Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

u mnie też beznadzieja, zawaliłam już drugi spr z polskiego :o i masowo rozwiązujemy teraz te matury z matmy próbne i 3 listopada próbna matura. lepiej, żeby do tego czasu zdążyli przygotować te tablice matematyczne, które mają już obowiązywać, bo inaczej będzie krucho, trzeba będzie wszystkiego się nauczyć, a to się raczej nie da zrobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ATP, to niedobrze z tym polskim :(. Ale pocieszę Cię, że też już zdążyłam złapać pierwszą 1 :O. U mnie masakra, 2 sprawdziany w tym tygodniu, kartkówka i wypracowanie. Ja chcę już święta :(. A własnie, kiedy macie ferie zimowe? Ja od 1-14 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toście mnie laski zmartwiły :O ja może nie mam złych ocen, ale za to tyle mi nawalili zadań i pratz, że chyba zacznę produkcję taśmową :O:classic_cool: ferie to wiem tylko tyle, że mam w ostatnim możliwym terminie. bizon und ATP--->🌼 biedne moje ;** extinct--> pociesz się, że ja mam 3 wypracowania ;] sprawdzianów wolę nie liczyć :( trzymajcie się i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziołchy :* rozwiązałam dzisiaj dwie matury z matmy, dumna jestem z siebie :D a ferie mam w tym samym terminie co extinct (ciekawe czemu? :D) :P no niedobrze z tym polskim, coraz bardziej dociera do mnie jakie ze mniae humanistyczne beztalencie :o ale jakoś to będzie. a teraz spadam robić notatki z historii, nienawidzę tego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, i przypuszczam, że cudowne tematy tych wypracowań :P ATP, no nie mam pojęcia, czemu tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct--> już nie są tak zboczone jak ostatni 😭 a gdzie twoja stopka z podusią? :>:classic_cool: nie chce mi się uczyć, zrobiłam se maseczkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, na pewno nie o to chodzi. Tu musi być jakieś drugie dno :classic_cool: Hitnatka, to szkoda, już nie będzie tak hm... zabawnie :P A stopka z podusią zniknęła, gdyż usłyszałam coś, co rozbawiło mnie w podobnym stopniu. :D Więc tak trochę dla odświeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) w weekend w Krakowie byłam i kupiłam sobie ksiązki :D aaa słownik historyczny -taki bajerancki :classic_cool: a tak to powoli się uczę z matmy i słówka z angielskiego mnie jeszcze czekają mrauuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, mam nadzieje, że wypracowanie wyszło i nie musiałaś go pisać własną krwią :D. Ja mam jutro cudowny sprawdzian z wosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, na szczęście nie musiałam, to z ludzi bezdomnych, więc jakoś dałam radę, mam nadzieję, że moja polonistka to doceni :D ło matko, spr z wosu :P ja mam do poprawienia kartkówkę z wosu, ale jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno doceni. Bo jak nie, to spotka się ze mną :classic_cool: :D Violettę? Ja ją uwielbiam, dasz wiarę?! :D Ty tez? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, fajna jest. :D zamiast sobie taką kupować to napisz do niego może Ci odstąpi swoją :classic_cool: :D a ja odkąd pojawił się doktor Sosnowski to jak on się uśmiecha to ja też się uśmiecham, chociaż facet zupełnie nie jest w moim typie :D a Violetta to Violetta, nic jej nie przebije! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, byłoby cudownie :D. Bo - co tu dużo ukrywać - jej właściciel też jest niczego sobie ;). A mnie on właśnie wkurza, nie wiem czemu. Zasadniczo spoko facet, ale jakoś tak mnie irytuje. Chociaż podobało mi się, jak ratował Ulę po zjedzeniu ryby :D Dokładnie, Violetta jest the best :D. A jej poezja to już w ogóle! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty :). Spedalony to był Kuba, ten asystent Pshemko :D. Zresztą ten cały Wojtuś też mi na takiego wygląda :P O, tak :D. "O Jezu, pomyślałbyś, człowieku: zrób coś z tym" xD spadam się uczyć 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, masz rację :D. Chociaż ojciec to taki bardziej stały jest w tym farbowaniu włosów, ciągle tylko niebieski, a synalek to w każdym odcinku inną fryzurę ma :D. Muszę napisać wypracowanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×