Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

zgniotka skąd wiesz że spłyneło,a co miał powiedzieć,nie kupuj prezentu,jak by go nie obchodziło co robisz to by się nie putal.STRUGA tylko hojraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprowadził się w sierpniu, do września próbowaliśmy być razem na odległość po czym on stwierdził, że ma dosyć, że uczucie wygasło i spotyka się z inną. od tamtej pory dzwoni tak co 3 dni w sprawach służbowych albo pyta co słychać. ale nie mówi, że kocha. tylko skarbie i kochanie - z przyzwyczajenia. wiem, że nie kocha - jak kochał zachowywał się zupełnie inaczej:) poprostu muszę wyleczyć złamane serce, bo nadzei już nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś, ale wtedy by zaczął walczyć a nie on powiedział ok fajnie, to narazie i nie odzywa się od 4 dni;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie myśli że znowu TY się odezwiesz,ale bąć twarda,jejku jakie to wszystko porąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
Drogie panie, kompletnie sobie nie radze, tak strasznie mi jej brakuje. Widząc że ona ma mnie w dupie nie potrafie sie podnieść. Mam najwiekszego doła od niepamiętnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ,ja teraz się denerwuje ,jak na dworcu rozpoznamy się z BLUE,i czy nie padnie na mój widok jak zobaczy taką starą d,,,ę.Pociąg już jest opóźniony,tak że dojedzie na jakąś 1,a tam tyle meneli na wschodnim,nie jestem bojaźliwa ale o tej na dworcu i to sama to jeszcze nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe domyślam się, że się denerwujesz takie spotkania są niezręczne na początku. ale dogadacie się;p tutaj wszystkie jesteśmy trochę do siebie podobne. a co do meneli to uważajcie na siebie i jak coś szybko wskakujcie do taksówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieświadomy, wiemy, bo to jest najtrudniej zrozumiec, jak tak bliska Ci kiedyś osoba, może byc taka obojętna. Trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie radę masz jej numer więc dacie radę. No ale odwiedziny na dworcu o tej porze to fakt nie najlepsza pora ale będzie dobrze. Nieświadomy znamy to uczucie bardzo dobrze, ciężko sobie z tym poradzić nam chyba pomaga choć trochę wygadanie się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Hej Kochani:) ale nas tu duzo:) fajnie:) musialam tu zajrzec i napisac bo mna telepie, szalu dostaje!!! przyszlam z pracy:O boze ja nie umiem sie zachowac przy nim, nie umiem ukryc zlosci i emocji to jest koszmar. on si edoo mnie nie odzywa taki naburmuszony (to chyba dobrze) ale ja cala otrzesiona i rozkojarzona. jakby mi ktos z kazda chwila mocniej za serce chwytal!!!!! nie wyrabiam kochani:( Ja dzis tu z Wami posiedze, bo w przeciwnym razie zaczne do niego pisac i w ogole albo pretensje albo nie wiem co jeszcze:( czuje sie taka mala zuzia:( Poczytam Was i moze mi lepiej bedzie. moz eise zaczernie jak Wy. ja tylko pomarczowym strasze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzek pisz tu do nas zamiast do niego. ja dzięki temu forum nie zrobiłam naprawdę wielu głupot;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kilka lat temu oglądałam ten film też w tv i przed snem dostałam od niego smsa i napisał mi że on sobie wyobrażał że to my eh.. piękne to było a w dodatku mnie zaskoczył że to oglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nie pisze do niego pod żadnym pozorem bo później znów będzie Cię nachodził a nie chciałabyś żeby znów chodziło mu tylko o jedno. Wiem że go kochasz i pewnie chicłabyś żeby Wam się udało i może jeszcze tak będzie ale nie tak prędko bo on musi się na prawdę zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margola przeciez Blue wie z kim ma sie spotkac...jak chodzi o milosc to wiek nie ma znaczenia.... wiec glowa do gory;-) a jak chodzi o wschodni to faktycznie nie ciekawe miejsce :/ ja to zawsze wale na centralny:/ Nie lepiej zebys napisala Blue i zebyscie spotkaly sie na centralnym??akurat nocny byscie tam mialy a zawsze bezpieczniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GILDA,ja mam blisko na wschodni,jestem dziewczyna z pragi taka bojąca to ja nie jestem,tylko troche mało sympatycznie o tej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczyny ja uciekam. Do jutra co prawda jutro pewnie będzie z was na jakimś wypadzie ale mam nadzieję że jednak ktoś jutro będzie :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym zeby jaja to były ale koło mnie,a tu nic(((teraz to ja sobie jaja))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden a konkretny,ale teraz to chyba facetó z jajami to nie ma ,tylko zakłamani ,nie wiem jak nazwać,słow mi zbrakło a brzydko mówić nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
On musi dostac kopniaka na mars prosto!!!! cos co go tak poruszy na maksa! wtedy sie zmieni! nie wiem kto tego dokona i czy sie da w ogole. Ja zabronilam mu sie dotykac (a tego potrzebował najbardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
strasznie fatalne to uczucie, jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Laski jeszcze chwia i wszystkie bedziemy szczesliwe :)) znajda nas Ci nasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
ja dostaje szalu. bo go widuje prawie codziennie. A Ty nieswiadomy masz z ni kontakt? dlaczego zerwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
a tak w ogole nie wiedzialam ze Mezczyzni tez tak przezywaja ?????????? !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadomy
Powiem Ci szczerze że ja to strasznie przeżywam, jakby mi ktos dopływ powietrza odciął. Umm, nie powiedziała dlaczego zrywa, ot tak po prostu zerwała- później chciała abyśmy zostali przyjaciółmi, ale wytrzymałem tylko tydzień w takim układzie i sie rozłożyłem kompletnie, teraz nie mamy kontaktu ze soba od ponad miesiąca. Ona dosyc szybko sie ogarneła, chyba kogoś tam ma nowego. Ładna jest bardzo i na brak adoratorów nigdy nie narzekała. Z tego co widzę to siedzi ukryta na webGadu. Opisy ma dosyć pozytywne. Cięzko mi pojąc ze to totalny koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim...Witam nowego Pana tutaj:) Dziewczyny napiszcie jutro koniecznie jak spotkanie:] U mnie dziś mega załamka....wróciłam do Naszej miejscowości na weekend....wiem,że jest na wyciągnięcie ręki...i nic nie mogę zrobić:( pisalam dziś z Nim kilka smsów,pytałam o babcie bo jest w złym stanie i jak spędza Andrzejki....odpisał,że ma ochote zamulić się w domu i ma dosyć ludzi..(z tymi trzema wymownymi kropkami heh :] ) ... Tak mi dziś Go brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×