Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

194 dni do matury zostały. Ahh, ta moja ukochana szkoła, zawsze przypomni ile do tej matury zostało :classic_cool: ee tam w moim gabinecie, jakby co to będziemy razem sprzątać wagony albo pracować na kasie w carrefourze! :classic_cool: dlatego obiecuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieeem ;] obiecuję Pani Doktor, że od teraz nie będę grzebać tam i zacznę nosić porządny kolczyk, a nie te ścierwo od jubilera :O najgorsze, że booli :( ach, to razem będziemy 😍 to możemy nawet w biedronce :classic_cool: Ty byś pewnie chemię wykładała :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, noś prawdziwy albo najlepiej ten leczniczy co się nosi na początku, nie wkłądaj łap tam i uważaj, żeby się żadna infekcja nie wdała i będzie spoko ;) :P a na ból to hmm, nie mam żadnego pomysłu, może sobie lód tam przyłóż? :D oo, jak ja mogłam o biedronce zapomnieć! ❤️ taak, ja będę wykładać chemię, a Wy oczywiście razem ze mną, w końcu to my razem dzielimy nasze maturalne i studiowe troski! :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak, tylko pomyśl, że kolejny raz będę przeżywać ten ból i mój nosełe zostanie zbezczeszczony igłą 😭 gadałam niedawno z piercerem i chyba był zmartwiony tym co nawyrabiałam :(:classic_cool: mam lecznicze nawet dwa :) przysłali mi wczoraj nowy :P to czeka nas wspólna praca, chyba więcej będzie zabawy niż wykładania ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo :( ale spoko, popatrz na to z drugiej strony: to już ostatni raz :P no i dobrze, bo przecież nie samą praca człowiek żyje :classic_cool: a poza tym nudne musi być miejsce pracy gdzie ludzie się nie bawią tym, co robią i nie sprawia im to frajdy :D a wyobrażam sobie jaką frajde może dac wykłądanie chemii w biedronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nawet dostaniemy zniżki? :> gratisy? :>:classic_cool: gorzej jak za zabawę w godzinach pracy nas zwolnią :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, to mój pesymizm się obudził, ale w porę go przepędziłaś :classic_cool: myśl o drażach napawa mnie radością i spokojem 😍:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie, cieszę się, że juz jesteś spokojna. :classic_cool: zbliża się listopad i.. ide na koncert Bajora (uwielbiam jego piosenki) i Myslovitz! :classic_cool: nie wiem tylko skąd wezmę pieniąze na bilety 😭 no chyba, że szybciej zaczniemy prace w biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie chyba jakieś Galerie we Wrocławiu? :classic_cool::D ale Ci fajnie, Myslovitz! :) Bajora nie słuchałam raczej nigdy.. ;] ja powiem tak: zbliża się listopad i.. moje urodziny :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no jasne, że mamy galerie, dzięki za podpowiedź! :D noo, fajnie, fajnie, już nie możemy się z koleżanką doczekać! ale będziemy szaleć :classic_cool: oo, a którego masz? :D trzeba będzie to jakoś oblać :classic_cool: do moich to jeszcze hoho i jeszcze trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.11 :) ale wyjeżdżam, to zaczynamy oblewanie 4, a kończymy po moim powrocie, żeby było fajnie :P a Ty kiedy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam sprawdzian z PP, kartkówkę z wosu i-szczyt chamstwa "przywołali" nam odwołane lekcje z polskiego i mam na 8 a nie na 9:35 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fakin szit, mam wszystkie matury w pierwszym tygodniu :O. Ale może to i lepiej, przynajmniej szybciej będzie z głowy :). Hinatka, mój brat ma 5 listopada imieniny :P. Dziewczyny, ja do biedronki bardzo chętnie, w 'mojej' jest taki boski ochroniarz 😍. Jest bardzo podobny do wokalisty mego ulubionego zespołu 😍 Rocznikowo, sprawdzian z przedsiębiorczości?! Mój Boże, ja nawet nie wiem, na czym ten przedmiot polega, bo nic na nim nie robiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w kinie z fakultetem na Dzieciach Ireny Sendlerowej-jaka to była odważna kobieta,a właściwie kobietka-młoda dziewczyna. Nie wyobrazam sobie że w maju piszemy maturę a we wrześniu nagle wybucha wojna :O a mój dziadek tak właśnei miał-zdawał maturę w 39 roku a 4 miesiące pózniej był już żołnierzem na wojnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×