Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość zranil mnie
poki co nie ma go na gadu...nie wiem ile czasu,moze nawet jeszcze miesiac,a moze nawet w przyszlym tygodniu,jak bede miala nowy numer to zadzwonie,albo napisze.,ciekawe czy odpowie,jak nie to bede musiala sobie dc spokuj :( nie chce gdymac i przyolywac zlego. a dziewczynki chyba spia i snia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy wczesniej nie korzystalam z forum...wczoraj zarzuciłam swój temat- pare osob pomogło mi przejzec na oczka... Miło z kims w taki sposób pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie korzystałam, ale po tym co sie stało chciałam pogadać z kims kto przeżył to co ja i tak trafiłam tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghefghsgf
ey dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghefghsgf - możesz rozwinąć myśl?:) świetna sprawa nie trzeba się krępować że gada sie o tym samym tylko można pisać bez wyrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhfghf
Pytanie dla was. Poznałem dziewczyne, miała dwa pierwsze razy za sobą. Była z nim przez 2 miesiące. Rzucił ją. Poznała mnie, zakochana, mówi, że świata nie widzi poza mna. No tak, ale mi przeszkadza, że nie jest dziewica i dała mu pierwsza noc po tak krótkim okresie. Czy ona mimo wszystko moze do niego coś czuć jak mnie tak bardzo kocha?Teraz jej to ciagle wypominam i jest troche nieporozumien. Wiem, że kocha mnie ponad życie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdgdgd
Chodzi o ten pierwszy raz, zawsze kocha sie tego chłopaka mimo wszystko ze was skrzywdził itp. Ma sie sentyment mysli sie o nim cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjskjkdf
Chodzi mi o to czy jest taka sama waga pierszego razu a pierwszego razu z innym partenerm tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkhkj
5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterte
creativka odpowiedz mi, bo nie daje mi to spokoju. Cały czas o tym myśle jak mogła itp? Zakochała sie bardzoo, 100 %, ale ja jej ostatnio daje sygnały, że ja jej juz tak nie 'lubie' bo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z resztą nie ważne ile. będę szczera! też odrazu wskoczylam do łożka facetowi bylam zakochana do szaleństwa!! był moim pierwszym! rozstaliśmy sie bo bardzo mnie zranił! mineło 5 lat! nadal go kocham.mimo ze bylam w tym okresie w związku 2 lata z innym- zobaczylam tamtego chociaz na chwilke i juz wspomnienia wróciły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfghhf
:( Czyli ten drugi nie był tak ważny jak ten pierwszy ? odpowiedz mi na 200? dla ciebie Czy spotkałas jakiegos chłopaka z którym było lepiej niz z tym 1????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhfhfg
łezka a ty co myslisz? Ona tez w nim była zakochana :) pewnie po uszy. Czyli ta pierwsza jest najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innym może być lepie ale wydaje mi się że ten pierwszy raz sotaje w pamięci właśnie z tego względu że był pierwszy ale to moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdfgdf
moze nie o łozko - odczucia ale o chłopaka, odczucia, emocjie itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tu znaczenia który pierwszy który drugi! Daj se chłopie na luz:) jak jest w tobie zakochana po uszy i ty w niej tez to dbajcie obydwoje o to uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdgdgd
Bo ona miała wczesniej 2 chłopaków a z 3 to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie jestem kompetentna w tym temacie bo ja miałam jednego partnera ale tam myślę ze ten pierwszy raz zostaje w pamięci choć nie koniecznie musi to znaczyć że był najlepszy i że teraz tylko ten chłopak to ten jedyny . zamieszłam chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×