Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość ktoo pyta nie błądzi
też się przypomnę, mam nadzieje, że znajdzie Pani chwile.. W skrócie pytanie: były czy obecny? 31.01.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Justyna
witam Beatkowo siedze od rana i czekam na Ciebie;) nie wiem keidy bedziesz wiec lepiej zostawie wiadomosc;) Justyna 05.10.1989 Przemek 17.08.1989 Powiedz czy on bedzie moim partnerem na zawsze? czy w naszym zwiazku kiedykolwiek pojawi sie zdrada? jesli nie jestesmy sobie pisani to co nas czeka ze nasz zwiazek tak moglby sie rozpaasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja poprosze
czy pogodzic sie z nim/czego moge spodziewac sie z jego strony wkrotce ja Zyta 7.1.76 I on Ivan 20.11.68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takawłaśnieja111
proszę Cię Beatkowo:) ja 02.10.1991 a on 24.10.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takawłaśnieja111
czy pasujemy do siebie daty podałam wyżej:) czy on o mnie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Młodziutka** radze -kup sobie test ciążowy, a nie pytasz karty o to, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO U MNIE
co bedzie z moim małżenstwem ja 19.10.1977 mąz17.06.1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola9919 widac w kartach ile uporu , wytrwałości jest w tym pragnieniu, pokazaly także opiekuńczosc, macierzynstwo, osiągnięcie celu, spełnienie w przyszłości... mysle że teraz należy opanowac mysli o posiadaniu dziecka , zając sie czyms innym , skierowac swoją energie gdzie indziej, a osiągniesz równowage i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoo pyta nie błądzi mysle ze obecny, dwa razy nie wchodzi sie do tej samej wody szczególnie jak była brudna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takawłaśnieja111 Mysle ze jestes dla niego jak marzenie,chciałby czegos wiecej aczkolwiek wczesniej był zraniony i czuje sie troche niepewnie ,Ty masz dla niego ciepłe uczucia pragniesz miłości ale chyba tego nie okazujesz, mysle ze miedzy Wami cos sie rodzi i w przyszłości może to być piękna , spełnina miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce76 Hmm mysle ze ten związek to spalanie uczuc, jakaś oniecznosc wyboru, brak pewności, niestety w przyszłosci ta relacja prawdopodobnie sie rozpadnie, jakąs iluzje tu widac , przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooominieto mnie
Ja: 24 II 1990 On: 16 IV 1990 => czy w przyszłości bedzie dla niego wazniejsze wojsko&praca czy ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska mala mi skoro zwątpiłas w przewidywalnosc wróżby to po co pytasz hę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 27.04.1982 czy wyjde za mąż ? ( mój ukochany 07.09.1977) i czy pasujemy do siebie , jak to karty widza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berty
ja 10.22.69 on 13.04.71 czy jest jakas przyszlosc dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłutkianiołek
ja 05.10.1991 on 11.02.1988 czy nasze problemy w końcu się skończą czy będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezarowa
Jest tak jak piszesz. Proszę, jak znajdziesz chwilę, napisz czy widzisz przy mnie faceta honorowego i wartego uczuć? Czy spotkam kogoś wkrótce, jak długo będzie trwała moja samotność? A czy Sebastian z 1.12.74 okaże się dobrym kolegą, czy też dać sobie z nim spokój? Przypominam się Anka 3.4.78 Bardzo jestem wdzięczna za poniższą wróżbę. Jest bardzo trafiona. mysle za na panu nr 1 nie można polegac, on juz zakonczyl ten związek w swoim sercu, Ty czujesz sie ssamotna , zagubiona,czujesz ze ta znajomosc była pomyłka, bardzo przeżywasz to rozstanie, mysle że powinnas odrzucic te smutki i pogodzic sie ze strata ...nie czekac... pan nr 2 no cóż mysle ze nie ma co zawracac sobie nim głowy , hmmm jest bardzo podobny do pana nr 1 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawwwkaaaaaa
Ja Ania 08.03.1980 on: 13.12.1965. Czy to rzeczywiscie milosc mojego zycia? Czy nasze problemy sa przejsciowe czy tez jest to sytuacja patowa i nie do rozwiazania? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaasiaasia18
kiedy spotkam miłość 30.10.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
on 13.03.1980 ja 15.12.1980 czy to malzenswto przetrwa czy on mnie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
Czy dobrze robie wierząc swojemu partnerowi? 24.03.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMICIETO MNIE Ja 23.11.1988K 05.08.1982P 23.09.1988Chcialabym spytac czyz ktoryms z tych panów mam szanse na zwiazek i jesli tak to jaki on bedzie Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 333
czy ten zwiazek ma szanse? dariusz 18.09.1971, katarzyna 16.10.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpatka21
Proszę o wróżbę: ur. 21.09.1974r Kiedy spotkam kogos z kim stworze normalny i trwały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffffffffffffffffffffffciaia
zostałam pominięta.... :( bardzo proszę Cię Beatkowo czekałam wczoraj do 23:30 i dzisiaj od rana, bardzo mi zależy. Proszę... ponawiam pytania - mam nadzieje ze odpowiesz... czy mam szanse u tego chłopaka K.??? urodziłam sie 19.07.93. i moze mozesz wywróżyć jaki on jest, czy zwraca duzo uwagi na wygląd dziewczyny, czy mu sie podobam itd...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam cierpliwie na odpowiedź 16.0676 czy znajdę miłość? czy osoba urodzona 28.07.75 czuje coś do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustkasmutno
01.09.1991 r. czy znajdę miłość? jaki ten mężczyzna będzie i jak nam się będzie układało? a co z przyjaźnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×