Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

ja również zgadzam się z idelajdą, powinnaś wpierw przymierzyć jakiś model rybki, bo może okazać się, że ci w ogóle nie pasuje taki krój. wiem po sobie, tyle się namierzyłam. na pewno są tam u was salony, a za mierzenie sie nie płaci. przez weekend mnie nie będzie jadę odebrać dyplom mgr. w końcu oficjalne rozdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia gratulacje 🌼 dzięki dziewczyny za rady.jeżeli chodzi o krój i fason to akurat w takim jest mi dobrze i trochę mnie nawet to dziwi,bo do rybki potrzebna jest idealna figura (której oczywiście nie mam:P , jeszcze :P :P bo w dniu ślubu zamierzam mieć hehe:P:P) a mimo to w takich właśnie sukienkach wyglądam najlepiej. Trochę to dziwne ale tak właśnie jest. I tak pewnie żadnej z tych sukienek nie zamówię bo bałabym się tak bez przymiarki,zresztą wolę nie kupować kota w worku. i chyba dam sobie spokuj juz z tym oglądaniem sukienek, i tak skończy sie tym że pójde do salonu i kupię ,nie będę sie bawić w jakies szycie itd.. wiecie co rozmawiałam ostatnio z teściową o ślubie itd.. mówiłam o sukienkach,że niektóre dosyć drogie a ona na to,że mam nie patrzeć na cenę jak będę kupować bo ona za nią zapłaci. Ale się nie zgodziłam,nie chcę żeby później gadała,że "dala mi na sukienkę" zresztą wydaje mi się ,że to nie wypada. Jak już coś to mogla powiedzieć że dołoży nam jakąś sumę a nie,że dla mnie na sukienkę. Mojej mamie by na pewno było przykro gdyby się o tym dowiedziała.I tak chciała z tata wziąć kredyt i nam pomóc w weselu ale wybiliśmy jej to z głowy. Ni chcemy,żeby zadłużała się na nasze wesele. idelajda jak tam zdrówko? lepiej już ? mam nadzieję ,że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez gratuluje Niebeiska dzieki za troske byl moment ze bylo troche lepiej ale znowu zaczelam kaszlec jak glupia, alel ale ma naprawde dopasowane inne leki i wierze ze po nich mi przejdzie zawsze mam taki kaszel jesienia niestety taka moja uroda(to powiedziala mi lekarka tempa jak but) Dziewczynki w srode bede miala juz zaproszenia a od konca listopada bedziemy rozwozic szczerze to nie moge sie doczekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idelajda niestety nie pisałam bajki terapeutycznej. Jakąś chyba omawialiśmy. Musiałabyś sobie "Bajkoterapię" Molickiej wypożyczyć, albo jakąś jej książkę na ten temat. Schudłam znowu, chyba niedługo wyfrunę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis maja przyjsc zaproszenia ciekawe czy poczta nie opozni sie. ja ostatnio nie mam na nic czasu przez szkole normalnie wszyscy sie chyba wsciekli wszedzie cos przygotuj, zrob jakas prace, prowadz notatki jedna wielka masakra az mi sie odechciewa studiowania dzien w dzien latam do biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Też mam ślub w sierpniu :) Przyznam, że nie przeczytałam wszystkich Waszych wypowiedzi, jak będę miała więcej czasu to doczytam. Macie wszystkie ślub kościelny czy cywilny ? My mamy Ślub kościelny, a wesele 1 dniowe + 2 dzień dla najbliższych, na 1 dzień większa sala na 80-90 ludzi, a 2-go dnia na małej sali restauracyjnej będziemy mieć do 40 osób. Mamy zamówiony zespół i kamerzystę z fotografem (jedna firma), termin w kościele no i to tyle na razie :) w przyszłym tyg. chcemy iść na nauki, a w połowie grudnia na Dzień Skupienia, a później poradnia, ale nie dzwoniłam tam jeszcze, a są zdaje się zapisy. Dotąd przymierzyłam kilka sukienek z ciekawości, ale te w pobliżu mojej miejscowości nie bardzo mi się podobają. Podobają mi się natomiast suknie z madonny, kilka wzorów, no ale muszę się przejechać do salonu i poprzymierzać. Boję się, że cena mnie powali :-/ Zaproszenia zostawiam na później, na razie poprzeglądam na Internecie. Ale na początku grudnia wybieram się na targi i może tam znajdę coś ciekawego, może też jakaś sukienka wpadnie w oko, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę witaj :) z tego co wiem wszystkie dziewczyny biorą kościelny, tylko dulcia cywilny. idelajda współczuję! jak ja się cieszę że mam to za sobą. ale głowa do góry będzie dobrze, dla ciebie 🌼 znowu mam małą załamkę w związku z poszukiwaniem pracy i jeszcze ta pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) A ja siedzę w pracy, ale dziś nudnawo :-/ no ciężko z tą pracą, ostatnio coraz częściej myślę o tym, żeby szybciej ją zmienić, bo oczekuję czegoś więcej od życia, ale na razie człowiek musi się zadowolić tym co jest. W końcu mieć trochę grosza a nie mieć... no i zawsze jakieś doświadczenie. Po prostu nie rozwijam się od pewnego czasu :-/ Myślę o jakimś dodatkowym kursie, ale nie znalazłam takiego co by mi odpowiadał (bardziej zależy mi na praktyce bo teoria bez praktyki to jednak niewiele daje) albo z kolei jest za mało chętnych. A długo już szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lipca. w czerwcu obroniłam się i wzięłam się za szukanie pracy. i zawsze co wyślę cv to zero odzewu, w urzędzie pracy słyszę że z pani wykształceniem nic nie mamy. liczę że po nowym roku coś ruszy...oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może od Nowego Roku będą jakieś ciekawe staże. Zwykle pod koniec roku już im się kończą i fundusze, i oferty. Sama zaczęłam staż w styczniu tego roku, też długo szukałam i wiadomo wolałam normalny etat, ale skończyło się na stażu, potem zostałam, ale nie wiążę dłuższej przyszłości z tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja już staż odbyłam - cały rok. marne grosze, ale jakieś doświadczenie zdobyłam. i teraz szukam jakiegoś etatu, nawet na zastępstwo, żeby się zachaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam nowa sieprniowke A na temat pracy sie nie wypowiem bo ja szukam od stycznia rtaz wiecej raz mniej intensywnie ale szukam, wiem jaki to bol ale powiedzialam sobie ze przestane sie tym zadreczac bo wtedy i moje samopoczucie i samoocena ida drastycznie w dol . Przegladam oferty ale jak nic nie ma to sie nie doluje tak jak kiedys choc nie powiem kasy nam troche brakuje. No i wczoraj zdechl mi chomik, moze to glupie ale ryczalam jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze kto ze mna zagra
http://puzz.waw.pl blagam kto sie ze mna zmierzy potrzebne mi to zeby sie zapisac plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza :) Co tam dziewczyny, u mnie to samo czyli praca ,dom i tak w kółko, Ale dziś mam dobry dzień bo dostałam pozwolenie na pobyt tutaj już na czas nieokreślony.fajnie bo tak to co rok musiałam składać nowe wnioski na policje ,kwitki wypłat dawać itd. A myślałam ze już nici z tego bo czekałam na ten papierek od kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie poszukujące fotografa zapraszam na moją stronę www.fotoklaser.pl Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam Agnieszka Noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie poszukujące fotografa zapraszam na moją stronę www.fotoklaser.pl Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam Agnieszka Noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie niebieska ze masz juz to z glowy ;-) U mnie hmm wypisywalismy wczoraj zaproszenia i zaprosilismy juz jedna wspolna znajoma jej reakcja byla niesamowita, nie spodziewala sie nawet ze my sie pobieramy a juz napewno nie spodziewala sie ze ja zaprosimy i wogole zaraz zaoferowala swoja pomoc doslownie we wszystkim. Jej radosc byla prawdziwa i mi tez jakos tak milo sie zrobilo. Dzis ciag dalszy zapraszania to fajne przezycie nie myslalam ze az tak fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie idelajda,ja ostatnio tez koleżance pisałam ,ze się pobieramy.Ona brała ślub w tamtym roku wiec jest na bieżąco i tez powiedziała,że w miarę możliwości postara się nam pomóc(ma małe dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miłego dnia życzę Powiedzcie mi kochane czy macie kupioną wódkę ? Bo tak sobie myślę że pewnie w nowym roku ceny pójdą w górę i lepiej teraz kupić ? No i nie mam pojęcia jaką wódkę kupować. Może jakieś propozycję ? Wiecie co ciągle mam obawy że jak pójdę szukać sukni w styczniu to będzie za późno co o tym myślicie ? Wogóle ja to mam zapierdziel ostatnio szkoła,praca. Na szczęście porzucam moją toksyczną prace od stycznia i będę mieć czas na pisanie pracy magisterskiej oraz przygotowywanie szczegółów wesela. Bo główne rzeczy już przecież załatwione. idelajda przykro mi z powodu chomika ja za swoim królikiem też płakałam ale mialam go 11ście lat był super :) Jak tak piszesz z tymi zaproszeniami to nie mogę się już doczekać. Chcę zacząć już w maju ale wszyscy mi mówią że za wcześnie. I tak ich nie posłucham. Mówcie co macie jeszcze do załatwiania bo oczywiście się boje że coś pominę. Eh ja to strachliwa baba jestem heh. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda, aż ci zazdroszczę :) dareczka ja chyba już tu pisałam - my będziemy roznosić zaproszenia od świąt wielkanocnych z terminem potwierdzenia do końca maja. rozmawiałam na ten temat z moimi i mojego P. rodzicami i oboje stwierdzili, że to dobry pomysł i że to nie jest za wcześnie. co do wódki to chyba będziemy kupować bols 0,5l, ale będziemy liczyć litra na głowę, bo wesele dwudniowe. my będziemy mieć załatwione od znajomego taniej, więc nam bez różnicy kiedy, ale wiele par już teraz kupuje wódkę, właśnie dlatego, że ma zdrożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! :) Rozłożyło mnie przeziębienie przez weekend, z nosa mi leci, że hej :( ale co zrobić, trzeba chodzić do pracy... My jeszcze nie mamy wódki, Mój mówi, że jeszcze czas, jak to facetowi nie śpieszy mu się ;) myślę, że albo Sobieski, albo też Bols. 0,5 na głowę trzeba liczyć - nawet przy 1 dniowym. Widzę, że Wy już daleko z zaproszeniami, zamierzam się za nie wziąć po Nowym Roku. Tak samo z sukienką, na razie czekam na targi ślubne na początku grudnia, może na nich coś wypatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dareczka a co ja mam powiedzieć jak ja będę dopiero kupowała dopiero w lipcu(1,5 miesiąca przed ślubem) My zaproszenia będziemy roznosic chyba teraz w styczniu bo akurat będziemy na miejscu,resztę zaproszeń zastawimy i mama moja powysyła na przełomie kwietnia/maja. Dziewczyny a wy ręcznie wypisujecie zaproszenia czy kupujecie już drukowane? Bo na forum wyczytałam,że wstyd dawać ręcznie wypisane ale my będziemy ręcznie wypisywać bo uważam ,że nie ma sensu wydawać na to pieniędzy bo i tak zaproszenia lądują w śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska wiesz ja też gdzieś tu widziałam ten watek, o którym mówisz.tylko, ze ja do tej pory dostawałam ręcznie wypisywane zaproszenia, nikt nie bawił się w pełną personalizację. i raczej nie czułam się urażona z tego powodu, jak pisały inne dziewczyny w w/w topiku.te zaproszenia które ja wybrałam będą miały już nadrukowane imiona i nazwiska młodych, kiedy i gdzie ślub oraz gdzie wesele. nazwiska i imiona gości będziemy ręcznie wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez takie dostawałam i jakoś nie przywiązywałam do tego wagi. Sylwunia ty masz te zaproszenia w rulonie tak? kupowałaś na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×