Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

może miał nibynóżki czy jak to się nazywa? i zgłodniał?:classic_cool: nie karmisz swoich zeszytów to same sobie muszą brać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie karmię--a te kanpaki które trzymam w plecaku od kilku tygodni:classic_cool:?????????????????????????????????????????? ładniusia ta moja sukienka:D no a przynajmniej mam taką nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP-o ty alkoholyczko-rozumiem że to taka próba właściwości chemicznych wybranych akoholi :D ja zabieram się za naukę.... wpadne wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo :O. Dzisiaj całe popołudnie przespałam, a teraz rozpaczam, że mam tyle do roboty i się nie wyrobię (nie, żebym zamiast się zaczać uczyć, siedziała na kompie xD) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nauczycielka od matmy każe nam chodzić na nieobowiązkowy fakultet z matmy, którego zresztą nie prowadzi :o ja rozumiem, że ona chce, żebyśmy wszyscy zdali maturę, ale czy to już nie jest trochę przegięcie? :o powinny tam chodzić osoby, które chcą i nie czują się na siłach pisać tej matury albo po prostu chcą sobie poćwiczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to ekstra, jakbyście za mało zajęć mieli :O. Ale mojemu matematykowi tez się wydaje, że jego przedmiot jest najwazniejszy na świecie, ostatnio mieliśmy przecudowny spr z CAŁEJ drugiej klasy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, laski, laski :( to nie tylko mi jednej nic się nie chce :O kurde, ze spaniem też mam problem, bo wczoraj nad lekcjami prawie do 2 siedziałam.. ;] a wieciewieciewiecie? poczyniłam jakiś postep matematyczny, bo całkiem nieźle rozwiązywałam zadania i cośtam kumałam :D nawet przy tablicy dałam radę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, no własnie extinct jakbyśmy mieli za dużo wolnego czasu i za mało godzin spędzali w szkole. :o Hinatka no to jestesmy z Ciebie bardzo, ale to baaaardzo dumne! :) ja już zasypiam, nirmalnie padam na pysk, a jeszcze musze odrobić matmę i powinnam się bioli uczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :O. Ja to bym się pouczyła jeszcze trochę, szczególnie geografii i francuskiego :O. Hinatka, kongratulajszyn 🌼 :D. U mnie matma szła dobrze, póki nie zaczęliśmy kombinatoryki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinnan-zdumiewasz mnie :D a ja mam kontrolowany "luzi"-wszytsko porzesuwało się na piątek i czwartek:O PP,WoS,historia wypracowanie,francuski-ale damy radę :) lecę zakuwać słówka z angielskiego i podpisywać umowę na czas nieokreslony na PP ;) trzymajta się i sie nie dajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi "k" aaa! pochwalę się -to denne wypracowanie napisałam na ponad 500 słow i hehe hje kartki mi już zabrakło tej kancelaryjnej :D ale nadal uważam że temat był denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakiego wyd masz podręcznik? Ja mam z GWO, ale może Ty masz inny i jest inna kolejnosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ten z oficyny edukacjyjnej, a poza tym ona w drugiej i pierwszej klasie nie robiła tych pojedynczych tematów i wszystkie razem zostawiła na trzeciea klasę. Pewnie dlatego tak. Ale mówi, że spoko zdążymy z materiałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to luz :). Bo u nas klasy, które mają z innymi nauczycielami, są dział lub dwa do tyłu Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakiś strasznie trudny nie jest, ale do najłatwiejszych, moim zdaniem, też nie należy, bo np. zad. 6,9, 23 czy 28 przerastają moje możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja :). A chyba jednak nie będę zdawała rozszerzonego angielskeigo, to też przekracza moje możliwości. Nie dostanę się na studia, będę zamiatać ulice 😭 (grunt to pozytywne nastawienie :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, marudzisz :P jak się nie dosatniesz za pierwszym razem to to będzie kop do wzięcia się za naukę, poprawienia matury i dostanbiesz się rok później. ;) świat się wtedy nie zawali, a ulic nie będziesz sprzątać, obiecuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct--> bez paniki :) jakby co czeka na nas wiele galerii :D:classic_cool: zresztą mamy jeszcze sto dziewięćdziesiąt ileśtam dni, więc damy radę :P a ja znowu mam złe dni 😭 rozwaliłam sobie dziurę w nosie kolczykiem 😭 masakra :( czeka mnie kolejne przekłuwanie w sobotę, trzymajcie kciuki ;] oby to był ostatni raz ;/ ATP, nie będziemy sprzątać ulic, bo mamy zatrudnienie w Twoim gabinecie, jako sprzątaczki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×