Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Myślałam o piosence Kiljańskiego i Kayah "Prócz Ciebie nic" ale nie wiem, czy nie jest za smutna. Piosenka Paulli też mi się Sylwunia podoba, ale wiele par w moim otoczeniu uznaje ją "za swoją piosenkę" i jakoś tak często ostatnio o niej słyszę, więc bym nie chciała oklepanej mieć. Najpierw chciałam w obcym języku, ale myślę, że romantyczniej będzie po polsku, wtedy też wszyscy zrozumieją. Więc na razie mój typ to Kiljański i Kayah. Acha, jeszcze ta piosenka z filmu Kogel-mogel mi sie podoba, ale też niby często ją grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, muszę się pochwalić, udało mi się schudnąć kolejne 3 kilo, więc to już razem 7 :-) :-) :-) cieszę się strasznie, tylko ciuchy za duże się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia gratulacje:D:D u mnie panuje świńska grypa,pełno ludzi już w szpitalu, cały czas w tv o tym trąbią. mają szczepić wszystkich na razie dobrowolnie ale jak liczba chorych się powiększy to ma być musowa szczepionka dla wszystkich. Dla mnie to nie jest w porządku bo z jakiej racji ktoś ma za mnie decydować. naczytałam się o tych szczepionkach i nie są one bezpieczne. Trochę się boje bo pracuję wśród ludzi i mogę załapać. jem tran ,czosnek w tabletkach ale dziś zostałam w domu ,bo w nocy mnie kości bolały i miałam chyba gorączkę. pije fervex i na razie jest ok,zobaczymy wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję dulcia :) i jak się czujesz niebieska? dziewczyny idę dziś po obiedzie oglądać autko do ślubu i jeśli nam się spodoba podpiszemy umowę. mieliśmy mieć autko od kolegi tzn. on miał nas wieźć, ale okazało się, że sprzedaje. więc mój P. stwierdził że dobrze, iż teraz to wyszło, a nie przed samym ślubem i że nie będziemy na nikim polegać i wynajmiemy. ma trochę racji, ale szkoda też kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
25,09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia az ci zazdroszcze i wprost ciezko mi uwierzyc ze zgubilas lacznie 7 kg w miesiac bez cwiczen zdradz swoja tajemnice czarownico ;-) Ja zdycham juz 3 dzien i z dnia na dzien coraz gorzej chyba jutro pojde do lekarza ten suchy kaszel mnie juz tak meczy, wszystko mnie boli Gdzie sie podziala AGUS????? Zaczynam sie kobietko martwic o ciebie czy aby napewno wszystko w porzadku u ciebie bardzo dawno cie tu nie bylo. Ja ide sie juz polozyc moze pozniej jak wstane to zajrze piszcie dziewczyny jak mniej wiecej sobie rozplanowalyscie co kiedy bedziecie robic chodzi mi o suknie itdPozdrawiam i trzymajcie kciuki za moje szybkie wyzdrowienie bo ja juz nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)..jestem..tylko taki zapiernicz mam ze ani chwili nie znajduję na przyjemną pogawędkę z Wami dziewczyny:)..ja załatwiłam naczynia- bo umowa o sale nie obejmowała naczyń..kucharka mi się sypnęła:(..bo okazało się ze ona tylko ciasta piecze:(..z proboszczem nie mogę się dogadać w sprawie nauk - nie zna JESZCZE terminu..więc chyba zdecydujemy się na nauki w innym kościele..Idelajda wracaj szybko do zdrowia..ja chorowałam 2 tyg. temu:(..będę dziś częściej zaglądała to może będę miała szczęście spotkać się z którąś z Was:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda życzę dużo zdrówka :) dziewczyny jakimi autkami będziecie jechać do ślubu? jednak podpisaliśmy wczoraj umowę o autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze pomysłu na samochód..ma nas wieźć znajomy siostry..nawet nie wiem jak marka auta - ale ponoć ładnie się prezentuje:)..ale różnie to bywa z tymi znajomymi..na chwilę obecną jeszcze nie myślę tak intensywnie o aucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Idelajda 7 kilo w 6 tygodni i to bez ruszania paluchem, bo ja to ćwiczeń nie cierpię;-) po prostu nie napycham się słodyczami, a zawsze je uwielbiałam i dlatego nie mogłam schudnąć. Sylwia i Aga, macie rację lepiej samemu wszystko załatwiać a nie liczyć na czyjąś dobrą wolę, i tak jak Sylwia Twój narzeczony mówi lepiej, że sprawa z autem się rypła teraz niż przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co, macie jakieś typy na pierwszą piosenkę? Niebieska,a są jakieś problemy z wjazdem i wyjazdem z Anglii w związku z tą grypą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybraliśmy Imagine Lennona..tylko że nie chcemy żeby zespół śpiewał..mamy w zamiarze poprosić o puszczenie oryginału..tylko nie wiem czy orkiestra się zgodzi:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę ładna melodia:-) my na razie nie możemy się zdecydować, ale chyba coś polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia - jakoś tak wyszło:(..mam bliską koleżankę na którą mówię dulcia:)..gdyby nie to że ona już rok po ślubie to zastanawiałabym się czy to nie ona przypadkiem;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Wiesz Aga u nas też kiepsko z tańcem, od dwóch lat próbujemy w zaciszu domowym tańczyć walca, na razie umiemy tylko po kwadracie bo ciągle mylimy kroki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam, że do końca października muszę się w końcu zastanowić, czy ślub ma być cywilny czy kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a ja zawsze marzyłam o cywilnym:-) Dziewczyny, mam takie dziwne pytanie. Czy Wy też, jak sobie pomyślicie o rodzinie przyszłego męża to dostajecie mdłości, ataku paniki, łez w oczach albo nóż się Wam w kieszeni otwiera? Bo mi tak. Normalnie nie mogę ich znieść. Już zapowiedziałam, że wycofuje się z kontaków w nimi,bo mi psychika przez nich siada. Mój się na to zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia ale ja nie jestem w Anglii tylko w Norwegii:):) Grypa u nas dalej ,na razie odpukać w nie malowane nic nas nie bierze. Doszliśmy do wniosku ze się nie zaszczepimy.Co ma być to będzie Właśnie wróciliśmy z Ikei kopiliśmy trochę pierdołek do nowego domku:):) Uwielbiam robić takie zakupy ,wole kupować jakieś rzeczy do domu niż ubrania:) heheh Sylwunia a jakie autko wynajęliście? i jaki jest koszt ? JA tez myślę o wynajęciu, myślałam na początku o limuzynie ,teraz spodobały mi się stare klasyczne auta. Ale na razie jeszcze nic konkretnego na oku nie mamy. Uciekam pod prysznic .Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie będzie to chrystler 300M, za 500 zł za 5h.potem każda dodatkowa godzina 100zł. auto będzie ze strojeniem, mają swoje ozdoby.ale prawdopodobnie będziemy mogli wybrać warszawkę, bo właściciel ją remontuje i do maja ma być gotowa i tylko 100 zł dopłaty. tylko nie wiem jaki rocznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie u mnie w mieście nie ma wypożyczalni. najbliższa oddalona jest o 40 km i dlatego u mnie to koszt ok.1000-1200 zł. zobaczymy , trochę się porozglądamy jak będziemy w Polsce i może znajdziemy coś w rozsądnych cenach. Dziewczyny myślałyście już o prezentach gwiazdkowych? macie już jakieś plany co tym naszym mężczyzną kupić? Ja mam pustkę i zupełnie nie wiem co to by mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska poszukaj na stronach internetowych np. twojego rodzinnego miasta w ogłoszeniach czy osoby prywatne wynajmują (na pewno są takie które sobie w ten sposób dorabiają) - koszt mniejszy, ale trzeba również pamiętać o podpisaniu umowy. ja jeszcze nie mam pomysłu na prezenty, jeszcze się nie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czytam was dziewczynki od jakiegoś czasu i stwierdziłam że powinnam napisać o swoich przygotwaniach do ślubu i wesela. Termin 7 sierpień :) już 2 lata przed ślubem zaczeliśmy przygotowania. Aktualnie mamy zarezerwowane: datę i godzinę w kościele (wybraliśmy 17stą) oraz jego wystrój, salę, zespół, fotografów, kamerzystę, zarezerwowane wazony, materiały do przystroju sali, świeczniki, pokrowce na krzesła (ponieważ na sali mi się nie podobają akcesoria) natomiast sala sama w sobie jest prosta, elegancka. Jeśli chodzi o wystrój samochodu, bukiet ślubny i kwiaty na salę do wazonów to byłam na rozmowie w kwiaciarni gdzie Pani robi piękne bukiety kazała przyjśc 3 miesiecę przed uroczystością lecz ja jestem taka że i ta pójdę o wiele wcześniej. Orientowałam się też kiedy należy zapisywać sie do kosmetyczki, fryzjera. Dowiedziałam się że na początku roku. Suknię też zacznę przymierzać na początku stycznia. Napewno o czymś zapomniałam napisać ale obiecuję że nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oOdareczkaOo😍 Ja dalej "szczekam" i za cholere nie chce mi przejsc teraz jestem na jakims silnym antybiotyku i dalej nic poprawy no moze przynajmniej zatoki mnie nie bola Wracajac do przygotowan nie wiem czy pamietacie ale kiedys wam pokazywalam takie proste zaproszenia ktore mi sie podobaja, zapytalam o zdanie mojego i okazalo sie ze on widzi calkiem inaczej te zaproszenia i jestem troche w kropce bo niby mi sie podobaja te zaproszenia ale szalu nie ma, a znowu jak mu mowie ze tak srednio to on na to to znajdz ladniejsze i wiecei co no nic ladniejszego nie ma a zaproszenia wygladaj tak http://allegro.pl/item778534616_zaproszenia_slubne_wyjatkowe_recznie_robione.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)..ja też tak oglądam zaproszenia i nie mogę się zdecydować..a najwyższa pora już coś wybrać..no i jeszcze ta kucharka..muszę dziś pogadać z mamą K., ona ma więcej znajomości w tym dziale:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Niebieska myślałam, że mieszkasz w Anglii, sorki:-) Dziewczyny, więc będzie cywilny i koniec kropka, postanowiłam. Wiem, że ludzie będą gadać, ale trudno. Ale cieszę się z Waszych kościelnych. Dareczka załamałaś mnie, może napisz czego jeszcze nie masz załatwionego kobieto;-) a tak poważnie to super, że już tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×