Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość WROZKO pomienas mnie 2x
o mnie tez prosze pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja poproszę o wróżbę :) czy mąż jest mi wierny? co dalej będzie z naszym małżeństwem? Kaśka 06.03.1980, Marcin 26.05.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłopociara
Rozeszłam się z mężem .Proszę o wróżbę jak się ułoży w najbliższym czasie moje życie uczuciowe 12.12.1984. Z góry ślicznie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffffffffffffffffffffffciaia
heh przepraszam za to ze sie tak upominam, ale on mi sie strasznie ale to strasznie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steffffffffffffffffffffffciaia mysle ze szansa jest:) tylko wiecej wiary w siebie kochana..Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruśka
bardzo proszę o wróżbę to dla mnie bardzo ważne . zostałam juz 2 raz pominieęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona71
Poprosze o wrozbe: on Lukasz, 1975, panna; ja Iwona - 5.11.1971. Co z tego bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROZKO pomienas mniei 2 x TO i ja poprosze czy pogodzic sie z nim/czego moge spodziewac sie z jego strony wkrotce ja Zyta 7.1.76 I on Ivan 20.11.68 : mysle ze tak , daj mu szanse , bo jest tu niewątpliwie miłośc obustronna, mimo problemów mysle ze osiągniecie harmonie i poroozumienie:)powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female_25
Witam :) :) chciałabym zapytać czy uda mi sie stworzyc udany zwiazek z tym mężczyzna? Co on do mnie czuje? ja - 09.021980 on - 16.05.1976 Dziekuje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffffffffffffffffffffffciaia
no dziekuje :) ale kurcze szansa jest to wcale nie oznacza ze cos z tego bedzie tylko ze moze być :D a i tak nie wiem jak sie do tego zabrać :D bo my sie na razie nie znamy tylko moze koleżanka mnie niedługo zapozna. Bo kurcze on wydaje sie strasznie podobnym do mnie człowiekiem (heh zrobiłam wywiad środowiskowy, tak mi zależy :D ) ale on moze mieć każdą, dziewczyny sie za nim uganiają (ale lovelsem nie jest mimo to i to jest w nim najpiekniejsze. ale obawiam sie ze dla niego odpowiednia jest dziewczyna piekna, wygadana bardzo i zgrabna i towarzyska a ja ładna nie jestem, nie raz to w życiu już słyszałam... wiec wiem co mówię... :( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffffffffffffffffffffffciaia
mimo ze wiem ze nie liczą sie dla niego puste lalunie itd. to jednak sadze ze nic z tego nie bedzie bo jednak nawet jesli spasują charaktery to chociażby i chciał to bedzie mógł mi zaoferowac tylko przyjaźń, bo nie bedzie żadnej ''chemi''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka21
Proszę o wróżbę: ur. 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula199090
czy moj obecny partner bedzie moim mezem?jesli bedzie to jakim bedziemy malznstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezarowa
Przeczytałam właśnie, że nie wróżysz dwukrotnie nikomu. Ja proszę o ile to możliwe jedynie o uzupełnienie mojej pierwszej wróżby. Pytałam za pierwszym razem czy znajdę miłość, czy będę szczęśliwa ... Proszę, jeśli znajdziesz jeszcze chwilkę dla mnie, będę zobowiązana. Czy Sebastian z 1.12.74 okaże się dobrym kolegą, czy też dać sobie z nim spokój? Przypominam się Anka 3.4.78 i przepraszam Bardzo jestem wdzięczna za dotychczasową wróżbę. Jest bardzo trafiona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.08.1988
czy uloze sobie zycie;(? dzis rozstalam sie z chlopakiem;(.. proszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula199090
magdalena 23.09.1990 i przemysław 16.08.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taka sobie ja
Joanna, 29/05/88, pyt: czy moge liczyc na cos powaznego ze strony mezczyzny z ktorym sie obecnie spotykam a na ktorym bardzo mi zalezy. czy tez to tylko przelotna znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROZKO pominelas mnie 2x
super...nie BEATKOWO jezeli chcesz w /rewanzu/ za obszerniejsza analize przygotuje Ci horoskop /analiza z i chinga/ tylko musialbysmy sie jakos zggadacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiiiiii
Marcin 16.06.1982 Ania 16.08.1983 Czy bedziemy ze soba szczesliwi?? Czy sie pobierzemy ?? Jesli tak to kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMICIĘTO MNIEJa 23.11.1988K 05.08.1982P 23.09.1988Chcialabym spytac czy z ktoryms z tych panów mam szanse na zwiazek i jesli tak to jaki on bedzie Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka 1988
jak potoczą się moje relacje z tym chłopakiem? czy coś z tego będzie? Będzie mu zalezało na mnie?:) proszę o odp :) :) moja data 9.08.1988r. Jego 27 września albo października (nie jestem pewna) 1985r. proszę o wróżbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkianiołek
dziekuje za wróżbe Beatkowo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaaaa
Dorota 1.09.70, Michal 20.04.86.. jestem zakochana. a on..? co z nami bedzie...? warto..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 333
Beatkowo ..pominelas mnie :( czy ten zwiazek ma szanse DAREK 18.09.1971 I KATARZYNA 16.10.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatkowo dziękuję za odp. Mam prośbę czy możesz sprecyzować to stwierdzenie że raczej Pan ur 28.07.75 nic do mnie nie czuje .Czy ma wątpliwości , czy się odkochał, czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO U NAS
JA 1977.10.19 ON 1982.06.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna333 Szanse na dobry związek są.To człowiek szlachetny,inteligentny,czuły , miedzy Wami cos sie rodzi,aczkolwiek Ty masz wielkie plany wobec niego, mimo ze w przeszlosci przeżyłas zawód miłosny,on do miłości podchodzi troche z rezerwa ale mysle ze szanse są spore. ********************************************************************************* Sandruśka WAsz związek złączony jest wspólnym celem, aczkolwiek jesteście oboje troszke w nim samotni, Wasze wspolne plany zostały zlamane, mąż jest chyba troszke zapracowany, nie wiem czy na niego nie wpływa negatywnie jakaś starsza osoba, niestety w finale możesz poczuc ze zrobiono z Ciebie"głupią", jakies rozczarowanie , strate i ból widac, tyle na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaśkaaa
ja 15.01.81 on 25.12.81 czy nasze małżeństwo przetrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka 1988
prosze mnie nie pominąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×