Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

wchodzę na forum a tu prosze- topiken na samej górze:D ja dalej nie mam pojęcia jaki temat sobie wybrać ani czy nie zdawać matury z angielskiego wlasnie rozszerzonej.... AA! to już matura w tym roku!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przez to przechodziłam :D Boryna jest zajebisty :classic_cool: szczególnie jak nawalał swojego parobka :P albo jak świnia goniła tego Bartka i potem była sprawa w sądzie :D bardzo mnie ta książka bawiła, ale to pewnie dlatego, że miałam akurat gorączkę..:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo, to mamy taki sam dylemat 🖐️ Hinatka, a czytałaś całość czy tylko I tom? Mnie to jakoś strasznie tego Kuby jest żal, tak go wyzyskują i jeszcze się z niego śmiali, jak rozsypał kapustę... I jeszcze go popychali 😭. No tak, chyba mam coś z głową, ale naprawdę mi go szkoda. :D Adeno, współczuję :O. Wesele okazało się być jedną z najgorszych lektur, jakie przerabiałam, przynajmniej w moim odczuciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wesele łatwo poszło.. jakieś 2 godziny i miałam z głowy :classic_cool: tylko I tom jest wymagany, reszty mi się nie chciało. extinct, albo tego Witka co obrywał za wszystko :O co nie zmienia faktu, że czytając to większość czasu lałam ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest tylko I wymagany :). Tylko nie skojarzyłam na początku motywu Bartka i świni i pomyślałam, że to gdzieś dalej jest, ale już pamiętam :D. Powiem szczerze, że mi się ta ksiażka tez całkiem podoba. Ta cała Jagustynka ma niezłe teksty ;). Ale mi też żal było tej Józi, co Boryna jej chustkę kupił, a potem ją oddał Jagnie :(. Za wrażliwa jestem chyba na tę książkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kumpeli było żal Jagny, kiedy wyszła za Borynę xD Jagustynka niezła, ale nie lubię plotkar :P rozwalały mnie niektóre teksty "cygani jak ten pies" :D może jeszcze sobie coś fajnego przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no Twoją kumpelę o nawet jestem w stanie zrozumieć :D. Ja ogólnie tez nie lubię plotkar, ale w tej książce ona akurat mnie śmieszy :D. Mnie też rozwaliła opowieść o tym, jak Jezus miał psa Burka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię Pana Tadeusza :O oby na naszej tego nie było :O nasze kwiatki będą lepsze :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na tym salonie-nabrałam mnostwo ulotek:D a teraz muszę sie zdecydować co i jak i we wtorek złożyć deklarację maturalną.... Aaa! z matmy mam mieć sprawdzian z rach. prawdopodob. :O a w poniedziałek zaczynam chłopów ;) kurczaczek muszę sie zabrac za czytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo 91 🖐️:) ja niby miałam dzisiaj deklarację złożyć, ale mi się nie chciało :O też czeka mnie jakiś spr. z matmy w poniedziałek :O poza tym muszę sobie zbadać wzrok, bo zamiast "zaczynam chłopów", przeczytałam "zaliczam" :O:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczam chłopów, hahaha, pozdro Hinatka xD. Ja wczoraj dostałam piąteczkę za odpowiedź z Chłopów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulejszyns xD ja dzisiaj też ich wreszcie zaliczyłam. chyba byli zadowoleni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenks ;) Wierzę, że byli zadowoleni, ale chyba wolę nie wnikać w szczegóły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaaaa zaliczać :D (((:classic_cool:))) nie mam pojęcia co chce robić -ale po historii mam możliwośc studiowania m.in. Fizyki, Mechaniki użytkowej (?) fajniusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ATP--> a Ty co chcesz studiować? :> fajnie Ci :P ja cały weekend bawiłam się z poezją młodopolską^^ za to jutro mam mało lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka ja chcę i będę studiować medycynę. Nie wiem tylko za którym razem się tam dostanę :classic_cool: poezja młodopolska, mjatko, ogólnie nie lubię poezji :P zresztą moja polonista raczej nizeczęca do lubienia polskiego niż zachęca :P to fajnie, że masz mało, ja właśnie zobaczyłam, że jutro nie mam faklutetów z matmy i śpię o dwie godzimny dłużej, jeeeah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał.. i mi się kiedyś marzyło chodzenie w białym fartuchu, który bym skróciła o kilka cm :classic_cool: ale to nie na mój leniwy und humanistyczny łeb :P ja poezję lubię bardzobardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siebie nie widzę w żadnym innym miejscu, więc pozostałam przy tej wersji :P a ja właśnie jestem antyhumanistyczna bardzo :P a przypomnij gdzie Ty chcesz iść :) bo nie chce mi się tych stron w tył przeglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×