Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

mnie tez pominelas:( wioleta 6.7.1989 wojtek 1.6.1985 czy bedziemy razem wezmiemy slub i bedziemy miec dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia i jarek
nie zapomnij o mnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SShariii
Anna, 16.02.1986 Paweł, 11.01.1986 Czy widzisz ślub i dzieci? Jeśli tk to w jakim okresie życiaa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nancyoohooh: hmmm mysle ze Ty w swoim związku masz jakieś wątpliwosci, czujesz jakbys sie spalała..niepotrzebnie...partner Cie kocha i widze harmonie , spokój i zadowolenie z obu stron w przyszłości:) ========================================================== KRYŚKAMARYŚKA: Przechodzicie chyba mały kryzys < Ty sie oddalasz, czujesz ze wszystko niby jest ok , ale jednak cos jest nie tak, są tarcia miedzy Wami, mimo ze sie kochacie, konflikt w zwiążku może narastac i doprowadzic do rozpadu tej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losss
beatkowo 16.06.76 czy znajdę miłość i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszka86
Witam Wrozko.. co widzisz na ten układ?? czy coś jeszcze z tego może być?? Gosia 29.09.86 Andi 29.11.85 Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takawłaśnieja111
pomóż;) czy będziemy razem"? czy są jeszcze jakieś szanse ja 02.10.1991 a on 24.10.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noo i gdzie podziła sie
wrózka my tu czekamyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamina C: Mysle ze na wszystkie pytania odpowiedz brzmi TAK:)powodzenia!! ===================================================== JAdzia i JArek: Jakas sprawa z przeszłości negatywnie wpływa na związek,Ty czujesz jakbys błądziła, hmm....z jego strony widac utrate złudzen co do przyszłości związku aczkolwiek pan szuka rozwiązania problemu i macie wiele przeszkód do pokonania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara2904
Wróżko, a ja? czy będziemy zawsze blisko siebie? ja 02 sierp. 1976 on 13 stycz 1969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAdzia i JArek
dziekuje trafiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara2904 niestety karty nie były łaskawe , raczej to sie rozpadnie , aczkolwiek tarot to nie wyrocznia i sami mamy wpływ na to co sie dzieje w naszym życiu..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane Schirley
Czy będziemy na zawsze razem Ja 19.06/83. on 1.10.78 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara2904
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota kula: NAstąpił u Was przesyt miłościa,brak perspektyw rozwoju uczucia, zagubiony sens związku, sprzecznosc interesów , mysle ze ten związek należy juz do przeszlości , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_danuta
ja takze zostałam pominieta czekam juz od wczoraj na swoja wróżbe! agata 8.4.1981 grzegorz 4.7.1980 co dalej ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich niecierpliwych zdajecie sobie sprawe zeby wszystkim powrózyc musiałabym tu siedziec 24h , jest to poprostu niemożliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi proszę to ważne: Czy bedzie moim męzem? Czy bedziemy mieli dziecko? Agnieszka 15.01.1989 Tomasz 26.08.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoo pyta nie błądzi
Witam :) Chciałam spytać jakie uczucia żywi do mnie były chłopak, czy będziemy mieli jeszcze wspólną przyszłość czy raczej widzi mnie Pani obok obecnego chłopaka? Z góry dziękuje i pozdrawiam 31.01.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkoocchhaamm niestety obawiam sie ze nie ,nie widac tego o co pytac,prawdopodobnie to sie rozpadnie, przykro mi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
mnie poinelas wczoraj chyba nie skonczylas wczorajszych wrozb szkoda bo czekalam, wiec powtorze daty Justyna 05.10.1989 Przemek 17.08.1989 Co mozesz powiedziec o naszym ziwazku? jaka przyszlosc nas czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO U MNIE
CO BĘDZIE Z MOIM MAŁŻENSTWEM JA 19.10.1977 MĄŻ 17.06.1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkowa przypominam sie i czekam cierpliwie ja -22-08-1977 on-07-12-1977 co nas czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola 9912 Niestety z jego strony widac utrate wiary w te milośc, jakaś hmmm rozpustna kobieta jest w jego otoczeniu,mysle ze ten związek nie ma przyszłości.. ====================================================== IWKA 1111 Tu równiez nie widze Was razem w związku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik45353534535
ja 31.12.1991 on 17.09.1990 czy uda nam sie przetrwac ta odleglosc i spedzic zycie razem? bez zadnych zdrad... i czy on zdradzil mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja: 24 II 1990 On: 16 IV 1990 => czy w przyszłości bedzie dla niego wazniejsze wojsko&praca czy ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×