Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) rzeczywiście coś cicho tutaj. Jak tam przygotowania do ŚWIĄT? W sobotę zrobiliśmy z moim zakupy, mamy już dla wszystkich prezenty, w zasadzie to nie będzie większych niespodzianek ;) bo raczej pytamy się i w domu mniej więcej kto by co chciał, co by mu się przydało. W większości kupiłam kosmetyki, tacie i teściowi koszule. Jeszcze jutro do pracy i wolne :) no ale po świętach znów... a sylwester na razie zapowiada się na białej sali jak pisze Krejzolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, miłego dnia to stosujecie podobny system jak u mnie - też sonda co kto by chciał lub potrzebuje. ja również już kupiłam prezenty, głownie z ubrań. ja zaraz idę ubierać choinkę, miałam wczoraj to zrobić, ale jakoś czasu brakło. na sylwestra wybieramy się na salę bankietową na bal - na nowo otwartą i mam nadzieję że mi się nie spodoba wygląd sali, bo szkoda by było zaliczki za obecną salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie też już na szczęście prezenty kupione. Ale wiecie co jaka jestem wkurzona. Księdza dalej nie mam. Kiedys parafia była czynna codziennie,zawsze ktoś tam siedział a teraz zamknięte na 4 spusty.jak się w końcu domofonem do łaskawego proboszcza dodzwoniliśmy to nas spławił i powiedział,ze mamy przyjść w godz.urzędowania kancelarii. A do świąt już nie przyjmuje. i odłożył słuchawkę. Ale mnie wkurzył Za to spisaliśmy już umowę z fotografem,,zamówiłam strojenie kościoła,kupiliśmy zaproszenia .okazało się ,ze fotograf nawet duzo nie bierze,za to kamerzysta 1990 zl. ale robi 2 płyty ,jedna ok.2 godz tak jak wszyscy a oprócz tego jakiś 40 minutowy film ,jakieś wywiady z gośćmi i takie tam.nie wiem jeszcze dokładnie oprócz tego za małą dopłatą może nam na weselu zrobić prezentację.Fajnie chyba się na to zdecydujemy.zobaczymy na razie przysłał nam ofertę jutro mamy z nim spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
hej :) ja w końcu też mam wszystkie prezenty. pozostały ostatnie porządki i gotowanie. niebieska - współczuję, niestety tak wielu księży traktuje ludzi. nawet człowieka do końca nie mogą wysłuchać. właśnie też jestem na etapie załatwiania kamerzysty. spotkaliśmy się z jednym i bierze 1200 za samo kręcenie, bo jest też opcja foto+video, która kosztuje parę stów więcej. no, ale ja już mam fotografa. i w pakiecie mam plener, reportaż z dnia ślubu od błogosławieństwa do oczepin, teledysk - całość ok 3 godz. mi to pasuje - nie chcę telenoweli brazylijskiej 5 godzinnej ;) poza tym koleś jest młody, sympatyczny i otwarty na wszelkie nasze propozycje. niebieska - jakie zaproszenia wybraliście? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Wesołych Świat i szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt, spędzonych w rodzinnej ciepłej atmosferze :) a jakbyście tu nie zaglądały do Nowego Roku to już teraz życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dużo miłości i szczęścia, zawsze zgody z Waszymi przyszłymi mężami no i udanego najlepszego na świecie ślubu i wesela :))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*. ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**..**. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*. ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.**.**.*. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.** ´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.* ´´´, •♥♪♥♪♥♪♥♪♥♪♥♥♪♥♪♥♥♪♥ ´´´¢ /Λ\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♥♪♥♥♥♪♥ ´´¢ /.....\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♥♪♥♪♥ ´¢ / ๑۩ ๑_\\\\\\\\\\\\\\♥♪♥♪♥♥♪♥ ¢/¨๑۩۞۩๑_\\\\\\\\\\\\\\\\´♪♥♪♥♥♪♥ ¨▓¨.♪♥♥♪.▓♥♪♥♪♥♪♥♪♥•||||||||||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨||| ||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓¨||| ||||||| ¨▓¨.♪♥♥♪.▓••••••••••••••••••••• ¨♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Z okazji zbliżających się Swiąt Bożego Narodzenia składam serdeczne życzenia.Niech te święta miłe będą,dźwiękiem,śpiewem i kolędą,przy Wigilii tuż po zmroku. Dużo szczęścia w Nowym Roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt ______________ ../\.. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _______________////\\\\______________ Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru, Przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, Żyje własnym pięknem. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się wszystkie marzenia. Szczęśliwego Nowego Roku 2010!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już żona
a ja właśnie wczoraj wyszłam za mąż i tylko trochę nos mi zmarzł w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny jesteście tam ? :) Jak po świetach ? Szybko minęły, co ? :-/ Macie jakieś plany na Sylwestra? Nam pozostało siedzenie w domu..no ale we dwoje też może być przyjemnie :D Myślę o kursie tańca po Nowym Roku bo na weselu będzie ciężko z każdym tańczyć, nie umiem zbytnio tańczyć z nikim innym niż Moim ;) Przygotowania na razie stoją w miejscu. Nawet nie było kiedy pooglądać zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
heja :) widzę, że dziewczyny tak pojadły w święta, że nie mają siły do kompa wstać ;) ja już zdążyłam trochę świątecznych kalorii zrzucić na fitnesie ;) ogólnie jak to w święta miło, ale za krótko ;) z prezentów jestem bardzo zadowolona, a w sumie aż taka grzeczna nie byłam, żeby tyle dostać ;) sylwek w domu w gronie rodzinnym można rzec :) przygotowania ciut ruszyły... piłam wódkę :D i chyba jest decyzja jaka w końcu będzie zakupiona na wesele. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta święta i po świetach,jak dla mnie to trochę za długo bo doszla jeszcze sobota i niedziela. udało nam sie spotkać z księdzem.nawymyślał cudów,że najlepiej jak w Norwegii sobie załatwimy nauki i poradnie i tamtejsza parafia wyśle do niego jakąs licencję . trochę mi to nie na rękę(tam się nikt nie bawi w jakieś poradnie) .no ale trochę z nim podyskutowałam i w końcu powiedział,że na lodzie nas nie zostawi.Mamy ślub o godzinie 16. trochę tez się wkurzyłam bo mieliśmy już umowę na strojenie kościoła ale okazało się,że ona ma u nas w mieście 2 kwiaciarnie i tylko one mogą stroić kościół.Wczoraj odmówiłam tamtej firmie i na szczęście udało mi się odzyskać zaliczkę. dzisiaj na 15 jestem umówiona z tą kwiaciarką ,która on poleca.popatrzę przy okazji katalogi z bukietami. zapiszę się już do fryzjera i kosmetyczki . W sobotę rozwozimy zaproszenia:) wiecie co miało byc ok 70 osób a już zrobiło się prawie 100:D na sylwestra idziemy do znajomych ale hucznej balangi nie będzie bo oni n=mają córeczkę 3 miesięczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety jak ja sie wkurwilam 1 stycznia, a raczej jak mnie tesciowa wkurwila co za puste babsko z niej. Wiem jedno powiedzialam swojemu ze ja juz tam nie bede chodzic w odwiedziny bo kosztuje mnie to za duzo nerwow, nic jej nie pasuje odnosnie gosci, napila sie i wydzwania do mojego z pretensjami ze to , ze tamto, ze moi rodzice to bogacze, ze na neiego patrza jak na biedaka, zeby sie im nie dal bo on nie ma ojca za granica, ale kuzwa mac moi rodzice maja tyle remontow ze na bierzaco ta kasa idzie w dom a ci kurwa takie teksty. Powiedzialam mojemu ze chocby jego matka chciala dac choc zlotowke na wesele to niech sobie to wsadzi w dupe, bo potem przez reszte zycia bedzie nam wypominac chocby zlotowke. A poza tym moj nieraz powiedzial ze moim rodzicom moze powiedziec wszystko zawsze sluza nam jakas rada, swoimi doswiadczeniami, ale napewno nie daja nam kasy a jego matka powiedziala ze nas kupili i ze juz swoich rodzicow nie uwaza normalnie ta baba ma jakies kompleksy. No i mi lepiej bo sie napisalam moim rodzicom tylko zdawkowo powiedzialam, bo to co ona o nich mowila to jakbbym stanela z boku to pomyslala bym ze mowi o jakiejs patologi akle w zyciu ze to o moich rodzicach. Dziekuje Bogu ze moj przyszly maz ja zjebal i powiedzial ze nie ma o czym z nia rozmawiac i ze jak wytrzezwiej i zmadrzeje to moga porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
hej dziewczyny :) cisza jak makiem zasiałam ;) idelajda współczuję teściowej. moja mimo swoich wad chce dla nas jak najlepiej i na pewno w kwestii pieniędzy nie ma kłótni. dobrze, że Twój men Cię wspiera i jest po Twojej stronie. ja klepnęłam kamerzystę ;) tzn. zarezerwowałam termin, a umowę podpiszę pod koniec miesiąca. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf małopolska śląsk
28 sierpnia 2010 mam wolny FOTOGRAF www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka gdyby nie byl po mojej stronie to z tego zwiazku przez jego matke juz dawno by nie bylo czego zbierac. Ostatnio plakalam i rozmawialam z nim dlaczego ona nas tak traktuje, ja jej nigdy zlego nic nie zrobilam nie obgaduje jej za plecami(a moglabym tyle powiedziec ze hoho) a ona tak sie zachowuje jakbym byla najgorszym jej wrogiem. Ja jak ja ale zeby tak wlasnego syna traktowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Idelajda spać nie możesz ? ;) Ja to bym chętnie pospała..:( Najlepiej byście mieli jakbyście zamieszkali osobno, z dala od teściowej bo z tego co widać to łatwo z nia nie będzie. My w najbliższym czasie planujemy wybrać się na nauki, tzn. pod koniec miesiąca i na kurs tańca jak się załapiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no nie moge spac odprawilam meza do pracy i sama juz nie moge zasnac. Moze i masz racje ale my mieszkamy z moimi rodzicami a nie z jego, za to moi rodzice sa w porzadku choc tez jakies spiecia sie zdarzaja tylko ze poprostu wynikajace z mieszkania pod jednym dachem a nie z powodu ich czy mojego widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra temat tesciowej ciiiicho sza juz sie nadenerwowalam wyplakalam a teraz nie zamierzam nawet z nia rozmawiac czyli bede miala swiety spokoj, chodzic tez tam ne musz wiec nie ma o czym gadac, moze kiedys sama zrozumie jakie swinstwa robi i sie zmieni. Kobiety czy wy tez juz lapiecie stresa? BO ja tak rozgladam sie w necie za krojami sukien, pomyslalam ze wezme klasyczna nie przekombinowana, ale jak znam siebie to wejde do salonu i zglupieje. Mialam chodzic od teraz ale mam kilka kg za duzo. Kupilam sobie chrom biore sie za siebie i od lutego bede szukac. Juz prawie wszystkie zaproszenia rozdane zostalo moze z 5. Rozmawialam z moim ze tu slub a tu sie klocimy ze boje sie ze to jakis znak ze mozze nie powinnismy byc razem(oczywiscie plakalam jak glupia) Ostanio mielismy jakies spiecia, nieporozumienia z braku czasu nie wjasnialismy, a potem to wszystko naroslo. Teraz jest juz fajnie i na nowo zachcialo mi sie rozgladac za suknia itd, bo byl moment ze chcialam to wszystko odwolac, nie wiem czy to stres najprawdopodobniej tak. Jakie bylo moje zdziwienie gdy on powiedzial ze czuje to samo i ze tez przemknie mu mysl o odwolaniu. Mam wrazenie ze to wszystko ze strachu a co jak to nie ten i takie tam, a to wszystko dlatego ze ta decyzje podejmuje sie raz na cale zycie, to nie jest taki nic. Jak wychodze za maz to nie po to zeby po 4 latach brac rozowod. Bardzo mnie zdziwil ze on tez przezywa takie rozterki i ze przez to zrobil sie nerwowy naprawde nie spodziewalam sie tego. Teraz jest nam lzej porozmawialismy szczerze i juz wiemy ze to chyba normalne i jestesmy spokojni. Jestem pewna ze to wlasnie z tym czlowiekiem chce sie zestarzec. ALe sie napisalam ale mam nadzieje ze komus sie bedzie chcialo przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety gdzie sie podziewacie? Juz was nic nnie nurtue?Ja Łapie stresa i jak pomysle o slubie to dlonie robia mi sie moment mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
hej :) ja zapomniałam, że i do fryzjerki jestem zapisana :) tylko muszę jeszcze kosmetyczkę (ten sam salon), bo jakoś zapomniałam o niej ;). ze mnie teść się śmieje, że ślubu nie będzie jak nie przytyję :D chodzę na ten fitness to się jędrniej czuję :) i za kiecą będę chodziła pod koniec stycznia. myślę, że waga dużo mi się nie zmieni - ewentualnie zrobi się małe przeróbki. zaproszeniami też się muszę zająć. gdzie kupowałyście dziewczyny? oprócz allegro znacie jakieś strony, czy sklepy z zaproszeniami w rozsądnej cenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mi przypomnialas o fryzjerce musze isc zapisac siebie mame, chrzestna, kuzynke, swiadkowa. Musze isc teraz bo bedzie nas wszystkie czesala hurtowo tesciowa niech sobie sama szuka guzik mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka_krejzolka
mnie właściwie teściowa zapisała, jak czesała się na sylwestra i przy okazji parę innych dziewczyn zapisała ;), bo potem faktycznie może być problem, żeby w sezonie ślubów fryzjerki miały kilka godzin czasu. ida możesz napisać, ile wam się zeszło z roznoszeniem zaproszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodajze od listopada je rozdajemy, ale nie tak ze co dziennie i caly dzien, bo dawalismy osobiscie i u kazdego kawke herbatke u niektorych mocniejsze trunki i tak sie przeciagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×