Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość dfgdfgdd
Właśnie jakoś nie moge... Dziwka.... wraca to do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba też
chyba chce wrócić do mnie ex. i nie wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgfhfh
ana do szaleństwa!! był moim pierwszym! rozstaliśmy sie bo bardzo mnie zranił! mineło 5 lat! nadal go kocham.mimo ze bylam w tym okresie w związku 2 lata z innym- zobaczylam tamtego chociaz na chwilke i juz wspomnienia wróciły! Czemu nadal go kochasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był moim pierwszym facetem i pierwszym facetem łożkowym! drugiego nie rozpamiętuje i nie reaguje na jego widok tak jak na tamtego- chociaz mnie z nim duzo laczylo! Tamten mial to cos...z czymnie moge sobie poradzić do dzis czasu...i napenwo nie jest to spowodowane tym ze byl pierwszym- po prostu jego kochałam i kocham do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranil mnie
no to widac jak bardzo ci na niej zalezy,skoro to slowo wraca do ciebie,a ty co prawiczkiem byles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjkhjkfjk
ja tez tak miałem. Rozstałem sie z pierwsza dziewczyną, po około roku spotkałem ja. Dalej było to uczucie, szalone uczucie, a nie zrobilismy tego. Dlatego uważam, że to zależy od osoby i wspomnien itp... hmmm teraz tak mam, że juz mi ta pierwsza jest obojetna a ta kocham, hmmm kocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffsf
aha, no właśnie. Czyli to zależy od chłopaka, o osobe, a nie o pierwszy raz. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksdhfjksd
hehehe a co tu ma prawictwo do tego :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddgg
Nie byłem prawiczkiem, ale nie ukrywam, że dużego doświadczenia nie mam. Miałem jedna dziewczyne przed nią - łóżkową. Poprostu mnie wkurwia to, że tak łatwo mu dała, za łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdgdg
A jeśli bym był prawiczkiem to by miało jakieś inne znaczenie? Uzasadnione? Może myśle jeszcze jak prawiczek :PP:PP:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zcasami w zyciu sie zdarza! nie panikuj! w takim razie jak i ty nie byles prawiczkiem nie rozumiem o co masz pretensje do swojej dziewczyny!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz to rozpamiętywał to nic dobrego z tego nie będzie i może to doprowadzić do rozstania i wtedy dopiero będziesz żałował że po co ci to rozpamiętywanie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhjghj
Same wiecie jak faceeci sa uczuleni na tym punkcie. Jesli nie jest dziewica to nie przywiazuja az takiej wagi (ci młodzi). A jesli dziewica i im bardzo odpowiadała, albo mam skapa przeszłosc to na żone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjkfhskjfhskj
Dobra :D byłem prawiczkiem miałem różne przygody z innymi dziewczynami typu nago itp. palec itp ale nigdy inicjacji nie było hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhskdjhsfk
neeee, ja mam powodzenie. teraz sobie pluje w gebe czemu nie chciałem z justyna, czemu nie z martyna a z nia!!:) Nie ona to inna. Właśnie pluje sobie mocno ... Sam nie wiem czy jak poderwe dziewice czy bede szczesliwy ? ?? hmm trzeba by było sprobowac aby sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksahkdjs
doswiadczona? na oczy penisa nie widziała. :P chciałem ja troszke popykac i rzucic, ale tak łatwo jak mi sie wtedy wydawało sie nie da ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgdf
creativka a ten twój 1 był prawiczkiem? ile mieliscie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×