Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

byłoby przyjemne, ale nie jest niestety :P i już pewnie nigdy nie będzie. no jasne, kot fajna rzecz, ja mam papugę, strasznie jąkocham, ale kolan mi zagrzeje, prędzej dostanę od niej w nos ;) chyba pora iśc spać, a wcale mi się nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja dam dobry przykład -napiszę dobranoc i zajmę strategiczną pozycję w mym zacnym łożu -szkoda ze rano nie mam takiej chęci do działania jak teraz :( :D:D dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja mam 167 cm :P polski tez zawalilam pojecia :O bo nie zdążyłam sciągnąć :P usadzil mnie na widoku :P ja to mam peszka :D reszte zmyslalam bo dał nam tyle lektur ze polowy nie pamiętam :D co do wierszy..jak juz ktos napisał o tym kwiatku :D ja tak samo to pojmuje. jesli pisze o podrózy to o podróżu a nie jakies dociekanie że on marzyl o arkadii :O jak dla mnie na tym polskim to 3/4 lekcji to pierdoły. A moglibysmy zająć sie czyms innym niz omawianiem wierszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wolę te analizy i interpretacje wierszy, ale co kto lubi ;] właśnie zrobiłam zadanie z matmy i na 100% je spartoliłam :O moja babka zawsze robi proste przykłady na lekcji, a trudne zadaje do domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi matma ostatnio nie idzie, geometria płaska jest dla mnie straszna, a co będzie jak się zacznie przestrzenna jak ja kompletnie nie mam wyobraźni przestrzennej :o a jutro woooolne! dzień edukacji narodowej i idziemy z kumpela podcinać grzywki :classic_cool: inna kumpela nam podetnie, będzie się działo :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z podcinaniem grzywki też nie lubię latać do fryzjera :P z moją mamą sobie świetnie radzimy:classic_cool: kiedyś poszłam i mówię do babki, ze chcę grzywę równą zasłaniającą brwi, a suka obcięła na pół czoła 😭:O geometria i bryły to moja ulubiona dziedzina znienawidzonej matmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, czyżbym się tym 'chwaliła' na forum? :D Pamiętam jedynie mój zacny temacik, że mam 2 z matmy i zdałam :classic_cool: To mój matematyk na odwrót - trudne robimy na lekcji, a proste w domu. Niby fajnie, tylko, że kiedyś była taka sytuacja, że potrafiłam robić trudne, a łatwych za cholerę nie mogłam ruszyć xD. ATP, ciekawe, co on brał, może też się tym nafaszerujemy i będziemy pisać kolejnych Panów Tadeuszów :classic_cool:. "geometria płaska jest dla mnie straszna, a co będzie jak się zacznie przestrzenna jak ja kompletnie nie mam wyobraźni przestrzennej" -> jakbym czytała o sobie :D. Za to wielomiany i inne wyrażenia algebraiczne 😍. A ja sobie zawsze sama podcinam grzywkę, jednakże chcę ją teraz ściąć inaczej i chyba bd musiała się z tym wybrać do fryzjera :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułamki też są spoko, ale tylko zwykłe ;). No fuckt, nie chciałabym, żeby moje nazwisko było przeklinane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinc-eee jak to szyję ?? HURRA jutro dzień EDUKACJI narodowej :):):) jupi jupi -wyspię się a póznie na zakupy z koleżnakami do miasta :D :D a i to sławetne wypracowanie muszę napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo się odwróciłam tak gwałtownie i mnie zabolała :( A ja się jutro wyśpię i biorę się za wos oraz angielski. Bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zapomniałaś i nie wyszłaś po mnie, całą noc spędziłam z menelami pijąc winko :classic_cool: Tak, już mnie nie boli :D. Za to boli mnie ręka, wypisałam 400 słówek z angielskiego i mam ambitny plan się ich nauczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no, skoro miałaś takie towarzystwo to co Ci po mnie? oni widzę rozgrzali Cię winkiem i szyjka wydobrzała :classic_cool: 400 słówek, matko... no to rzeczywiście ambitnie :D ja własnie sobie robię przerwę w rozwiązywaniu zadań z chemii, nie chce mi się wracać do tego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, myślę, że to wyłącznie ich zasługa. W końcu piliśmy za moje zdrowie :D Wcale Ci się nie dziwię ;). Ja aktualnie mam przerwę w nauce wosu i też mi się nie chce kontynuować, ale co poradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wielkie szoke - zrobiłam kilka zadań z arkusza maturalnego z matmy :D nie wiem czy extinct tylko winko pomogło, może ją jakiś uprzejmy menel wymasował:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z którego roku ten arkusz maturalny z matmy? :D haha, tak naprawdę to tylko extinct wie co się działo na melewym piciu winka! :D:classic_cool: a wos dla mnie jest koszmarem i w ogóle nie wchodzi mi do głowy :P na ostatniej kartkówce oddałam pusta kartkę (uczyłam się chemii a to można poprawić) i babka od wosu do mnie z takim wyrzutem "Małgosia, ty znowu się nie nauczyłaś!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisali z którego 😭 biorąc pod uwagę fakt, iż rozwiązywanie jego w jakimś stopniu mi idzie, myślę, że z XIX wieku :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×