Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

aaa- my jak sie poznalismy to ja mialam 22 lata on 21,bylismy jako tako troche dojrzalsi,nie klocilismy sie prawie w ogole...i co z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby była jasność nie piszę tego żeby wam dowalić ale sam wiem po sobie że jak na pewne rzeczy popatrzy się z boku to jest łatwiej - odpowiedzcie mi czy chcecie budować sobie życie z facetami których nie interesuje co się z wami teraz dzieje (albo interesuje na tyle na ile im to nie przeszkadza w ich samopoczuciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz mojego pierdolniecia,bo bylo mi za dobrze i widzialam,ze to zmierza w kierunku slubu i chcialam tego i wtedy nachodziy mnie mysli,ze przeciez nie powinnam wychodzic za maz za mojego pierwszego faceta,bo musze miec jakies porownanie...jak ja tego teraz zaluje..co za roznica pierwszy,czy czwarty,wazne ze to TEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animo a Ty chciałbyś,żeby była do Ciebie wróciła? bo myślę,że gdzieś tak w głębi byś chciał i chciałabyś życie sobie układac z dziewczyną, która nie interesuje się, co się teraz z Tobą dzieje? teraz myślisz, jak typowy facet (oczywiście bez żadnej obrazy, nie mam nic złego na myśli), myślisz rozumem a nie sercem. Ja się powoli tego uczę, bo całe życie myślałam sercem, chociaż nie raz rozum mówił,że robię źle. Ja nie myślę już o tym, czy wróci, czy nie. Myślę o tym, co przyniesie mi jeszcze życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę o 00.30. 5.5 godz! Masakra! Chucky! Napisz mi w mailu swój nr telefonu! Odwiedzimy Cie jutro z Malgorą :-) Gilda, odezwij się! Przecież kawa w sob czy w ndz krzywdy Ci nie zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animo- masz racje,bo to jest wlasnie ta rzecz,ktora mnie teraz najbardziej boli i przez ktora moglabym nie chciec ewentualnego powrotu...to,co sie zdarzylo przy naszym rozstaniu juz mu wybaczylam,bo pomyslalam,jak on sie wtedy czul...ale to,ze jego nie interesuje teraz zupelnie boli jak cholera..i tego nie zapomne na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak staram się myśleć rozumem, nie mówię że jest łatwo i że te cholerne złe chwile nie wrócą tyle że za długo myślałem o tym że chcę żeby wróciła i popadałem w emocjonalne bagno.Nie chcę myśleć o tym czy możemy być razem nie ma w tym momencie tematu.To nie chodzi też o nienawiść bo w stosunku do niej nie mam negatywnych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nieskładnie to napisałem, popatrzyłem sobie na ten cały okres z boku pod kątem tego czy chciałbym tak budować swoje życie i odpowiedź jest jasna: nie, i nie będę rozpatrywał tego pod kątem gdyby pewne rzeczy się zmieniły to bylibyśmy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło wiedziec animo,że są jeszcze faceci, którzy myślą sercem, bo Ty tak myślisz ale teraz starasz się byc silny. Jednak też już wiem,że lepiej myślec rozumem, bo kto ma serce, ten zawsze dostaje i będzie dostawac po dupie. Ot, życie. Ludzie nie oglądają się na innych, myslą tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue- no to super,ze przyjezdzasz..wiesz co jak sie lepiej poczuje to sie jakos poskladam i pojde z Wami na kawe na 2 godzinki,ok?bo jak bede dalej miala goraczke,to raczej wole,zebyscie mnie nie odwiedzaly i nie ogladaly takiej,bo sie wystraszysz i odwolasz swoje zaproszenie do Gdyni:P odezwe sie jeszcze na pewno... moj byly przy ostatniej rozmowie powiedzial,ze myslal,ze go znienawidzilam...jak w ogole mogl tak myslec??nigdy nie bede do niego zywic takich uczuc,jedyne co zlego czuje to zal i zawod,ale nie nienawisc ani nic takiego...jestesmy dorosli,bylismy dla siebie najwazniejsi przez 3 lata,planowalismy zycie...dla mnie to normalne,ze on zawsze bedzie czescia mnie..i nigdy tego czasu z nim nie bede zalowac,bo to byly cudowne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto ma serce, ten zawsze dostaje i będzie dostawac po dupie" aaaa...zgadzam się z Tobą w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladam i uwielbiam horrory:Pale jednak nie chce,zebyscie mnie pierwszy raz ogladaly w takim stanie,wole,zeby to bylo w normalnych warunkach..troche lepiej sie dzis czuje,wiec byc moze jutro uda mi sie z Wami spotkac,tylko wlasnie na krotko,no i niestety nie na piwko..ale to mysle jeszcze nadrobimy u Ciebie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka dobrze nam zrobi! Z cytrynką! :-P Czekam na Twój nr tel! A nadrobić zawsze zdążymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to czas zacząć myśleć o sobie ale nie w kontekście tej drugiej osoby bo tego już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co kojarzę wątek to zdropka jest z Krakowa, moja skromna osoba również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo nie długo wybieram się do Krakowa, muszę wypożyczyc książki do pracy magisterskiej, więc jeżeli mielibyście się ochotę spotkac, to ja bardzo chętnie:) jeśli polecicie jakiś tani hotelik, to mogę nawet na weekend przyjechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż w Krakowie chyba cięzko o tani nocleg:) jest chyba na rynku obok Goethe Insitut taki hotel, nie wiem, dla studentów chyba, coś mi się tak kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz najłatwiej chyba będzie wpisać w wyszukiwarkę ,,hostel Kraków" i jakaś porównarka cen ci wyskoczy (poza tym nie wiem co to znaczy tani:) ) Sam się nie bardzo orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się tani dla ciebie bo każdy może mieć inny pułap, żeby nie było że jakiś pajac ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ceny nie są wygórowane:) tylko musiałabym znaleźc jakąś koleżankę,żeby razem ze mną pojechała, bo nie opłaca się brac 1-osobowego pokoju (ok.110zł), bo w dwójce wychodzi ok 50zł na osobę za dobę. Jakaś chętna na wycieczkę do Krakowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×