Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

U nas piosenka dla rodziców to standard na weselu, jest więc dedykacja - piosenka i kwiaty, tak samo można zadedykować piosenkę chrzestnym, dziadkom. "Cudownych rodziców" jest oklepane, ale mi się zawsze podobała ta piosenka, a w końcu na każdym weselu jest inna Para Młoda :) W zasadzie to nie znam zbytnio innych piosenek tego typu. Natomiast kompletnie nie wiem co będziemy mieć na 1 taniec. Podoba nam się Farba "Chcę tu zostać", ale jest też kilka innych typów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaaaaaaaaaaaaaaaaaa u nas też podziękowania dla rodziców są standardem na weselach, tylko ja nie chcę piosenki cudownych rodziców mam, właśnie dla tego, że jest zbyt oklepana. i szukam innej piosenki. miłego dnia życzę piosenka farby jest ładna :) my chyba będziemy mieli kancelaria "zabiorę cię" bo mój P. się uparł na tę piosenkę i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zastanawiałam się nad piosenką dla rodziców na pewno nie chce jakiejś oklepanej. Pierwszy taniec to jakiś fajny instrumentalny romantyczny walc. Nie podobają mi się te polskie piosenki dla mnie to trochę wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia, "Zabiorę Cię" też nam się podoba, ale będzie miała tę piosenkę moja koleżanka na swoim weselu, niedługo przed naszym, więc odpada. Co prawda chodzimy na ten kurs tańca, ale nie wiem czy odważymy się na walc przy 1 tańcu, a co do piosenki do walca nie mamy pomysłu, może zespół coś podsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki My wlasnie bedziemy mieli piosenke cliver dla rodzicow, a na pierwszy taniec farba chce tu zostac, i w nosi e mam ze te piosenki sa oklepane, piosenka farby znaczy dla nas duuuuuzo wiecej niz tylko to ze jest znana z sentymentu bedzie wlasnie to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda to rozumiem jak coś dla Was znaczy dla mnie żadna z takich piosenek nic nie znaczy i dlatego ich nie chce. Miła a Wy chodzicie na tańce towarzyskie czy tylko na kurs z walca ? My chodzimy na towarzyskie byliśmy na 1 zajęciach było super tańczyliśmy sambę. Na kursie będziemy się uczyć około 5 tańców w tym dwa walce więc będzie nam łatwiej potem zatańczyć układ na lekcjach indywidualnych. Pomyślałam sobie że pójdziemy już indywidualnie do trenerki z tych tańców bo będzie wiedziała co potrafimy i myślę że pomoże dobrać nam romantyczny kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny mam jakiegos dola i czuje bezsens..... Mialam schudnac 5 kg i co?lippppa, nawet sie nie waze, jestem szczupla ale mam ogromny bebech a po swietach mam isc suknie przerabiac i taki zonk, ze nie wiem...macie jakas diete cud? zaczarowany tel zadzwonil i ide dzisiaj na rozmowe kwal.,boje sie jak cholera, bo w sumie malo razy bylam na takiej rozmowie, po licencjacie odrazu poszlam do pracy i tak zostalo do niedawa...zreszta ta praca to pewnie jakas lipa sie okaze na pewno no ale ide zeby zdobyc doswiadczenie w rozowach chociaz. Ja o podziekowaniach w ogole nie mysle, najchetniej bym ich nie robila ale chyba trzeba, bo kazdy to robi...wiem glupie podejscie ale czasem warto zrobic cos na odwal sie i miec z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Kiniam nie martw się, bedzie dobrze z pracą, dasz radę :) A co do wagi, jak jesteś szczupła to nie masz się czym przejmować. Ja schudłam jakieś 2,5 kg i ponoć widać tę różnicę, choć nie jest to wiele... Daria my chodzimy na kurs tańców towarzyskich - standardowe i latynoamerykańskie, pomału kończymy pierwszy stopień, być może też weźmiemy później lekcje indywidualne, zobaczymy bo Mojemu już zbytnio nie chce się chodzić na te zajęcia, ale na kolejne lekcje z wszystkich tańców i tak pójdziemy :) Zamówiliśmy w końcu obrączki, zwyczajne, klasyczne żółte złoto i czekamy na zaproszenia. Pozdrawiam Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła to taki kurs jak My chodzimy. Fajnie że macie już obrączki. My mamy już wybrane tylko pójść zamówić. Ostatnio oglądałam zaproszenia na żywo i jakoś mniej mi się podobały niż na zdjęciach. Musimy iść jeszcze w jedno miejsce pooglądać. Wczoraj kupiliśmy garnitur, spinki, pas i muszkę. Kinia nie przejmuj się brzuch jest najmniej istotny bo w sukni go nie widać :). Ja przytyłam 2 kilo ale chodzę na aerobik i tańce więc mimo to mam jędrne ciało. Muszę poćwiczyć ręce bo mam za grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
dołączam sie do was:) mam ślub 28.08.2010 ale nie ma jeszcze ani obraczek, ani zaproszen... hmmm jak tak czytam wsze posty to obudzilam sie ze czas najwyzszy zaczac zalatwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paulątko nie martw się ja tez nie mam zaproszeń ani obrączek myślę ze w tym miesiącu już to załatwimy Gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Witam nową koleżankę :) Wreszcie mam trochę czas bo w pracy nie mogę zajrzeć. Ale w sumie to nic nowego, od kwietnia chyba zaczniemy pomału zapraszać, jeszcze w tym tyg. planuję wybrać się do salonu sukien. Ostatnio miałam sen na temat ślubu, że nie wiem, w jakiej sukni pójdę ;p Mój już zaczyna powoli odliczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san_derka
Hej dziewczyny ja też biorę ślub w sierpniu a dokładnie 14:) Sporo rzeczy mamy już załatwionych zostały jeszcze obrączki, garnitur i takie drobiazgi:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia m
Czesc Dziewczyny:) My mamy ślub 28.08:) Ale jak tak czytam ile Wy już macie pozalatwiane to mnie panika ogarnia;/ My mamy tylko sale, orkiestre i kosciol. Poza tym NIC! Zaproszenia na allegro wypatrzyliśmy i zamówimy, obrączki jakoś w przyszlym miesiacu pewnie... Najgorsze z fotografa nie mamy. Wy juz pewnie od dawna macie?;)I gdzie robicie wesele, hotel, restauracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia m
Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Niebieska25...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp..................25/27 Dopisalam się;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby:) My nadal nie kupiliśmy garnituru, gorzej - nawet jeszcze nie mieliśmy kiedy pójść pooglądać. Dodaliśmy ten wierszyk o pieniążkach do zaproszeń, teraz tylko wypisać w wolnej chwili i od 27 marca mamy nadzieję rozdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Niebieska25...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp.............. ....25/27 paulątko....28.08.2010.......17:00.........zachodniopom.......23/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
no to ja tez sie dopisałam a co!;) mam Msze na 17, chcialam zmienic na 16 bo stwierdzilam ze jak dolicze dojazd do sali weselnej to troche późnawo to wychodzi ale juz 16 byla zajęta więc nici z tych planów:( musi zostać 17 mniej wypiją hehe co do obrączek znalazłam juz złotnika, który przetopi mi złoto które mam musze tylko wzór wybrać i zaczynam działać:) gajerka dla mojego lubego teraz nie kupujemy dopiero przed samym weselem (czerwciec-lipiec) bo ostatnio jego waga troche skacze hehe więc zeby poprawek nie bylo to kupimy na ostatnia chwile:) zaproszenia chce zamówić w ten weekend, pomału rozglądam się tez za promocjami coca-coli w marketach:) hmmm i tu mam pytanko, coca-cola czy hoop cola? hoopek jest tańszy i w sumie dobry ale wiadomo nie ma to jak original;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny :) my za garniturem też jeszcze się nie rozglądaliśmy, dopiero zamierzamy się wybrać. zaproszeń nadal nie kupiliśmy, bo lista gości nie zamknięta. ale w tym tygodniu kupujemy na pewno, bo zaraz po świętach chcemy roznosić, bo jak większość z was, też tylko weekendy nam zostają na roznoszenie. Obrączki będziemy robić po świętach, po targach złotniczych, tak nam doradził złotnik, bo będą nowe wzory.Na razie mamy na oku 2 wzory. Z przygotowań, to kupiłam sobie sukienkę na poprawiny :) Malisia m my wesele robimy w sali bankietowej. Kiniam i jak tam z pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z praca niestety beznadzieja...bylam na tamtej rozmowie ale nikt nie zadzwonil, wiec chyba sie nie spodobalam... szukam caly czas, wysylam cv gdzie sie da, teraz znalazlam fajne ogloszenie do sekretariatu do urzedu,wysle papiery, moze sie uda o ile to stanowisko nie jest juz obsadzone a konkurs musi byc, jak sie czesto zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, w urzędach często stanowiska obsadzone, a konkurs dla picu, wiem bo miałam staż w urzędzie. ale będę trzymała kciuki, żeby ci się udało znaleźć pracę. wiem jak jest ciężko, bo sama też szukam, bez większych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki topic nam podupada Dzis u mnie piekne sloneczko i ptaszki spiewaja pod oknem, az chce sie zyc;-) Po suknie w dalszym ciagu nie pojechalam caly czas cos wyskakuje. Zaczynam powaznie sie stresowac slubem i cala organizacja, tyle rzeczy zeby o czyms nie zapomniec. Jeszcze teraz w szkole takie tragiczne przedmioty juz teraz widze ze bedzie baaaaardzo ciezko to przejsc bez zadnej poprawki. Ehh mam tez koszmary zwiazane ze slubem, snilo mi sie ze nie zdazylam na wlasny slub do kosciola , a spoznilam sie az o 2 godziny, fryzjer odmowil mi uczesania twierdzac ze on juz dzis skonczyl prace, poszlam nieumalowana , nieuczesana, w podartej sukni i czarnych butacha .Rano sie z tego smialam, ale zrozumialam ze juz czas wziasc sie za powazne przygotowania. Zaplacilismy zaliczke i podpisalismy umowe z wlascicielka sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny stare i nowe ;) ja łapię doła, bo nie idzie mi pisanie mgr. do tego w końcu nie zamówiłam zaproszeń, obrączki nawet w necie nie wybrane, a garnitur to w ogóle nawet mowy nie było o szukaniu. więc jestem daleko w tyle... i jakoś nie chce mi się nic załatwiać. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny stare i nowe ;) ja łapię doła, bo nie idzie mi pisanie mgr. do tego w końcu nie zamówiłam zaproszeń, obrączki nawet w necie nie wybrane, a garnitur to w ogóle nawet mowy nie było o szukaniu. więc jestem daleko w tyle... i jakoś nie chce mi się nic załatwiać. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda ja dzisiaj też miałam głupi sen z weselem. Mam nadzieje że znajdziesz wymarzoną suknie :D. mariolka_krejzolka ja też mam doła z tego samego powodu co ty praca mgr. Taka ładna pogoda a tu trzeba w książkach siedzieć. Pół tego co pisze jest przepisane bo nie chce mi się myśleć. Zaproszenia mamy zamiar na początku kwietnia zamawiać tylko lista jeszcze w rozsypce. Obrączki też w następnym miesiącu na szczęście wiemy dokładnie jakie. Garnitur już kupiony. Myślę że i Ty pomalutku wszystko załatwisz. Przeraża mnie że to już tak mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×