrzebuje zastrzyk rozkurczowy. Duzo lekarzy powiedzialo mi ze nie ma czym sie przejmowac, taka moja uroda i po pierwszym dziecku przejdzie :D:D A poza tym to wlasnie czekam na @ i mysle ze przyjdzie bo w tym cylku testy owu nie wykazaly niczego :( Gafi, bardzo mi przykro... slow brakuje... mam nadzieje ze poradzisz sobie ze smutkiem i niedlugo zostanie CI to wynagrodzone! buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nareszcie wróciłaś bo brakowało nam tu ciebie :D:D:D weź no napisz coś więcej opaliłaś się??? Gagatka jutro idę do gina mam na 17:45 więc odezwę się wieczorkiem dopiero, pewnie sprawdzi jak tam stan moich jajników i zaczynamy stymulację znowu. Daję sobie 3 cykle a potem chyba inseminacja i testy na przeciwciała poczekamy i zobaczymy :P. 😭 jutro idę już do pracy 😭 buuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem opalona :D:D:D w pracy sie smiali ze gdyby nie to ze mam opalone rece itp to by mysleli ze jakas maniaczka solarium :D:D zuzka przykro mi ze przylazla... ale widze walczysz dalej! ja czekam na moja bo na pewno sie nie udalo! Ewa dzieki za ta stronke, wyglada calkiem calkiem... zamierzam sie tu przejsc do GP i porobic badania przez nhs i moze sie tam wybrac... szkoda ze nie maja cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dorka :0 fajnie ze wyzjazd udany :) waikiki zamawial przez allegro - nie bede oddawac - jemu zreszta sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak ci fajowsko ja też bym chciała być opalona.:):) Gagatka damy radę oby się wszystko wchłaniało.:P Idę spać laseczki bo jutro muszę rano wstać o 4 :( Kolorowych snów dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może sobie odbijemy, przynajmniej mam taką nadzieje, ale dopiero w niedziele , bo w sobote przyjezdzaja teście. Dorka🌼 szybko opowiadaj jak było:) waikiki🌼 kurcze, żeby mój tak troche pomyslal, hehe no ale coz trzeba wybaczyc to tylko facet;P gagatka🌼 eee to nic tylko wskoczyć w koszulke i szaleństwo:) zuzka🌼 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorko, ależ Ci fajnie z tymi wakacjami i fajnie, że wróciliście cali i zdrowi. :) A może jednak cosik się wykluje z tego wyjazdu?? Fajnie by było. :) Oj Dziewczyny, jak ja bym teraz założyła jakąś seksowną koszulkę to by mi wszystkie muchy w domu ze śmiechu same pozdychały. :D Teraz zaczynam się już czuć ciężka i w ogóle brzydka, ale obiecałam sobie, że jak już się rozpakuję to wrócę do siebie i znów będę taka piękna, zgrabna i powabna hahah. Moniq, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zazdroszczeeeeeeeeeeeeeeeee ja rok temu taka opalona byłam a teraz blada jak ściana...bo nawet na solarium nie moge :o Klempa ja juz sie czuje gruba i brzydka :o moniq123 mój mnie zaskoczył strasznie...bo on nigdy nie wpadł na pomysł, zeby kupić mi coś co mi sie spodobało...i zeby tak podłapał pomysł ...nie zdarzyło mu sie :o teraz to jakies święto lasu!!!!!!!! a tak ogólnie to często sie budził o 16 w dany dzien, ze oooo to dziś jakies święto jest...hm....i na odpieprz różyczka albo czekoaldki ... no cóż mężczyźni a wiecie czym sie różni facet od jogurtu? jogurt ma kulture :D a wiecie czym sie różni facet od much? muchy są wkurzające tylko latem :) ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a masz jakies fotki widoczków??? ja bym chciała na maila ...zeby na tapete sobie ustawić... masz jakies rajskie plaże albo coś??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 03.02.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 09.03.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poroniłam. Trudno. Tak bywa. Ale po cholerę cała masa dodatkowych problemów??? Moja kosmówka nie chce się odkleić od macicy, poziom HCG utrzymuje się od kilku dni na poziomie 2 tysięcy. Jeśli nie zacznę mocno krwawić to w sobotę będę miała zabieg. Czy któraś może zna jakieś domowe sposoby na wywołanie krwawienia? Gorąca kąpiel nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi bardzo mi przykro... Ja nic nie pomoge z wywolywaniem... mi zawsze kapiel pomaga i szalenstwo z ukochanym... Zdjec mam pelno, wiec jezeli podasz mi maila to oczywiscie przesle! Niektore naprawde sa jak na tapete :) No nie przypuszczam aby cokolwiek sie wyklulo z tego wyjazdu, bo robilam testy owu i nie wyszedl zaden poz, wiec pewnie pusty cykl :( ale co tam, zupelnie sie nie przejmuje i czekam na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi strasznie mi przykro - jak dzis czytalam art. o poronienniach to sie poryczalam - a ludzie patrzyli sie na mnie jak na wariatke!! No ale trudno. Jak Wam idzie z paczkami?? ja poprzestane na 2 :P ale bede musiala zjesc jeszcze torta ur - bo moja chrzesnica konczy dzis roczek. małpy nadal nie ma, jutro ide na badania, mialam isc w 2 dc ale czekac az łaskawie sie @ zjawi to moga moje wyniki byc nie gotowe na 18 lutego. Ale juz na dniach nadejdzie. Milego wieczorku dziewczeta ( i chlopcy jak czyta to Klempa z synuskiem) a dla pocieszenia dodam, ze jutro juz piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to że jutro piatek jest super :D Dorka to mój mail: ewkka@wp.pl poprosze foteczki na tapetki :) a gdzie Ty w końcu byłaś?? na malediwach???? jjaaaaak fajnieeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!! :D ja dizs 3 pączki zjadłam i już mam po dziurki w nosie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki30
czesc dziewczyny my z mezem staramy sie od prawie roku teraz bede miala robione badanie na droznosc jajnikow,jajowodow czy ktoras to miala? Jak sie czulyscie,co lekarz powiedzial?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×