Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

agata_danuta hmmm co dalej? jesli odpowiada Ci wolny zwiazek bez zobowiazan to ten pan tzlko na taki uklad pojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruśka
ja 23.12.89 0n 13.07.81 jak potoczy się nasze zycie ? czy będziemy szczęśliwi ? czy będziemy miecli jeszcze jedno dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 23.11.1988 K 05.08.1982P 23.09.1988Chcialabym spytac czyz ktoryms z tych panów mam szanse na zwiazek i jesli tak to jaki on bedzie Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_danuta
wolny związek hmm?? jesteśmy małżeństwem od 2 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest nieomylny :o a na mało konkretne pytanie trudno być jeszcze jasnowidzem czy pytająca jest mężatka czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steeeeeffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
19.07.1993r. czy mam szanse u chłopaka który mi się podoba, pana K.??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
uppppppppp prosze to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola lola
Joanna 20,11,81 on Lukasz 06,09,82 Czy bedzie moim mezem ,Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Małgorzata 20 luty 1991 On Paweł 16 sierpnia 1991 czy to co się miedzy nami rodzi ma sens?? przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze,blagam...zapytaj kart czy bede miala upragniona dzidzie,,,,,staram sie od 8 lat..... 22-08-1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenitka ...
Co Tomasz 15.08.1975 o mnie myśli? - Ilona 18.031978 Kiedy będę miała dzieci? Co z moją pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna Justyna : Disyc trudny ten Wasz związek i w tej chwili partner jakby sie odciął, jakieś zachwianie równowagi widac, jest smutek i utrata zadowolenia, to nierówny związek typu dawca biorca, mysle ze partner powinien popracowac nad sobą ponieważ jego postawa może doprowadzic do konfliktu w związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steeeeeffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tak jak wczesniej pytalam - czy mam szanse u tego chłopaka K.??? urodziłam sie 19.07.93. pytanie drugie - moze mozesz wywróżyć jaki on jest, czy zwraca duzo uwagi na wygląd dziewczyny, czy mu sie podobam itd...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula.86 PArtner nieuczciwie postępuje, jest przytłoczony problemami,gryzie sie, TY z kolei czujesz ze stanęłas w martwym punkcie,jakieś wątpliwosci Cie ogarnęły, związek nie spełnia nadzieji, zaufanie zostało nadwyrężone , prawdopodobnie to sie rozpadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezarowa
o się przypominam :-) czekam cierpliwie, bo bardzo mi zależy na wróżbie :-) cezarowa Witaj Proszę o wróżbę Czy wrócimy do siebie Czarek 17.5.59 i Anka 3.4.78, czy mam na niego czekać? Czy mogę ufać Tomkowi 18.12.70 ? Czy wkrótce pokocham ze wzajemnością i będę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warciara
Oj, ja też nie doczekałam poprzednio... Bardzo proszę od wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yakamoz hmmm ten człowiek Cie kocha,widzi Ciebie jako swoja żonę , ale jakby nie wierzył ze to sie uda, TY troche sie oddaliłas , jakąs szarpanine widac, mysle jednak ze to jest chwilowy stan poniewaz na koncu tej drogi widze Ciebie jako spełnioną szczęsliwą kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont call me
zostalam pominieta:/Dominika 13.02.1984 tomek 14.09.1982 Czy jest mi wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezarowa mysle za na panu nr 1 nie można polegac, on juz zakonczyl ten związek w swoim sercu, Ty czujesz sie ssamotna , zagubiona,czujesz ze ta znajomosc była pomyłka, bardzo przeżywasz to rozstanie, mysle że powinnas odrzucic te smutki i pogodzic sie ze strata ...nie czekac... pan nr 2 no cóż mysle ze nie ma co zawracac sobie nim głowy , hmmm jest bardzo podobny do pana nr 1 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warciara hmmm widac zmiane losu- jest mężczyzna atrakcyjny, energiczny i zdecydowany byc może pomoże Ci w jakiejs sprawie i kto wie...może z tego cos bedzie...pozytywne karty wyszły wiec pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warciara
Dziękuję. Poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dont call me ponownie wyszło ze partner Cie kocha ale jakies problemy sie pojawią , zdrady nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska mala mi
Ja: 24 II 1990 On: 16 IV 1990 => czy w przyszłości bedzie dla niego wazniejsze wojsko&praca czy ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze,blagam...zapytaj kart czy bede miala upragniona dzidzie,,,,,staram sie od 8 lat..... 22-08-1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×