Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Przede wszystkim chce taką gładką i prostą sukienkę :) Wczoraj zapłaciliśmy zaliczkę za podróż poślubną :D ale będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko, nie wiem czy to dlatego ze tego modelu najwiecej na allegro ale ta tez mi wpadla w ok;-) dziewczyny wczoraj uswiadomilam sobie ze tak naprawde zostaly calutki 4 miesiace w ktorych cokolwiek mozna jeszcze zrobic bo w sierpniu i tak juz sie raczej nic nie zalatwi, zaczynam lapac powanego stresa, wy tez rtak macie? Kurcze nawet zaproszen do konca nie rozdalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
Hej dziewczyny :) ja tez biore ślub w sierpniu a dokladnie 7 :) i mam takie pytanie kiedy powinnam zacząc zapraszac juz?? czy zaczekac jeszcze do maja?? A Wy jak zapraszacie duzo wczesniej?? u mnie sie utarlo w rodzince i u znajomych ze zapraszaja nie wczesniej niz 2 miesiace wczesniej no ale wydaje mi sie ze lepiej minmum 3 miesiace wczesniej- jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszanel radze ci juz teraz zaczac rozdawac zaproszenia, bo jak to roznie bywa rozne rzeczy moga ci wyskoczyc i bedziesz sie pozniej spieszyla z rozdaniem ja zaczelam od listopada zapraszac, a jeszcze do konca nie rozdalam zaproszen z barku czas, czasami checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy rozdawac w swieta ale tesciowa stwierdzila, ze to stanowczo za wczesnie i zeby w maju......no spoko to bedziemy w maju, mnie akurat wydaje sie to glupim pomyslem, bo akurat maj/czerwiec to bedzie istna masakra, tyle mamy rzeczy do zrobienia, tym bardziej,ze mamy potwierdzenia do 30.06 a gosci 160.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
idelajda pewnie masz rację... jak tylko z drukarni mi wyślą zaproszenia to bede pomału zapraszac:) a to duzo masz do zaprodzenia?? na szczescie u mnie duzo osob zapraszanych to znaczy rodzinka i znajomi mieszkają w poblizu wiec mam nadzieje ze bedzie to szło sprawnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
a ja wlasnie dalam potwierdzenie do 11 lipca i tak sie zastanawiam czy nie za późno?? kateringowi mam potwierdzic ilosc gosci tylko 10 dni wczesniej, juz sama nie wiem... czy zmieniac date potwierdzenia czy nie?? a duzo Wam zostało jeszcze do załatwienia rzeczy?? kurcze troszkę się czuję zagubiona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
a którego masz wesele?? mi w sumie tak duzo nie zostało do załatwienia tylko zaproszenia i wybranie menu... suknie bede miec juz w domku 15 kwietnia:) a i garniak jeszcze dla mojego przyszłego trzeba kupic:) nio i kila drobniejszych rzeczy tez zostałt.. tak to tu piszac to w sumie doszło do mnie ze jest wiecej niz sie wydaje załatwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to mamy wplacona zaliczke u dj, wplacona zaliczka na suknie, na sale, umowieni z fotografem ale jeszcze nie mamy umowy, zapraszamy 70-80 osob z tego jeszcze jakies 8 zaproszen zostalo do rozwiezienia doslownie po calej polsce ehh, butow jeszcze nie mam, garnituru, obraczek. Zamowilam strojenie kosciola i narazie nic wiecej nei mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa stwierdzila, ze do 30.06 to za wczesnie, bo nikt na miesiac czy 1,5 wczesniej nie bedzie pewny czy idzie czy nie. Mnie sie wydaje akurat, bo jest czas aby kogos doprosic bez przypalu, ze np. tyg przed sie pojdzie do kogos na szczescie mamy juz wydrukowane zaproszenia i sie tego nie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
ja jakbym słuchała teściowej to bym zwariowała one czasem mają takie pomysły ze sie odechciewa i ślubu i wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie juz fryzjera i kosmetyczke? bo ja jeszcze nie, tzn kosmetyczke mam ale z fryzjerem okropny problem. strojenie kosciola mnie zupelnie nie interesuje, jak zadzwoni jakas para zeby sie skladac to sie zloze a jak nie to mam to gdzies. za bukietem tez by sie zdalo juz rozejrzec i strojeniem samochodu, nie mowiac juz o naukach... z sukienka tez mam wielki problem, bo jak pamietacie kupilam za mala i mialam przerabiac na wiazanie gorsetowe, mialam chudnac a przytylam i nie wiem czy nie za duze bedzie to wiazanie i czy to dobrze bedzie wygladac, jak brzydko to musze kupic nowa suknie i tak sie wlasnie brzydko mowiac wjebalam. mam juz buty, halke, na szczescie jak bede kupowac nowa to tez chce ecru to chyba bedzie pasowac...wszystko okaze sie po swietach, bo wtedy oddaje do przerobienia zeby miec czas na ewentualne kupienie nowej ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak fryzjera tez mam, ale zapomnialam o tym napisac, z ze moja fryzjerka taka wszechstronna to ona tez zrobi mi paznokcie, a makijaz juz pislaam kolezanka ale nie wiem jakie kosmetyki sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
kosmetyczke mam juz umówioną na 100% a do fryzjerki tez jestem zapisana ale z nią jest mały problem bo nie wiem jeszcze dokładnie kiedy idzie na urlop- i bedzie wiedziec dopiero w czerwcu - boje ze bedzie to zapóźno bo jak sie okaze ze akurat wyjedzie to co ja zrobie:( jezeli chodzi o strojenie i bukiet to jeszce sie nie pytałam ale mam zamiar w krótce:) narazie nie moge sie zdecydowac z jakich kwiatów chce miec bukiet:P a nauki juz skonczyłam. z taki formalnych rzeczy które ksiadz nam kazał załatwic to zostało nam to zaświadczenie z USC... a z sukienka to załatwiaj jak naj szybciej bo teraz jeszcze krawcowe w salonach nie maja tak duzo do roboty ale nadchodzi sezon weselny i beda go miec coraz mniej... a buciki juz mam takie: http://republika.pl/blog_db_4566708/6837430/tr/dscn1469.jpg jeszcze musze jakies kupic wygodniejsze na później:P no i nie moge sie zdecydowac na welon:( http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100807580517.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://emmimariage.pl/index2.html kolekcja 2008 4 obrazek moja suknia jest troche podobna jeslli chodzi o kroj, ale to cos co wychodzi z pod tego jakby rozciecia to takie falbanki poziome nakldajace sie na siebie nie umiem tego opisac ale sukienka troche podobna, moze nie bardzo ale ogolny zary krouj , kobiety uruchomic wyobraznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My daliśmy termin potwierdzenia do 27 czerwca. Trochę tych zaproszeń już rozdaliśmy. Podejrzewam, że do maja rozdamy. Ja szukam sobie sukienki na podróż poślubną, jako, ze poprawin nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja cały czas wszystko odkładam. do kwiaciarni, żeby pooglądać katalogi z bukietami i dekoracjami wybieram się 100 lat. mimo, że do tej kwiaciarni mam jakieś 50 metrów ;) obrączki to chyba kupie dla świętego spokoju w aparcie, bo nie chce mi się jeździć po jubilerach. a zaproszenia to już w ogóle MASAKRA! zamawiam, zamawiam i zamówić nie mogę. mój men nie może się gości doliczyć, w sumie to nawet nie próbuje leń jeden. mam mega stresa, że nie zdążę zaprosić wszystkich w odpowiednim czasie. kokoszanel fajne buty. też podobają mi się buty z zakrytą stopą - proste i eleganckie. niestety oczywiście nie mam czasu, żeby za butami pochodzić. chwila moment suknia będzie gotowa do przymiarki, a ja będę bez butów. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka na poprawiny... to dopiero znając siebie w lipcu/sierpniu będę poszukiwała. przytyć muszę podobno. teraz nawet jakiejkolwiek malutkiej wizji nie mam jaki krój, kolor. podróż poślubna tak samo. pewnie polecimy gdzieś na jakieś last minute ;) nie wiem jak ja się ogarnę z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosznel
nio butki to by sie przydały do przymiarki. Mi w salonie mówili zebym przy drugiej przymiarce bez butów sie nie pokazywała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziewczyny rozpisałyście. ja dalam w zaproszeniach potwierdzenie do 15 lipca.kiniam ja bym po świętach na twoim miejscu już zaczęła rozwozić zaproszenia. jeżeli chodzi o nas , to zostały nam stroje,obrączki.no i te sprawy w USC ale to już pikuś. teraz w maju lecę to dam na zapowiedzi i pokarze świstek,że mamy juz nauki i poradnię. I spytam się jak to jest ze spowiedzią bo słyszałam,ze jak się razem mieszka to przystępuje się tylko do tej drugiej spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
hmmm, jakos nikt nie zauwazyl ze wkelilam link sukni, chcialam wam zobrazowac krój a i suknia bardzo podobna. Jak ja trzymalam w rekach to wogole mi sie nie podobala ale swietnie maskuje niedoskonalosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda ja patrzałam jednak jak sama piszesz twoja sie nieco rożni a ja niestety nie potrafię sobie do końca jej wyobrazić.więc czekam na oryginał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwicie mnie z tymi zaproszeniami ja nawet nie wybrałam jeszcze. Po świętach za to się zabiore. Rozdawać zaczynamy w maju. Mój N mówi że to za wcześnie. Potwierdzenie do końca czerwca. Najbliższe rodziny mamy w dwóch miastach to powinno szybko pójść. Reszte się wyśle pocztą. Co do przygotowań to jeszcze wszystko trzeba dogadać bo rezrwacje już są. Boje się strasznie że to tak mało czasu a ja między czasie będę się bronić. Idelajda nie mogę znaleść sukni iris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida znalazłam sukienkę. Podoba mi się bo ma tiul i przez to nabiera lekkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×