Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczony boy

Wczoraj widzałem ładną opaloną dziewczynę w mini - miała owłosione uda

Polecane posty

Owszem, ja noszę mini. Jestem naturalną blondynką, los mi zesłał wyjątkowo łaskawe włoski na udach;p są bardzo cieniutkie, praktycznie niewidoczne (no, chyba, że znajdzie się nadwrażliwy i będzie wpatrywał się z lupą pod słońce, to zobaczy na moich udach gdzieniegdzie małe, złote plamki, jak rzadki brokat). W zasadzie są mniej więcej podobnych gabarytów i twardości, co te, którymi się szczycimy chociażby na brzuszku czy plecach. I tak, bez bicia przyznam, ud nie golę, bo uważam to za zbędny zabieg (a nawet, jeśli miałabym je golić maszynką, mogłabym je niepotrzebnie wzmocnić, jak to zrobiłam z tymi na łydkach, głupia krowa) Nikt się jeszcze nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kobita Fatalna
Mnie takie udka podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golić uda? Jeśli włoski są krótkie, jasne i miękkie, to po jaką cholerę?! Rozumiem, jeśli ktoś ma ciemne włosy na udach, ale w innym przypadku nie widzę sensu golenia ud. Tak samo jak rąk:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobita fatalna
Jak któraś ud nie goli to mogę się z nią na kawę umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsze dziewczyny gola
nogi tylko do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Dzisiaj od niepamiętnych czasów jechałem do pracy podmiejskim ,na przystanku mnóstwo młodzieży ,po wejściu do autobusu usiadłem na przeciw młodej dziewczyny ,szatynka gzieś 17-18 lat w spódniczce do kolan nawet bym nic nie zauwarzył gdyby ,chyba jej koledzy wyskoczyli z hasłem "nogi się goli całe",i fakt popatrzyłem no miała ciemne odrosty na kolanach i ciut powyżej ,dziewczyna poczerwieniała i jedynym wyjściem z sytuacji było położenie torby na kolana ale rumieniec został do momentu wysiadania z autobusu,ja jednak wolę jak moja nogi całe depiluje ,jest brunetką z dużym temperamentem w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marco22252
ale chamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie, że miałabym golić nogi "do połowy" pomimo tego, że mam bardzo jasne włoski. Ale niektóre baby są leniwe i golą tylko do kolan, o udkach zapominają... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie mogl byc z
laska co nie goli calych nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesaczona girl
ciekawe czy ty buraku golisz chociaz pod pachami, nie mowiac juz o miejscach intymnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gole pachy jajka i ptaka
a laska co ma owlosione uda to nie 100% facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona girl
poprosze o jakis dowód, np w postaci fotki lol ;) zartuje tylko :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona girl
a ja nie gole ud hehe mam to gdzies mojemu mezczyznie to nie przeszkadza, zwlaszcza ze sa b. cienkie i jasne :) a zreszta przezylam traume w dziecinstwie, mam siostre cioteczna ktora golila od 13 roku zycia i kiedy z nia spalam w jednym lozku i otarlam sie niechcacy o jej udo doznalam szoku, jej wlosy byly tak twarde jak zarost :/ fe, kiedy rano wstalam i spytalam kiedy sie golila powiedziala wczoraj hehe to bylo straszne a i wieze ze sie ogolila poprzedniego dnia bo wloskow prawie nie bylo widac tylko czuc jak taki krótki zarost ble wiec postanowilam ze ja nie popelnie tego bledu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie to podnieca
Jak dziewczyna goli nogi tylko do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marco22252
Dziewczyna mogła w sumie ogolić uda, jak je zamierzała odsłonić, ale komentarze tych typków to prymitywizm... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysssaaaa
Widzę wiele takich dziewczyn... Czy wy myślicie że tego nie widać??? Nieogolone uda wyglądają obleśnie! Ja tam depiluję uda i nigdy nie przyszło mi do głowy by tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysssaaaa
A włosy na nogach mam jasne. Ale przecież pod słońce widać włosy... Wygląda to tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryso popieram cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragicznie wy macie w głowach
jeżeli jasne, widoczne tylko pod słońce włoski was brzydzą. Pojeby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Crowley
A mnie mieszek na udach podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna nie golic ud
i chodzic z owlosionymi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam baaardzo delikatne
jasne i rzadkie włoski na całych nogach i w ogóle ich nie golę. Mojemu facetowi nie przeszkadzają, mnie też nie. Mam w ciągu dnia ciekawsze i ważniejsze rzeczy do zrobienia niż golenie nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram panią wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jestescie nienormalni
Niektóre poprostu golą a nie które nie , jaaak ktos ma cienkie włoski to po co poteem po goleniu wieksze rosną .Inna spprawa jak ktos maa ciemne . Nie ma cie co robic tylkoo wypisywac bzdury tutaaj masakraa . Jaaak ktos sb chce ogolic całe nogi to sb golii nikt mu nie zabroni a jak ktos nie chce to jego sprawa moze nie czuje takiej potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×