Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

waikiki ja mam takie co miesiac :D hehhe ale w tym miesiacu akurat nie bede miala bo sie nie nastawiam, aktuallnie chcialabym juz dostac @ a nie wiem czy przyjdzie na czas bo nie zazywam w tym cyklu luteiny no chyba ze mi sie zacznie spoźnaic to wtedy. waikiki to dobrze ze mialas przy sobie takiego wspanialego chlopaka :) a teraz to juz meza :) klara witaj :) a robilas jakies badania?? wszystko w porządku z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja mysle, ze @ przyjdzie normalnie... chyba że zaciązyłaś :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe i te stare kobitki🖐️ Gagatka nic żadnej lewatywy kompletnie nic. Cytologię miałam aktualną więc mi nie robili. Jak leżałam do zabiegu to gin przetarł czymś w środku i tyle i potem zabieg. Nie bój się kochana nie jest to takie strasznej jak opisują tylko troszkę krępujące no i boli ale jak tu któraś mi pisała ,,czego się nie robi dla dzidzi,,i ja tak myślałam. Przy zabiegu asystowały mu dwie pielęgniarki położne i pani która robiła mi zdjęcie. Nie odzywałam się bo M dopadł kompa no i oczywiście szukał jakichś bajerów do samochodu:) nie mogłam mu go odebrać dopiero teraz. Kurcze ale mi się w domu nudzi, dzisiaj ogarnęłam mieszkanie po nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka Aha :) No to siedzialas w domciu miej wiecej tyle co ja.Oszalec mozna!!I mowiac szczerze ciezko sie pozbierac do konkretnego szukania pracy!Sama wiesz.:( I wiecej czasu na rozmyslanie............................ dlaczego tak jest............. ,a wydawaloby sie to takie proste.... Ech..........................................................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ U mnie świeci słonko ale jest bardzo zimno. Życzę wszystkim miłego dzionka 🌼🌼:):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaram, kicham i kaszle... dlatego nie zaglądam za duzo do neta, żeby kompa nie zawirusować :D ;) ha ha ha ha w piatek ide do gina...nie chce mi sie przeokropnie, więc ciągle to odkładam...ale już pójde, bo może dowiem sie już jaka płeć ma malenstwo... poza tym teraz to ja dopiero zaczynam maraton sikaniowy...sikam co chwile i tak mi sie chce mocno...a tam tylko psiku psik... ;) :D masakra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuka1234
Witaj Waikiki już myślałam, że nasz topik zaginie. Z jednej strony ci współczuję(choroby) a z drugiej zazdroszczę tego siusiania. Ja od dzisiaj biorę duphaston do 26 d.c. i mam nadzieję, że choć nie miałam stymulacji w tym miesiącu to może się uda bo mnie lewy jajnik tak bolał że uuuu:P Waikiki wiesz może czy duphaston może z fałszować wynik progesteronu bo mi gin kazał zrobić 23 d.c. żeby sprawdzić czy była owu. Bo nie zapytałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić kawkę a na obiadek to sobie grochóweczki ugotowałam mniam jaka pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka nie wiem czy duphaston może sfałszowac progesteron, tzn sfałszować nie może bo wynik pokaże jaki rzeczywiście jest ten progesteron na dany moment...a duphaston jest zalecany chyba do brania w drugiej fazie cyklu, więc ma wpływ na jego poziom chyba raczej...ale w końcu duphaston ma regulowac te hormony, więc o to chodzi... tak mi sie wydaje! :D tak czy siak powinien byc dobry wynik... a dobry wynik, to dobry znak!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - nie bylo mnie chwile bo jak zwykle netu nie mialam :( ale juz niby jest. wczoraj mialam badania okresowe - i wiecie co tak mi baba pobierala krew za zemaykajac drzwi juz po pobraniu tak mi trysnela krew ze szok, na podloge, na spodnie na torebke. jeszcze tak mi w zyciu nikt nie pobieral.A i mialam przeswietlenie robione i musialam podpisac osw. ze nie jestem w ciazy. ( ajka bym byla od paru dni to co---- tak sie tylko smieje, bo ani duzo sie nie przytulalismy w tym cyklu, ani nie mialam stymulacji. zuzka a Ty wiesz ze po hsg bardzo szybko sie ponoc zachodzi :) czego Nma zycze tego z calego serca. Dzis mo m. pojechal uczyc sie jazdy na desce - mam nadzieje ze sie nie polamie!! waikiki zdrrówka życze :) dla Ciebie i dla malucha :) a reszta dziewczyn to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka na moje oko duphaston ma za zadanie podniesienie progesteronu jezeli masz z tym problem, wiec jak go zazywasz to mozesz miec zawyzone wyniki - przynajmniej ja tak rozumiem.\ Ja nie biore w tym cyklu nic i wiecie co - jest zajebiscie :D hehehe :) no ale za to w przyszlym pewnie juz bede brala,a w kolejnym juz na 100% bo ide na to hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka :) jak Ci mogła tak krew siknąć???? ja to zawsze trzymam wacika z 10 min i dosyć uciskam, zeby sińca nie było :) to jakaś nieudana pielęgniara Ci pobierała chyba :o a mój małżonek miał zrobić grupe krwi...i tak zwlekał zwlekał i marudzil, ze go kłuć będą... a dziś sie zebrał i poszedł :) i co wiecej w efekcie oddał krew honorowo, bo go wyszukali w komputerze i zahaczyli, ze on już oddawał kiedyś...a on,z ę tak jak był w wojsku i że skąd oni to wiedzą???? a oni mieli w komputerze te dane i powiedzieli,z ę jak teraz odda to mu grupe zrobią za darmo! no to oddał i dostał 7 czekolad za to :D ha ha ha gagatka oby Twój mąz wrócił w całości ;) pewnie będzie zafascynowany i jutro znowu sie wybierze ;) bo takie rzeczy wciagają zazwyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki to mogla mi siknac - przebila wacika i chlup na wszystko. No widzisz jakiego masz meza, ktory dotrzymuje slowa :) kurcze ja tez nie wiem jaka mam grupe krwi - i jak myslicie czy jak bede w szpitalu na tym hsg to moge sie dowiedziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippinka
hej, ja się pomału poddaję. Po całym zestawie badań i prawie 2 latach starań porzucam nadzieję na zostanie mamą. Niby wszystko ze mną i moim mężem ok a dzidziuś jakoś uparcie nie chce do nas przyjść, tak bardzo wam zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka żeby grupe krwi sie dowiedziec, to muszą pod tym kierunkiem zrobić jej badanie. Chyba że miałaś już robione i gdzieś masz wpisane tylko nie wiesz ;) ja byłam przekonana całe zycie, ze mam A rh+ a mam ARh- :o pippinka wiem, ze są chwile zwątpienia i rezygnacji, ale nie powinnas sie poddawać... co nie znaczy że zaplanowane wyluzowanie w temacie na jakich czas może zaowocowac ciażą :) Tego Ci zyczę oczywiście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helazhelu
pipinka to nie znaczy, że nigdy Ci się nie uda.. może to stres tak uporczywie blokuje Cie przed zostaniem mama. Tu się toczyła długa dyskusja na ten temat: http://tnij.org/fm3o i pani psycholog podreślała, że psychiczne czynniki działają często dużo silniej niż zdrowotne zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
Mi sie wlasnie zaczely dni plodne wiec znowu dzialamy:P Ale znajac zycie pewnie znowu lipa;/ W lutym jedziemy na wakacje sie odstresowac;) Nie mozemy sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos tak 21 dc albo 20 nie wiem ale strasznie boli mnie lwey jajnik!! nie wiecie dlaczego przypadkiem????? :) nawet zuzka znikneła!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacamama
pipinka, jestem w podobnej sytuacji. Jak słysze od koleżanek, ze są w ciąży, tylko kiwam głową i odgrywam wyuczone gratulacje. Wiem co czujesz, nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo helo jestem dziewczynki🖐️ Wczoraj wpadli do mnie znajomi i oczywiście zorganizowaliśmy imprezkę:P dlatego znikłam. No a dzisiaj pojechaliśmy do nich bo moja kumpela ciężarówka. Oj Gagatka mam nadzieję że to HSG nam pomoże i niebawem spadniemy na dół tabelki. Kurczę już sama nie wiem z tym badaniem progesteronu niby mam sprawdzić tym czy była owulka. Ale u mnie dzisiaj zimno wieje sypie brrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a Ty ktory masz dzien cyklu? jajnik mnie dalej boli - lewy czuje go praktycznie caly czas. Ja jutro ide na baski wieczór :) bedzie wino, my kobiety :) i zarcie u mnie anwet nie tak zimno, troche wieje, troche posypało teraz juz nawet cieplo tylko - 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 d.c. i też mnie jajniki bolały w ogóle wszystko mnie boli po tym zabiegu znaczy jak coś ciężkiego robię. A od soboty to mi taki śluz leciał że uuuuuu. Daj spokój u mnie głowę urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja się po prostu relaksuję wódeczkę piję no ale tabsy muszę brać ten bromergon wczoraj nie wzięłam :P bo se parę walnęłam. A jak mi się fajnie spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka gin mi powiedział świece, wino, kolacja i do roboty. Nic nie mówił o tym że nie mogę w tym cyklu wręcz muszę się starać dał mi 3 miesiące na zajście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zuzka do roboty :D jak dobrze ze jutro juz piatek :) a reszta dziewczyn - kochane piszcie cos :) w kupie razniej. Ja jakos jestem mega pozytywnie nastawiona, choc pewnie jak zrobia mi juz hsg i minie pol roku a ja nie zajde to pewnie bede miec mega dola. I nawet wiem ze z kazdym cyklem po bedzie mi ciezej, no ale coz. Trzeba byc twardym nie miekkim :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedział że jak się nie uda przez 3 cykle to robimy test na przeciwciała. Wiesz jak mnie brzuch boli normalnie tak jak po tym zbiegu wcześniej mnie tak nie bolał. Ale i lewy jajnik mnie boli no i prawy też bo się pewnie poprzednie wchłaniają.:P No właśnie gdzie reszta mamuśki jak tam tyjecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×