Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość Black Vanilla
Szkoda....Może kiedyś zorganizujemy spotkanie gdzieś poza śląskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecor Paiom, mnie jak zwykle dlugo nie bylo, ale to dlatego, ze staralam sie podniesc i zaczac zajmowac czymkolwiek. Mysle o nim, jest mi przykro...ale poznalam kogos innego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaan21
Hej Agul, Moją historię masz parę stron wcześniej. Jakbyś kiedyś chciała się na jakąś kawę wybrać ku pokrzepieniu serc - daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Czy to pytanie masz GG to do mnie? Jeśli tak to poadaj maila to wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaan21
bo przypadkowo zupełnie też z Poznania jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Dziubuś!! Pisz co gdzie i jak... jak leci w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, powiem Wam tyle- naprawde nowy obiekt zainteresowan pomaga. Co prawda narazie byly dwie randki, ale on sprawia, ze nie mysle o tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko nie zamierzam odpowiadać na to co napisałaś ale musze stwierdzić jedno masz problem ze zrozumieniem tekstu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Ja też się zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec generalnie sporo uczuc odplynelo mi po naszej rozmowie o wspolnym mieszkaniu, pokazal wtedy, jakim jest egoista, mimo tego, ze ja staralam sie, zeby wszystko zalatwic szybko i bezbolesnie. A ten nowy...? Mega inteligentny, sporo starszy, przystojny i cholernie meski. Traktuje mnie jak prawdziwa kobiete. Poznalismy sie przzez net, potem szybko 1 spotkanie w knajpie na kolacji i winie, w piatek porwal mnie do kina...no i zobaczymy ;) Narazie biore to na chlodno, chociaz buziak byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Dziubus- to trzymam kciuki za ciebie...MY nadal czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus noo to gratulacje i oby się udało :) Chyba się jakoś dziewczyny trzymacie to super u mnie niestety jakoś gorzej zaczynają mnie nachodzić te uczucia które były zaraz po zerwaniu czyli same wiecie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Czasem chcę się już w tym wszystkim poddać, ale nie da się tak szybko, tak łatwo... łezka czasem przychodzą lepsze dni- gdy się śmiejesz i nie myślisz... Czasem siedzisz i myślisz sobie, kurde teraz mogłabym miło spędzić czas przy nim, iść na spacer, do kina... Czasem to dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus - tylko badz ostrozna, bo takie przystojniaki to rozne bywaja....zorientuj sie czy nie jest po kilku rozwodach i czy nie ma gromadki dzieci ;-) jesli nie to db ;-) Ale badz ostrozna, ja poki co mam kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
No nigdy nic nie wiadomo z tymi facetami :) Życzę żeby nie miał nikogo (tzn żony i gromadki dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23424234242
Dzubek, ładna jesteś. Duzo starszy? To znaczy jaka jest różnica? Troszke to jest nie fair, bo traktujesz tego drugiego jako środek, który jest tylko po to by nie myslec o poprzednim partnerze. BTW nie angażujesz sie w to bo chcesz wrócic do poprzednika hmmm. Nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie chciałybyśmy się stać jakiś co wykorzystują innych i sprawiają im cierpienie ale chyba uczymy się od najlepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym od razu nie fair może on wie jak sprawa wygląda albo po prostu mogą się spotykać i zostać tylko znajomymi... to nie jest zasada że jak kogoś poznasz to ju musisz z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Czemu ludzie czasem myślą, że jak ktoś się zaczyna spotykać w takiej sytuacji to od razu się kogoś wykorzystuje? My też szukamy szczęścia, to nie oznacza, że mamy się nie spotykać z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodziłoby na to, że od razu trzeba z tą osobą być a przecież po to ludzie się spotykają, żeby sprawdzić czy to zadziała. Dzibus może i myśli o byłym i chciałaby żeby wrócił ale może okazać się że spotka kogoś na kim będzie jej bardziej zależało niż na byłym. Jeśli ma chęć i odwagę, żeby się spotykać to bardzo dobrze może szybciej znajdzie szczęście. Jeśli miałaby czekać aż uczucia od niej odejdą to może by się tego nigdy nie doczekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×