Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

"ale przypominam tylko że ja wklejam w weekend a TY NIE" - no od czegos Cię mam, prawda? a to to miałeś na mysli, jak mi mówiłes , że jestem ci potrzebna i żyć beze mnie nie możesz???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a to to miałeś na mysli, jak mi mówiłes , że jestem ci potrzebna i żyć beze mnie nie możesz???" - Oczywiście, Ty wiesz jak trudno wkleic link bez myszy i klawiatury?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że teraz się wydało wypisze się z topiku "śluby 2025"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie jeszcze okaże, że nie jesteś dziewicą nie tak zaraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz ode mnie
Rzuciłeś kubkiem 71,75 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 41,11 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm....
Rzuciłeś kubkiem 94,52 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Rzuciłeś kubkiem 29,15 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz ode mnie
Rzuciłeś kubkiem 71,92 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 28,55 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm....
Rzuciłeś kubkiem 72,48 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Rzuciłeś kubkiem 40,55 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel-mademoiselle
Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 95,25 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 31,56 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mało do tej stówy brakuje bronek!!! zrób coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz ode mnie
Rzuciłeś kubkiem 78,87 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 29,43 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm....
Rzuciłeś kubkiem 86,61 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Rzuciłeś kubkiem 40,37 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tu tylko mozna sie ksztalcic, nic wiecej nie wykombinuje. Tylko ksztalcenie moze pomoc. Musze zamieszkac w lepszym otoczeniu i sepic pod lepszym miejscem, a do tego trzeba sie ksztalcic. :) Tak wiec klikajcie! Bo kasa potrzebna. Moj link: http://change.menelgame.pl/change_please/3985219/ Link Pavulonika: http://change.menelgame.pl/change_please/9069734/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz ode mnie
Bronek_Poznanski dostał dzisiaj już wystarczająco datków. Rzuciłeś kubkiem 38,56 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy dzień - nowa godzina
Klikamy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 95,42 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 37,91 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm....
Rzuciłeś kubkiem 65,42 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Rzuciłeś kubkiem 34,53 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan Bronek ale opowiedz nam co tam słychać w świecie gry... Co już zyskałeś gdzie teraz mieszkasz i co porabiasz??? Bo my tu klikamy namiętnie od początku a Ty coraz mniej nam mówisz. Może wszystko przepijasz?? :) Pozdrowionka dla wszystkich klikaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz ode mnie
Rzuciłeś kubkiem 87,80 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 35,17 zł w Pavulonik_Fan's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×