Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

laski znalazlam prace tzn.............wracam do starej buhahahaha wlasnie zadzwonili, ze chca mnie spowrotem, jestem mega happy:):):) dziwny ten swiat, czasem myslisz, ze to juz totalny koniec a tu prosze jak sie latwo mozna pomylic. ja tez pisze mgr, idzie mi w miare dobrze, napisalam juz 1 rozdzial, zaakceptowany i zostaja mi jeszcze dwa, najgorzej to zaczac a potem jakos idzie... mamy juz zaproszenia, w swieta zaczynamy juz rozdawac najblizszej rodzinie, bo mamy potwierdzenia do 30 czerwca, odpadaja nam weekendy na proszenie a w ciagu tygodnia wiadomo praca. ale sie ciesze, juz lapalam depresje, ze siedze w domu:) dziewczynom szukajacym powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
no właśnie a do kiedy ludziska mają dac wam potwierdzenia? na sali musze miesiąc przed podac wstępną ilość osób, więc wychodziłoby że do końca lipca mają czas, ale ja wolałabym wczesniej wiedzieć... a jak jest u was? jaki dajecie termin ostatecznego potwierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widzę, że nie tylko ja miewam koszmary.... nie wiem z czego to się bierze? czyżby był jakiś podświadomy lęk, że coś może nie udać się na ślubie? mi się kilka dni z rzędu śniło.... - dzień normalny a tu nagle wieczór i zbieranie się do ślubu na szybko. bez najmniejszego sensu....mama na mnie krzyczy, że tyle miesięcy miałam żeby umówić się do fryzjera i poprawić suknie....a ja idę w sukni i kurtce szukać jakiegoś fryzjera........bez sensu mówię wam co się umęczyłam tymi snami :( a poza tym to z przygotowań....kupiłam zaproszenia i połowę już wypisałam.....i miałam problemik mały.bo nie wiedziałam jak się podpisać na zaproszeniu.....bo jestem jakis czas po cywilnym......i tak się właśnie podpisałam z dopisanym nazwiskiem... "z domu" w skrócie he he..nie wiem mam nadzieje, że mi dobrze doradzono.....bo nie chciałabym walnąć gafy :D i pisać to wszystko jeszcze raz.... buziaczki kochaniutkie......a jak przygotowania do świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze mna wszystko ok;-) myslalam ze to tylko ja mam takie sny ufff.. Nowna mam juz suknie:-) Jest cudowna jak znajde zdjecie podobnej to wam pokaze, a buty bede zamawiala z strony witt.com.pl mozna samemu dobrac dodatki itd. Dziewczyny odezwijcie sie bo jakos ten temat upada, oj bardzo. Aha i znow zastanawia mnie gdzie jest |Agus i niebieskiej dawno tez nie bylo kobity podpadacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idelajda czekam z niecierpliwością na fotkę :) no i gratuluję zakupu :) faktycznie coś cicho na forum. kobietki odezwijcie się, co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam zaproszenia, te co kiedyś wam pokazywałam - w rulonie, ale 5szt. będzie złożonych na 3 części do wysłania pocztą. czekam teraz z niecierpliwością na paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. My zaczęliśmy w końcu rozwozić zaproszenia. Oglądałam dzisiaj buty, ale na razie tylko w jednym sklepie i nic ciekawego nie było. Ale kupiłam sobie bieliznę na noc poślubną;) czyli jeszcze muszę kupić bieliznę pod suknię. Wszystko to powoli idzie, bo ciągle mało czasu, a sierpień się zbliża. Musimy się w końcu zacząć rozglądać za garniturem. Idelajda, ciekawe jaką sukienkę wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dawno mnie nie było,ale jakoś nie miałam za bardzo czasu no i chęci ale nie mam ochoty o tym pisać.chodzi o teściową:( idelajda czekamy jak pokażesz suknie. ja w maju lecę do polski właśnie po sukienkę. jeszcze biletu nie mam własnie przeglądam kalendarz kiedy by tu się wybrać. Poza tym wszystko dobrze,w środę ostatni dzień do pracy i wreszcie upragnione wolne. ale jakoś perspektywa spędzania świat z teściową nie napawa mnie optymizmem. Za to z moim chyba przechodzimy ostatnio drugie zakochanie hihi. jest dobrze jak nigdy ,no i łóżku tez cudownie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No ja jeszcze nie zamówiłam sukni :-/, ale teraz już muszę się decydować.... Zaczęliśmy zapraszać, w święta chcemy od razu wręczyć kilka zaproszeń. Za garniturem jeszcze się nie rozglądaliśmy, nie ma kiedy bo w soboty jeżdżę na zajęcia, a w tyg. nie zdążyłabym dojechać z pracy do sklepu :-/ Czekamy wciąż na obrączki. Idelajda ciekawa jestem Twojej sukni :) aż Ci zazdroszczę ;) Pozdrawiam Was kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i poszłam do lekarza po tabletki anty, od kwietnia zaczynam brać. Ciekawe jak się będę czuła. Obym tylko nie przytyła :-/ I tak ostatnio znów mnie ciągnie do słodkiego..., a jeszcze święta to się człowiek naje smakołyków... Niebieska, nie przejmuj się teściową, jednym uchem wpuszczaj co mówi, a drugim wypuszczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szukam jakiejś sukni podobnej do mojej żeby Wam pokazać, ale nic mi tej jedynej nie przypomina. Moja jest wiązana na szyi, ale tak, że dekolt układa się w literę v, a na necie żadnej takiej nie mogę znaleźć, więc rozwińcie wyobraźnię:) potem suknia jest puszczona prosto, tylko w talii ma marszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szukam jakiejś sukni podobnej do mojej żeby Wam pokazać, ale nic mi tej jedynej nie przypomina. Moja jest wiązana na szyi, ale tak, że dekolt układa się w literę v, a na necie żadnej takiej nie mogę znaleźć, więc rozwińcie wyobraźnię:) potem suknia jest puszczona prosto, tylko w talii ma marszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i poszłam do lekarza po tabletki anty, od kwietnia zaczynam brać. Ciekawe jak się będę czuła. Obym tylko nie przytyła :-/ I tak ostatnio znów mnie ciągnie do słodkiego..., a jeszcze święta to się człowiek naje smakołyków... Niebieska, nie przejmuj się teściową, jednym uchem wpuszczaj co mówi, a drugim wypuszczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego właśnie tak robię, w sumie to juz jej nie wysłuchuję bo wcale sie do niej nie odzywam. mój tak samo.to co ostatnio zrobiła przeszło już wszystko. Mój się zbiera i ma zamiar jej wszystko wygarnąć ja się wiele razy zbieram ale jak już siądę przy niej to mi odwaga przechodzi. Nie potrafię jej powiedzieć. chyba przez to wszystko mnie nerwicowe sprawy ost.dopadły. znowu mi jakos niedobrze jest i boli wszystko:(ehh :( miłego jakie tabsy będziesz brała. co do tycia to ci nie powiem bo nie brałam. miłego a ty sukienkę już kupiłaś?? U mnie z kolei pojawił sie problem bukietu ,kiedyś byłam zdecydowana na kalie teraz już nie:)sama juz nie wiem jaki chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Twoja przyszła teściowa widocznie nie potrafi przeboleć, że jej synek już dorósł i miejsce jej - matki zajmie już na zawsze inna kobieta. Wiele kobiet ma z tym problem i pewnie stąd te jej "jazdy". Jeżeli chodzi o tabletki, dostałam Cilest. Na razie muszę czekać z nimi aż będzie kolejna @. A co do sukni to ostatnio prawie zamawiałam heh, ale się wstrzymałam. Dlaczego to taka ciężka decyzja? Jeżeli wzięłabym tę suknię mają tam fajne bolerka i nawet ciekawe buty, można byłoby je jeszcze potem wykorzystać. Początkowo myślałam o butach z materiałem, ale te były całkiem gładkie, lekko nabłyszczone i całkiem fajnie się prezentowały, obcasy są różne, ja myślę o takim 7 cm bo jestem niziutka, ale nie wiem czy wytrzymam w nich do nocy. No i na pewno chcę buty z paseczkiem wokół kostki bo w takich dobrze się czuję i mam pewność, że ich nie zgubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bukietu to raczej róże, jeszcze tylko nie wiem jakie kolory, na pewno jasne - białe, ecru, żółte, jasny róż - coś z tego. Choć bardzo lubię też frezje, ale chyba przy różach zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bukietu to raczej róże, jeszcze tylko nie wiem jakie kolory, na pewno jasne - białe, ecru, żółte, jasny róż - coś z tego. Choć bardzo lubię też frezje, ale chyba przy różach zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bukietu to raczej róże, jeszcze tylko nie wiem jakie kolory, na pewno jasne - białe, ecru, żółte, jasny róż - coś z tego. Choć bardzo lubię też frezje, ale chyba przy różach zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bukietu to raczej róże, jeszcze tylko nie wiem jakie kolory, na pewno jasne - białe, ecru, żółte, jasny róż - coś z tego. Choć bardzo lubię też frezje, ale chyba przy różach zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bukietu to raczej róże, jeszcze tylko nie wiem jakie kolory, na pewno jasne - białe, ecru, żółte, jasny róż - coś z tego. Choć bardzo lubię też frezje, ale chyba przy różach zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
ja biore cilest:) juz ze 3 lata i nie tyłam po nich w ogóle chociaż wiadomo kazdy organizm jest inny... suknie juz mam od dawna:) zaraz po wynajeciu sali przypadkiem dorwałam na allegro suknie moich marzeń i od razu po nią pojechalam a że rozmiar byl idealny to wzielam:) zaproszenia zamowilam i chcialam na święta część rozdac ale niestety allegrowiczka od razu mnie uprzedzila ze są male szanse ze dojdą na święta:( jeśli chodzi o bukiet to chciałabym takie dlugie kwiaty co się nazywają Cantadeskia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki w koncu cos sie tu dzialo. Niebieska zlej tesciowa a wtedy ona bedzie chodzic podirytowana ze nic sobie z tego nie robisz. Co do sukni z tego szczescia ze znalazlam chyba ta jedyna zapomnialam pstryknac fotke przejrzalam chyba miliony stron z sukniami ale takiej nie znalazlam hmm, jak ja teraz pokazac? Babka u ktorej bede wypozyczac jest bardzo kompetentna osoba, mam bardzo duzo mozliwosci w trakcie przymiarek moge sopbie calkowicie zmienic suknie , fajnie bo jakby miala jakies nowe i akurat mi sie spodoba to moge zmienic, ale chyba tego nie zrobie, bo ta ktora wybralam bardzo mi sie podoba, a najwazniejsze ze nie ma gorsetu tylko jest cala zapinana na zamek blyskawiczny, a zakrywaja go guziczki, chyba z 30 malutkich guziczkow, ktore beda musieli mi zapiac, ale to nie problem, w noc poslubna to sie moj nameczy;-) Kobietki a jaka sukienke zalozycie na poprawiny? ja nie mam pojecia, tez zaraz bede szukala bielizny, aha i pomozecie mi? ja za bardzo na kosmetykach sie nie znam , wrecz jestem minmalistka jesli o to chodzi, podpowiedzcie z jakiej firmy kosmetyki nie splyna mi pod wplywem ciepla, chodzi mi o podklad, cienie do oczu i tusz bardzo dobry, malowac bedzie mnie moja kolezanka, tylko nie wiemy jakie kosmetyki kupic. No to teraz komu sie bedzie chcialo czytac moje strasznie dlugie wywody?? Pozdrawiam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu coś się dzieje, aż miło poczytać. :D Miła ja biorę Cilest i powiem że apetyt wzrasta po nich natomiast libido spada. Biorę tylko do ślubu a potem niech się dzieje wola Boża :) hehe Ja mam zdjęcia swojej sukni ale wam nie pokaże bo te zdjęcia nie oddają jej uroku. Pokaże wam już po ślubie :D Powiem wam że mierzyłam dużo sukni i to się wie że to ta jedyna. Niebieska co do bukietu to wklejałam kiedyś link z fajna stronką. Mi tam zawsze podobały się kulki z róż, eustom ... a z teściowymi to już tak jest w końcu zabieramy im synków. Ja tam staram się nie denerwować. Szkoda mi na to energii. :) idelajda właśnie co do sukienki na poprawiny to będę się rozglądać może coś mi wpadnie w oko. Mam taką nadzieje przynajmniej. Chyba i ja zacznę szukać fajnej bielizny. Jeśli chodzi o kosmetyki to ja też nie za bardzo Ci pomogę bo tak jak i ty jestem minimalistką. Używam podkładu loreal infallible jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja bede miala nukiet z storczykow, zawsze mi sie podobaly te kwiaty i bede miala tez jednego wpietego we swlosy w kwiaciarni panie specjalnie go przyszykuja , dorobia zapiecie i malutka fiolke z woda ktora zawinie sie we wlosy zeby kwiat nie padl po godzinie, myslalam ze to poroniony pomysl ale mnie przekonaly ze bedzie ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła ja biorę cilest drugi miesiąc no i faktycznie apetyt wzrasta - przybyło mi 1 kg na razie, ale ponieważ przeszłam na dietę to biorę też od kilku dni suplement diety no i mam nadzieję, że schudnę troszkę. ja uwielbiam róże i storczyki i takie bym chciała w bukiecie, lekko zwisającym i w kolorach odcinających się od sukni np. bordo. Idelajda co do kosmetyków to ci nie doradzę niestety, nie używam pudrów czy podkładów - tylko cień i tusz avonu na co dzień. Ja sukienkę na poprawiny już mam, zaraz poszukam link, to wam wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez myslalam o sukience w takim stylu, ale chyba nie biala, bo pozniej gdzie ja ja zaloze? juz kupilam wiele razy sukienke na raz i 2 raz tego bledu nie popelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam białą bo będę mogła do nich założyć białe buty z wesela i chciałam na poprawinach również się wyróżniać jako PM, poza tym zapłaciłam za nią z kosztem przesyłki 80zł. niestety mają jeszcze tylko kolor czarny z białymi kwiatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×