Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Witajcie kobietki 🖐️ Waikiki nie mam bladego pojęcia ja się będę głowiła pod koniec miesiąca co kupić. Ale mam dzisiaj roboty w domu:( jutro przyjeżdża do nas siostra M z dwójką dzieci ale będzie kosmos. Piorę, sprzątam dzień na wariackich papierach a nie chce mi się jak cholera. Jakiegoś lenia chyba mam.:P W końcu się robi tłoczno na kafe bo z Gagatką myślałyśmy że już same zostaniemy.:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki może jakiś fajny sweterek albo bluzeczkę. Ja swojej chyba kupię jakąś tunikę bo jest w ciąży a na wiosnę jej się przyda. Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki🌼 a może jakiś łańcuszek srebrny albo branzoletkę??? Albo jakies fajne kolczyki.... Kurcze moja kuzynka za 2 miesiące rodzi , już sie nie może doczekać, jest szczuplutka , ale brzusio jej dokucza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie zupełnie nie wiem... kolczyki dostała na gwiazdkę,w ięc biżuteryjne tematy chyba teraz odpuszcze ;) może coś z kosmetyków hm.... no musze coś dzis wykombinowac, bo mnie na torta zaprosiła to iśc musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobieciny :) ufff poniedzialek w pracy bywa ciezki - oj ciezki, ale mija jak wszystko inne :) dzis bylam u okulisty - i tak zapobiegwaczo pytałam sie czy moglabym rodzic naturalnie bo mam duza wade (-6) i Pani doktor powiedziala ze siatkówke mam ok ale kto wie co sie bedzie dzialo podczas ciazy. tak sie pytałąm jak bym conjamniej byla w ciazy :) a dzis mi sie snilo ze najpierw moja siostra urodzila druga dziewczynke (Basia miala byc) a 2 godziny pozniej urodzilam ja - chłopczyka - bezimmienny poki co :) Snił mi sie moment przyjscia do szpitala i jak juz wychodzilam z dzieciatkiem :) a porod nie - szkoda ze w zyciu tak nie ma. Waikiki moze jaks ksiazke, jakas swieczke, kubki, kosmetyki :) zalezy co lubi. dobra ide odpoczac bo przeciez dzis w nocy urodzilam :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka pochwaliłas ze dziewczyny sie zaczely odzywac i teraz cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę ja cały dzień na miotle i w garach dopiero teraz udało mi się siąść do kompa. Bo wcześniej M okupował a jak on siedzi to nie ma mowy żebym ja siadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :) Ale ze mnie się już złom pomału robi. :) Do tej pory pomykałam jak łania, ale niestety pomału zaczynam odczuwać, że jestem w ciąży. :) Buty jeszcze na stojąco ubiorę i zapnę, ale co się przy tym nasapię to moje. :) Ogólnie daję jeszcze radę, ale w porównaniu z tym co było to jest źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja maiłam podobny sen jakieś 1,5 roku temu :D sniło mi sie jednak,z e dziewczynke urodziłam :) ...no własnie kupiłam jej świece zapachową i troche kosmetyków (cienie, błyszczyk, mleczko do demak., maseczke i masło czekoladowe do ciała ;) ) Dziękowała mi,ze nie kupiłam jej kubka, bo na te urodziny sie tak złozyło, ze dostała 3 różne :) he he he Klempa nie kupa złomu tylko hipcio :) ;) ja jestem w mniej zaawansowanej ciąży a tez sapie i sie męcze przy ubieraniu butów ;) dla własnej wygody wole usiąść :) ale powoli zaczynam sie czuć jak hipopotam niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki masło czekoladowe dostałam na gwiazdke :) fajne jest :) nie wiem co jest - ale wszystko mi smierdzi, kawa juz najbardziej i nawet mi dzis nie smakowała. Z serii sny Agatki :) - sniło mi sie ze mialam cytologie grupa 1 - co jest raczej malo prawdopodobne bo z moimi czestymi grzybicami !!! Znowu kolejna w pracy w ciazy - jeszcze troche a w tym urzedzie nie bedzie mial kto pracowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Lasski :) Podczytuje Was,ale ostatni nie mialam czasu bo uczylam sie na obrone:) Wlasnie czekam standardowo jak co miesiac na okres,jakos piatego powinnam miec. Gagatka ja okres mam jakos w tych dniech co Ty:) Zuzka-z tego co piszesz to niezla gospocha jestes!!:) Waikiki piaty miesiac? Szok!,jak ten czas zlecial!!Jeszcze tylko cztery miesiace i bedziesz miala upragnionego dzidziusia; U mnie jakos leci,chyba to prawda czym dluzej czasu mija to innaczej sie na ten temat patrzy.Pierwsze miesiac wielkie rozczarowanie,placz, a teraz....ciezko powiedziec. Najgorsze jest to ze jesli jest przytulanko to w glowie jest jedna mysl, zeby sie udalo............ swiece i te sprawy hihi :) Szkoda ze nie mozna sie jakos dowiedzeic ile to jeszcze potrwa:) A Gafi to zaginela........ ,przeciez nie pojechala do Indii ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka no prosze , prosze dobrze sie zapowiada ......!!!!!! :) A okres ktorego powinnas miec???? No to kochana jak wiekszosc zaciazona ,to i na Ciebie padnie:)hih Trzymam mocno kciukasy :) :) I Tobie sie uda,zobaczysz ze i Ty z brzuchalem do urzedu bedziesz smigac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusi witaj słonce :) ja okres powinnam dostac teoretycznie jutro, ale ani mnie nie boli brzuch, ani prycholi nie ma, tylko troszke sutki. Pewnie dostane z mega opoznieniem ale to mi akurat na reke bo chcialabym isc na hsg juz w marcu. Mi najgorzej jest pomiedzy 27-30 dc wtedy nadzieje mam najwieksze no i najbardziej boli jak nadchodzi @ w pozostałe dni jakos o tym nie mysle tak. Wiele dziewczyn sie juz nie odzywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no kurde jak Ci kawa śmierdzi i niesmakuje to ja nie chce nic mówić...ale zaciążone tak miewają... gagatka a jaka miałas zazwyczaj grupe w cytologii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia a kiedy masz obrone? no i co studiujesz?? bo jakos mi to umkneło!! A nadzieji sobie nie robie zadnych - bo ani nie mialam stymulacji w tym cyklu ( skoro z clo nie wyszło to dlaczego ma wyjsc bez) nno i pewnie mam prl podwyzszona. Takze sie tym nie podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zawsze mialam 2 hehhe zawsze, raz dopiero robilam i zawsze :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki wszystko normlanie mi smierdzi, w aucie mi smierdzi, w pokoju tez - a ludzie ( bo niestety pracuje w urzedzie i to w starostwie i ludzie z wiosek przychodza nie zawsze umyci albo gospodarstwem rolnym smierdza) tragedia jakas!! Wczioraj wietrzylam z 15 minut poczym przyszla taka jedna i po moim wietrzeniu. Ale czasami tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre... nie wietrz tyle, bo sie zaziębisz :P to ja Ci powiem, ze ja zawsze od kiedy zaczełam chodzić do gina miałam gr II ale mój gin mówił, że nie am sie co tym przejmowac... skłonności do infekcji nie miałam...zdarzyło mi sie może ze 2 razy mieć jakąś, ale szybko przeszło. natomiast rok temu cytologia mi wyszła gr I i nie mogłam uwierzyć ... w tym roku jak mi robił (byłam w 4 tyg ciązy) to tez wyszła gr I :) ale teraz jak byłam u niego i mi nie zrobił USG tylko posadził na tej kozie (fotelu rogatym) to stwierdził, ze mu sie nie podoba ten sluz i że musi pobrac próbke i na wrazie czego mam brac tabletki dopochwowe przez 6 dni - dostałam recepte. Pytał, czy swędzi albo coś...ale nic nie czułam niepokojącego :O dla swiętego spokoju biore teraz te tabletki - jeszcze 2 mi zostały. ale ciekawa jestem co Ci tak śmierdzi wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grzybice to ja miala od paru lat - raz w roku w okresie jesienno-zimowym, a w tamtym mialam 2 razy. W ogole jestem tam wrazliwa starsznie, czesto mam podraznienia i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a II jest ok, ma ja wiekoszosc kobiet :) no jeszcze 2 tygodnie i sie dowiem jaka mi to wyszła. Moze w przyszły czwartek zadzwonie, moze juz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a może faktycznie teraz będzie gr I :D trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! a na zapobieganie obtarciom polecam żele durexa (najlepiej nawilżający, nie chłodzacy ani rozgrzewający...jeszcze ananasowy fajny jest ;) ):D :P ja kiedys kupiłam z ciekawości i fajne doznania...mieliśmy troche radochy z tego i z tego co pamietam na nich było napisane, ze nie mają środków plemnikobujczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki spróbuje nawilzajacego :) jak mija wieczorek?? ja troszke pocwiczylam teraz posadzilam dupsko przed TV :) jutro robie sobie farbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagatka a jak w najbliższych kilku dniach nie dostaniesz @ to bedziesz robić test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki wiem ze to stresujace ale moze lepiej nie wiedziec co Cie czeka heheh :) kiedys ogladalam filmik z porodu - ( juz jakies 3 lata temu) i akurat przyszla kolezanka do pracy dopiero co po porodzie i mowie zeby lepiej sie nie nakrecac - bo jak sie dostaje dziecko na rece to wszystko mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zadajesz bardzo ciezko pytania :) heheh generalnie raczej nie nakrecam sie na robienie testu, bo tak jak wspominalam ani nie bralam clo, moja prl tez pozostaje duzo do zyczenia no i wcale nie staralam sie w tych dniach co powinnam. Ale :) jak jasnie pani nie przyjdzie to moze poczekam do niedzieli - jezeli wytrwam choc nie wiem czy ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tak sobie mysle, ze jak do niedzieli sie nie zjawi, to jeden test możesz strzelić :) tak dla pewności... wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do porodu to każda kobieta ma inaczej i co ma byc to będzie...ale wiesz korciło mnie, zeby poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pewnie cos nieco poczytam sobie - jak juz mnie ten temat bedzie dotyczył kiedys.Ale kazda kobieta to przechodzi inaczej :) kuzynka mojego michala rodzila 2 razy i mowila ze moze rodzic 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×