Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

dyskusje internetowe for dummies

Polecane posty

"przecież przekupiłam żeby tu nie bywał " tak jak ja przekupiłam czizas, a nawet samą siebie, żeby znowu tu zacząć często zaglądać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiiia
Na chwile musze wylaczyc sie z dyskusji , ale postaram sie jeszcze tu zajrzec i nadrobic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwile musze wylaczyc sie z dyskusji styki sie przegrzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas, sugeruję, że Ike jest wygodna myslisz ze sie nie obrazi ze mialam konotacje meblowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze sie nie obrazi ze mialam konotacje meblowa? niestety musisz postarać się bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musisz postarać się bardziej bardzo cie lubie, jestes taka sympatyczna i zabawna... moze byc? docen ze prawie zjadlam 2 raz te sama kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja otumany helowe 'lekka jak piorko' nabiera nowego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo cie lubie, jestes taka sympatyczna i zabawna... poleciałaś agatką ?:) czy ZSem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwieraczem a propos kolacji głodnemu chleb na myśli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz o kempie? za mloda jestem na smierc i to w meczarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ike jak czesto myslisz o zwieraczach pry kolacji i nie chce wiedziec wiesz wiesz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
"Dobry argument w dyskusji nie powinien tez opierac sie wylacznie na osobistych doswiadczeniach (temat wiarygodnosci, ktory porusze pozniej), tym bardziej nie moze byc nim wiek, plec, stan majatkowy (you catch my drift) argumentujacego". Dobrze jest jak dobry argument nie opiera się wyłącznie na osobistych doświadczeniach, zgadzam się z tym, choć dla wielu to zbyt trudne. To kim jesteśmy czyli płeć, wiek, pochodzenie i wszystkie inne czynniki które nas określają w tym świecie są niezwykle istotne dla naszej argumentacji. Często dyskutujemy o sprawach które nas bezpośrednio dotyczą np. polityce. "Zwiększenie podatków dla ludzi bogatych". To czy się z tym zgadzamy, czy nie będzie w dużej mierze zależało od stanu naszej zamożności, tak samo jest z płcią i całą resztą. Nie da się dyskutując stanąć z boku i w jednej chwili być tylko bezpłciowym rozmówcą. Może wtedy rozmowy byłyby obiektywne, ale to jest niewykonalne. Chociaż uważam też, że dobry argument nie musi być argumentem obiektywnym. We wszystkich sondażach, na całym świecie uwzględnia się wiek, płeć, status społeczny. Nie robi się tego bez przyczyny, nasze poglądy + to jakiej grupy jesteśmy przedstawicielami dopiero stanowi całość i pozwala szerzej zrozumieć nasz tok myślenia. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×