Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

zazdroszcze wam ze mozecie maszynka ja niestety musze uzywac veet i to tez nie zawsze moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczka a będziecie się przyznawać księdzu w spowiedzi, ze razem mieszkacie? Mojej przyjaciółki wtedy jeszcze narzeczony powiedział, że mieszka z narzeczoną i ksiądz nie chciał mu dać rozgrzeszenia, ale dał pod warunkiem, że porozmawiają o tym. No nie każdy to traktuje jako grzech. Z drugiej strony kobietom w ciąży dają ślub a w takich przypadkach się czepiają. Wydaje mi się, że ten ks. ma rację w tym, ze tam gdzie się mieszka - tam się należy do parafii. Przynajmniej teoretycznie. Ludzie mają przecież prawo chodzić do kościoła tam gdzie są. Na przykład u mnie część ludzi z tej samej ulicy chodziło do innego kościoła, a część do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę nie wiem co powiem przy spowiedzi ale nie chce robić sobie przez to jakiś problemów dlatego wolę się nie przyznawać. Poprostu ominę tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie przyznalismy ze mieszkamy razem jak rozmawialismy z ksiedzem a on na to ze bedzie nas obowiazywala tylko jedna spowiedz bo 2 nie maja sensu bo ciagle dochodzi do grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powyższej mojej wypowiedzi * tam gdzie chcą Jak sama nie powiesz ks., że tam mieszkasz (w parafii narzeczonego) to skąd będzie wiedział ? Nie będzie. Zresztą zameldowana tam nie będziesz jak mówisz, to nie będzie wiedział czy jesteś tam na stałe, czy nie np. tylko 3 dni :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnnie ten krem po nalozeniu i odczekaniu tylu minut jak jest w instrukcjie(rozne kremy, pianki veet maja rozny czas stosowania) tak smierdzi ze az mi nie dobrze i potm jeszcze jakis czas czuje ten krem ale kiedys uzywaalam tez innych i smrod ten sam to chyba kazdy krem tak daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide sie katowac tym smrodem veet bo dzis chyba cos bedzie;-) Jak on niczego nie zacznie to chyba wymysle jakis powod zeby gdzies pojechac samochodem i zrobie tylko jedna mala rzecz i wtedy juz jest moj ;-) Pomyslicie ze jakas glupia jestem ale ja poprostu mialam ponad tydzien okres i mam straszna chcice zreszta moj tez tylko wczoraj nie bylo na to czasu wrocilismy do domu po 1 w nocy tak zmeczeni ze sie tylko polozylismy i moment zasnelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasunelo mi sie jeszcze 1 pytanko , ale jak nie odpowiecie to ok, bo to dosc osobiste(tylko tyle z enie mamy pojecia kto kim jest) ile razy w tg. dochodzi do zblizen miedzy wami tak srednio bo wiadomo ze nigdy nie jest tak samo. U mnie tak srednio 4 razy w tyg., tylko ze ja czasem mam ochote na wiecej ale on jest tak padniety ze nie mialabym serca jeszcze go meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idelajda mi się obniżyło libido odkąd zaczęłam pracować, budzę się 5.30 i w ciągu dnia myślałam o tym, ale wieczorem szybko padałam, do tego byłam ciągle senna, a ostatnio miałam jeszcze małe zmartwienia zdrowotne, ale powoli wracam do stanu wcześniejszego :) tzn. wraca mi ochota :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na spowiedzi jak przyznawałam sie, że mieszkamy razem i do współżycia przedmałżeńskiego z narzeczonym to ksiądz tylko pytał czy zamierzamy wziąć ślub - potwierdzałam i dostawałam rozgrzeszenie. co do spowiedzi przedślubnej to u mnie w parafii też obowiązuje tylko jedna spowiedź dla par mieszkających razem. co do współżycia, to mi już opadło libido, chyba wkrada sie rutyna, bo tylko 1-2 razy w tyg.a kiedyś było o wieeele częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
hej dziewczyny! ja przejmuję nazwisko po moim menie. mam 2 imiona, obecne nazwisko ma 9 liter i mimo, że jego jest krótkie to razem za długo by było. ja ślub biorę w parafii innej niż moja i narzeczonego. i w tym przypadku konieczna jest licencja. tylko nie wiem, gdzie będziemy ją załatwiać, ale pewnie u mnie. ciekawe ile kasy krzykną za taki papier. nauki miałam w szkole średniej, men też. muszę po nowym roku tylko o poradnię się dowiedzieć. my się bzykamy rzadko :( bo ja nie mieszkam z moim. widujemy się co 2 tygodnie i wtedy trochę się bawimy ;) a bukiety podobają mi się różne i kulkowe z róż i storczykowe, tylko raczej nie mocno zwisające. tylko wiem, że nie chcę kwiatów w kolorze czerwonym i pomarańczowym ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! No ja nie miałam nauk w szkole średniej, ale są ważne do ślubu ? Co do kwiatów to ja też nie chcę czerwonych bo dla mnie to trochę za mocny kolor, ale pomarańcz mi się podoba, nie wiem jeszcze dokładnie jakie, ale biorę pod uwagę - białe, ecri, herbaciane albo delikatny róż. To rzadko się widujecie..my też nie mieszkamy ze sobą, ale nie mieszkamy daleko, w związku z czym widujemy się codziennie i ogólnie spędzamy z sobą mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytanie nadrobiłam. My bierzemy ślub w mojej parafii mimo że mieszkamy w tych samych miastach mój był chrzczony gdzie indziej. Chyba ze się kazae ,że ksiądz będzie stwarzał jakieś problemy to wtedy powiem mu parę ostrych słów i pójdziemy do wojskowego kościoła,Tylko najpierw się upewnię,ze są tam terminy,żebyśmy nie zostali na lodzie. Mamy takiego porytego proboszcza,że szkoda slow.Normalnie obiecałam sobie,że jak tylko powie coś głupiego to mu wygarnę. W ogóle ci księża to mnie wpieniają udają świętoszków a grzmocą się po katach. Wiecie co, niedaleko od nas na wiosce w tamtym roku dwóch księży pedałów się szczepiło i ich karetka zabierali do szpitala. Inny z kolei oskarżony o gwałt. A jeszcze innych o czym cale miasto wie ma romans z dyrektorka szkoły w naszym mieście. A udają takich świętoszków i od nas wymagają nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu u goleniu a ja właśnie przed chwila skończyłam, golę się maszynką. I do tego męską mach 3 czy coś takiego,mój jak sobie kupuje noże to od razu mi:) :D:D D:D:D:D Po tych dla kobiet wyskakują mi krostki a kremy śmierdzą i mnie wszystko piecze ; . Próbowałam kiedyś depilatorem ale zdołałam kawałek nogi ogolić i na tym się skończyło. wiadomo po maszynce szybko odrastają latem to codziennie się golę:):) ale teraz w zimę to sobie czasami odpuszczam. Mój nie robi z tego problemu.W sumie jesteśmy ze sobą 10 lat a nie miesiąc i się nie wstydzę. A tak apropo mój sobie tez goli jajeczka :D:D:D u nas z sexem rożnie,czasami 5 razy w tyg czasem 2 ,to zależy.kiedyś jak nie pracowałam to mogłam codziennie i miałam wyrzuty do mojego , że jest zmęczony teraz wiem o czym mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś już zmykam, muszę dziś trochę odpocząć bo ostatnio mało sypiam w nocy, a wieczorem Mój Luby przyjeżdża i muszę coś upichcić. Patrzycie na "Londyńczyków" ? :) Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnhbvcfghj
miłego dnia , ja oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelajada
kiedys wklejalam link, zaraz poszukam na allegro i wstawie lin. My wybralismy te brazowe z taka slomiana kokardka, na obrazku wydawalo mi sie ze moj na glowe upadl bo jak to wyglada, ale jak przyszly te zaproszenia, jak otworzylam karton to az mi sie lezka zekrecila w oku,( na zywo sa przesliczne.)pomyslalam wtedy: TO SIE DZIEJE NAPRAWDE to co planowalismy juz gdzies od 3 roku bycia razem, a teraz to sie dzieje naprawde.Czasami mowie do mojego ze nie moge uwierzyc ze to sie dzieje rzeczywiscie. http://allegro.pl/item833618555_zaproszenia_slubne_wyjatkowe_recznie_robione.html Wlasnie wzielam moje zaproszenie i porownalam ze zdjeciem to az sie dziwie ze takie wybralismy bo na zdjeciu niw wygladaja zbyt ladnie, a to co trzymam w reku 100 razy ladniejsze a przecierz to jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Podobają mi się te zaproszenia i te winietki :) W sumie nie rozglądałam się jeszcze za zaproszeniami. Przez świeta będzie wiecej czasu. Boli mnie dziś głowa z rana :-/ ale przynajmniej weekend już prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna gosia
Z jednej strony bardzo bym chciała w sierpniu, ale rodzice uparli się, że wyprawią mi wesele w tym miejscu: http://bit.ly/8vgeKZ a w sierpniu jest to niemożliwe - nie mają terminu. Listopad to jest to co mi proponują, ale jak wspominam Listopad tego roku : szaro buro i ogólna depresja, to ja nie chce :( Już bym wolała chyba w zimie, ze śnieżkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę widze spać nie możesz :) Wiesz ja też nie rozglądałam się za zaproszeniami ale na to jeszcze trochę czasu mamy. Wypij sobie proszka bo cały dzień Cię będzie boleć. Weekend weekendem a ja będę w szkole siedzieć przynajmniej z moim ukochanym się zobaczę. Chociaż wczoraj mieliśmy nie za fajną rozmowę na szczeście doszliśmy jak narazie do jakiegoś komprmisu. Tak wogole ciągle na głowie mam tego księdza :) ale narzeczony powiedział że zrobi tak aby było dobrze. Ja tam nie idę normalnie uraz mam hehe Jadę chyba w następnym tygodniu suknie mierzyć tak żeby się rozeznać trochę. Akurat mam wolne. Tylko warunkiem jest to żeby nadrobić zaległości z uczelni. Bo mam rozdział jeden napisać na seminarium i już tak drugie seminarium odkładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)..my wczoraj załatwilismy te kucharki - jest dobrze..i zamówiliśmy obrączki:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dar_ia ja to spać mogę długo, ale jestem w pracy :-p Aguś to super, że Ci się udało to załatwić :) Ja na razie przymierzyłam kilka sukienek, ale w zasadzie to tylko 1 mi się podobała, w moich stronach jakoś nie ma specjalnie z czego wybierać, na razie oglądam na necie i tam mi się podoba duużo więcej :) ale nie mam jednej szczególnie upatrzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Aguś1984 a tyle nerwów zjadłaś przez te kucharki :) Pochwal się jakie obrączki zamówiliście. My chcemy klasyczne z żółtego złota półokrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dar_ia - przymierzaliśmy półokrągłe ale na palcu już nie wyglądały tak ładnie..postaram się znaleść te co wybralismy:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę to tak się pracuje ? heheh ja na szczęście mam urlop, a i tak pracuję tylko do końca roku. Też oglądałam sukienki w necie ale stwierdziłam że to bez sensu bo i tak napewno kupie zupełnie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę znaleść:(..to są takie dwukolorowe..w środku jest taki cienki paseczek z białego złota z takim delikatnym grawerkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×