Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

extinct, biedactwo :( 馃尲 powtarza艂am dzi艣 mat臋 :O nawet nie藕le mi sz艂o :) p贸藕niej ogl膮da艂am anime, a teraz czytam mang臋 i id臋 lulu.. 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oh, dokladnie miesiac temu tancowalam se na studniowce i swietowalam sobie moje 19ste urodziny. kurde, ferie leca, a moja nauka marnie. jedynie ucze sie na korki z niemca, to co mi babka zadaje. oj becia becia..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale ja Wam zazdroszcz臋 tych ferii ;). No ale nic, jeszcze 2 dni i weekend :classic_cool: Nie martwicie si臋, moja nauka (przynajmniej ta do matury) w wi臋kszej cz臋艣ci le偶y i kwiczy. Ale co tam, wi臋cej zada艅 domowych! 馃槧 No dobra, gdybym nie siedzia艂a tyle przy kompie, tobym mia艂a wi臋cej czasu. Ale co ja poradz臋, ze sprawdzam tylko jedn膮 rzecz, a potem okazuje si臋, ze siedz臋 juz godzin臋? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
exi mam dokladnie tak samo jak Ty :) ucze sie 10 min, 5 min w necie, itp. wiem ze tu co niektorzy wylaczaja kompa na czas nauki, niestety u mnie to odpada bo on mi sie przydaje w nauce. ferie ferie i zaraz po feriach...uhh a nauka lepiej nie pytajcie. a jak wroce do szkoly to juz w ogole dupa, bo nauczyciele to naprawde mysla ze my sramy czasem!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ja w艂a艣nie mam ten sam problem! A to sprawdz臋, jak jest jakie艣 s艂owo po angielsku czy francusku, bo mi si臋 nie chce szuka膰 w normlanym s艂owniku, a to poszukam czego艣, o czym nie m贸wili艣my na lekcji... A po drodze pe艂no ciekawych rzeczy si臋 nawija i czas leci... :D Nie no, ja to musz臋 przyzna膰, 偶e nasi nauczyciele od tych niewa偶nych przedmiot贸w troch臋 przystopowali, wi臋c jest ca艂kiem ok :) ATP, mo偶e to i lepiej, ja niestety swojego nie mog臋 wynie艣膰:D A co, rozchorowa艂a艣 si臋? :( Ej, dobra. Id臋 robi膰 lekcje i WY艁膭CZAM KOMPUTER :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alllelikxxxxxxx
Cze艣膰 ja b臋d臋 zdawa艂 tak jak wszyscy Polski, matm臋 i je偶yk niemiecki na podstawie oraz biologi臋 i chemi臋 na rozszerzeniu :):) a i jak kto艣 by potrzebowa艂 pomocy z biologii lub chemii ch臋tnie pomog臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie nauczyciele m贸wi膮, 偶eby艣my teraz pozaliczali przedmioty, kt贸re b臋dziemy p贸藕niej olewa膰, bo nie zdajemy ich na maturze. Ale wci膮偶 jest z nich du偶o nauki. :o Extinct niby lepiej, ale i tak jak ju偶 si臋 przy nim rozsi膮d臋 to siedz臋 i siedz臋. :P Tak, znowu z艂apa艂am jakies przezi臋bienie. Ostatnio by艂a taka 艂adna pogoda, a ja musze siedzie膰w domu z kaszlem i katarem. 馃槶 alllelikxxxxxxx wiatj w艣r贸d nas ;) a teraz siedz臋, smarkam i jaki艣 mam grobowy humor, nie mam na nic ochoty, a na nauce trudno mi si臋 skupi膰 przez ten katar i b贸l g艂owy. :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie te偶 tak m贸wi膮 i dzi臋ki temu, dziwnym trafem, ucz臋 si臋 z wszystkiego, tylko nie z tego, co zdaj臋 na maturze :O Same problemy z tymi kompami :D Biedna艣 :(. A mnie co艣 od rana katar m臋czy i w dodatku spa艂am na r臋ce i mnie 艂okie膰 boli 馃槶 Mo偶e ju偶 Ci lepiej? :) Ja nie mam w og贸le weny do nauki, ale jutro sprawdzian, wi臋c bye bye, niedzielo :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Haha, no w艂asnie, same problemy z tymi kompami. :D Tak, ja ju偶 czuj臋 si臋 lepiej. :) Ale mimo wszystko musze jeszcze dzisiaj siedzie膰 w domu, a jest taaaka pi臋kna pogoda! Az chce si臋 za艣piewa膰: "Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!" ;) :) a niedziela te偶 b臋dzie starcona na rzecz nauki, biologia czeka, a jutro mam spr z polskiego z Procesu. Wi臋c 艂膮cz臋 si臋 extinct w b贸lu. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ko艅czymy ferie :( buu 馃槶 jutro do szko艂y :O ATP, exi, zdrowiejcie 馃尲 mi si臋 nawet przez ferie prac domowych nie chcia艂o zrobi膰 :O a teraz chyba za p贸zno :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czyli ju偶 wszystcy jeste艣my po feriach? 馃槶 wiadomo, wszystko co dobre szybko si臋 ko艅czy :o Dzi臋ki Hinatka, ja ju偶 praktycznie wr贸ci艂am do formy, mam nadziej臋, 偶e Extinct te偶 zaraz b臋dzie jak nowa! ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋ki, dziewczyny 馃尲. Niestety, jako艣 szczeg贸lnie lepiej mi nie jest, ale dzi臋ki temu mog臋 sobie zrobi膰 wole od szko艂y, tym si臋 akurat nie przejmuj臋 :classic_cool: ATP, jak spr z procesu? ;) (czy musz臋 dodawa膰, 偶e go szczerze nienawidz臋? :P) Hinatka, ferie by艂y od tego, 偶eby odpocz膮膰 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hehe, wolne od szko艂y zawsze si臋 przydaje. ;) a spr dopiero bede pisa膰, bo w ko艅cu nie posz艂am wczoraj jeszcze do szko艂y. I dopiero si臋 um贸wimy z nauczycielk膮 kiedy mamy to pisa膰. :) nie musisz tego dodawac, widzia艂am ostatnio Twoj opis :D extinct ma racje, ferie sa po to, zeby odpoczac! :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
taa 馃槾 mi zawsze ma艂o :P na te zadania dosta艂am ca艂y tydzie艅 :) tak patrz臋 codziennie w kalendarz, ju偶 nied艂ugo koniec szko艂y :D my nie chodzimy od po艂owy kwietnia :classic_cool: te偶 nie lubi臋 Procesu :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no w艂a艣nie dlatego od po艂owy :P nikt nie patrzy na formalno艣ci :classic_cool: w艂a艣nie dla mnie nie :O wol臋 ju偶 Ferdydurk臋 :P albo Tango :) ale mi si臋 nie chce do szko艂y chodzi膰, m贸wi臋 wam.. :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
haha, no chyba, 偶e tak :D jak dla mnie ferdydurke to istny koszmar, nawet tego nie tkn臋艂am,wystarczy艂y mi fragmenty, kt贸re czyta艂a mi kuzynka ;P mi te偶 si臋 nie chce... mia艂am dzisiaj takieproblemy, 偶eby rano wsta膰... 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mnie do tego ferdydurke troch臋 film przekona艂. a ja, mimo, 偶e wstawa艂am o 9 to przez 10 minut nie mog艂am si臋 podnie艣膰 z wyra 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam! Jestem w 3 kl. LO. Mam ksi膮偶k臋 do historii z pegazem (cz臋艣膰 3) Tzn jako klasa j膮 mam, ja jej nie mam bo nie mog艂am jej nigdzie dosta膰. By艂am chora, i dowiedzia艂am si臋, 偶e mam jutro sprawdzian. Dlatego tutaj moja pro艣ba. czy kto艣 z Was m贸g艂by mi zeskanowa膰 rozdzia艂 17,18 i 19 z II Wojny 艢wiatowej? Nie wiem dok艂adnie kt贸re to s膮 strony ale bodaj偶e ten ca艂y du偶y rozdzia艂 (z podrozdzia艂ami 17,18,19) ma kolor granatowy o ile dobrze si臋 orientuj臋. Bardzo bardzo by艂abym wdzi臋czna. m贸j mail to niewital@gmail.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja by艂am w teatrze na tym i tylko jedna scena mi si臋 podoba艂a :P o kurde, ja ostatnio odpu艣ci艂am mat臋 *le艅* ;] niestety mam inny podr臋cznik od histy, nie mog臋 pom贸c :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bardzo si臋 przydaje. Chyba w og贸le przestan臋 chodzi膰 do szko艂y i b臋d臋 przybywa膰 tylko na sprawdziany, bo na marzec juz mam zapowiedzianych 8 sprawdzian贸w, a to dopiero pocz膮tek :O. Piernicz臋. Chyba zrobi臋 sobie taki pseudo kalendarz i b臋d臋 odlicza膰 dni do ko艅ca kwietnia. A jak minie pierwszy tydzie艅 maja, to b臋d臋 niemal najszcz臋艣liwszym cz艂owiekiem na ziemi :O. Chc臋 wakacje! 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pomaturalnaaa
Oj dzieci ,tyyyle naaauki - co to jest tyyyle naukito sie dowiecie na studiach. bo matura i liceum to perspektywy piku艣. ja tez sie tak ba艂am a sie okazuje 偶e takie maturki to sie pisze na ka偶dej sesji. Powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj, doros艂a, gimnazjalista te偶 powie dziecku z podstaw贸wki, 偶e w gimnazjum jest tyyyle nauki. Punkt widzenia zale偶y od punktu siedzenia ;). Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bieedna exi :( mi jest ci臋偶ko wysiedzie膰 na lekcjach :O nudzi mi si臋 :O dzisiaj NIC nie robili艣my w szkole :O przyda艂oby si臋 oddac bibliografi臋 wreszcie. piszecie ju偶 wasze prezentacje maturalne? wakacje ju偶 nied艂ugo ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eh kurde szkoda, u mnie w klasie wszyscy Ci co maja skaner nie maja podrecznika ;/ gdybym wiedzia艂a wcze艣niej to bym sobie posz艂a do ksero :/ a chcia艂am wyj艣膰 na 4 z historii :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aktualnie skanera tez nie mam, wi臋c i tak bym nie pomog艂a :O poczytaj co艣 w necie o II wojnie.. mo偶e akurat czego艣 si臋 nauczysz :) ja nie prowadz臋 zeszytu w tym roku i do podr臋cznika te偶 nie zagl膮dam, tylko przed sprawdzianem szukam w necie zagadnie艅, poczytam i mam 4 :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×