Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Ja też mam z klasą przygotowanie do podstawowej, na kurs chodzę do podstawowej, a do rozszerzonej bd się uczyć sama :O. Na razie spróbuję, jak mi będzie jakoś szło, to zmienię deklarację i bd zdawać rozszerzoną... W końcu mogę spróbować, nic nie tracę :). Ja totalną nie, bo jak pomyślę o historii, to mi się żołądek do góry nogami wywraca xD. Ale polski ->😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia nie jest zła, ale dużo zależy od nauczyciela. ja mam fajnego i dość ciekawie lekcje prowadzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tam, nie licytujmy się, może Ty jesteś akurat na wyższym poziomie niż ja.. mam ostatnio problem z rozróżnieniem Present Perfect Simple z Continuous..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na mojej nieraz trzeba uciszać ;] ale w gimnazjum też mi się zdarzyło zasnąć na różnych lekcjach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że ja na dobrą sprawę jeszcze nie miałam do czynienia z rozszerzeniami, a jak już bd miała to samodzielnie. A z nauczycielem to zawsze lepiej :) Haha, osz, Ty gaduło :D. A zasnełaś kiedyś tak naprawdę, że trzeba Cię było budzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ;] nauczycielka była wściekła, a cała klasa miała bekę :D głowa mi się na ławkę osunęła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz rano piję kawę, a czasem nawet dwie, więc nie mam już takich fajnych przygód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda :( xD. Ja zawsze mam ochotę na kawę wtedy, kiedy już jej nie powinnam pić. Ale i tak piję, a potem nie mogę zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej ;) czy jest tu ktoś kto wybrał temat prezentacji o kulturze i obyczajach wsi?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyni tez nie w moim guście :D ale jego surowosc połączona z ironicznym poczuciem humoru sprawia ze wydaje sie być ciekawą i intrygującą osobowoscią :classic_cool: ma swoje odpały i fochy ale ujdzie :P i duzo gada..jak polonista :P :D to niedaleko środkowego rzędu :P wsztstko sie jakos załatwi ATP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×