Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Seks... To coś napiękniejszego na świecie... Seks... Ale tylko z tym wymarzonym... Dlaczego są tylko agencje dla Panów ??? Jestem ładną Kobietą, a z chęcią poszłabym do łóżka z Kimś Obcym...Tak do utraty tchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz purpurowa taki mam dzisiaj świński humor Tak sobie poczytałem i "21.04.2009] 20:33 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza ale nie ma czego, uwierz.. przecież zaden klient nie wie, ze pracujesz sama dla siebie.. takich rzeczy sie nie mowi, mozesz dla bezpieczenstwa zamontować sobie kamerkę, w razie godziny W, możesz postraszyc..ze zadzwonisz do szefa i za chwilę bedą tu "bez karku".. a szczerze- zaden klient nie chce zadzierac z ludzmi z miasta, bo ma rodzine, prace, stanowisko.. przeciez to Ty mozesz go skompromitowac, nakwasic mu w zyciu.. mnie nigdy sie nie zdzrzyło nic nieprzyjemnego jak pracowałam sama dla siebie.. a zdzrzyło jak pracowałam na prywatce- jakiś burak złapał mnie za szyje i dusił, bo nie chciałam zrobic mu francuza bez zabezpieczenia- tak smierdziało, ze nie mogłam.. wiec zarządał zwrotu 50 zł. nie chciałam, to postanowił wymusic na mnie zwrot.. kiedys na prywatce jak nas było kilka- przyszlo chyba 4 facetow, wciągali kokę, mieli bron- i co? myslisz ze szef pomogł? Jak tylko mu powiedziałam ze jest taka sytuacja i poszłam do pokoju, wyszłam za jakies 20min. jego juz nie było- spierdzielił, bo sam sie bal. " To jest twoja wypowiedź a tu pisałaś że nigdy nic niebezpiecznego cię nie spotkało. No tak duszenie to nic. A i pisałaś że byli "Chłopcy z ciasta" (dalej nie rozumiem z tym ciastem) to czemu szef uciekł? Chłopców nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle Kris, dobre to. Normalnie oczom nie wierzę. Nigdy nic złego jej nie spotkało... Ha,ha,ha! Cóż za konsekwentne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i czytam......
kris o takie wlasnie teksty purpurowej mi chodzi. tylko ja nie mam czasu szukac. a ona tu na tym forum pisze jako autorytet w branzy uslug sexualnych i co i rusz sama sobie zaprzecza. raz jest tak a raz inaczej. raz chroniona raz nie. raz super a za chwile tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Witaj Purpurowa łzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Cześc Kicia 119 u mnie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtfg
purpurowa nie da sie czytac tego co piszesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Skorzystalem z agencji ale szczęscia mi to nie dało,Tylko sex ale to i tak dużo w mojej sytuacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
wiem ze jestem smieciem i dlatego korzystam z prostytutek bo zadna normalna czysta i pachnaca kobieta by na mnie nie spojrzala. Jestem chory na rozne tryple, smierdzi mi z gaci a do tego jebie z zasyfialej mordy. No i co ja mam zrobic? Tylko prostytutka moze sie mna zajac bo jej nie przeszkadza smrod z gaci bo od niej jebie jeszcze mocniej tryple tez ma wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spirit on - nie wierze, że przespałeś się z dziwką!!!??? Co za bezsens. Zrobiłeś straszny błąd, zepsułeś sobie swój pierwszy raz. A mogło być całkiem inaczej niż mechanicznie z dziwką. No cóż Twój wybór. Ja na pewno nie związałabym się z facetem, który spał z prostytutą. To naprawde strasznie poniżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Myslalem że na tym forum są osoby normalne ale tutaj aż roi sie od chamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Kicia 119 a jeżeli powiem ci że kłamalem żeby zobaczyc jaka będzie reakcja innych osób na tym forum to uwierzyszObojetnie co bym napisal to i tak zawsze będzie krytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda! Nie zawsze jest krytyka. Czy pisząc o chamach, mnie również miałeś na myśli? Co do Twojej wyprawy do burdelu, to myślę, że Ty nie jesteś taki. Uważam Cię za osobe wrażliwą i uczuciową, wiec bardziej skłonna jestem uwierzyć w to, że kłamałeś, żeby sprawdzić reakcję piszących tu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Ja nie mialem na myśli ciebie tylko takie szmaty co mnie obrażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy facet korzystajacy z usl
ug prostytutek to szmata wiec wypierdalaj. Czego tu szukasz? Nie rozumiesz ze wiekszosc zaczela sie ciebie brzydzic i wystrzegac? Tak ciezko zrozumiec ze kobiety nienwidza meskich qurew? Wypierdalaj na odloty meska szmato i tam szukaj zrozumienia. Ty mozesz dostac najwyzej po zasyfialym ryju wirtualnie. Na ulice mozesz isc i sprzedawac sie szmato meska a nie na forum siedziec. Zmien gacie bo smierdzi tryplu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie. Kicia :) No fajnie ze jestes. Ladnie sie tu toczy ta rozmowa....No coz ten amator zgnilych jablek ma to na co zasluguje. Dziwie sie ze niektorzy tak sie nie szanuja i uwazaja ze sa fajni jak zaplaca jakiejs tam obspermionej po innych klijentach panience i ba jeszcze dumni ze udalo im sie cos zaliczyc he he he zenada. Dobrze ze ja takie cudaki mijam z daleka. Nigdy to nie wiadomo co taki zalapal a zreszta nie zwracam uwagi na mezczyzn z poziomu mopa do podligi. Mierze znacznie wyzej. Kicia a ten amator zgnilych jablek sprit on to twoj znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Najpiękniejsza! Spirit nie jest moim znajomym. Poznałam go na tym forum. Jakoś na początku się wypowiadał. Jest raczej neutralny. Był prawiczkiem. Chciał stracić prawictwo nawet z dziwka, co oczywiście mu odradzałam. Myśle, że tak jak przyznał na końcu, na dziwkach nie był, tylko reakcje chciał sprawdzić. Myśle, że jest zbyt wrażliwy na takie ekscesy. Wiesz, uważam, że to najgorszy pomysł jaki może być...stracić prawictwo z dziwką. Masakra. Sex powinien być czymś wspaniałym, wynikającym z miłości, pasji i pożądania, a nie mechaniczną czynnością, która sprowadza się tylko i wyłącznie do fizjologii. Jak już zapewne wiesz, nie potrafie szanować mężczyzn, którzy uczęszczają do burdelu i nie mogłabym się z takim związać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest niestety taka że nikt nie ma na czole napisane "mam trypla" albo "chodziłem na dziwki".Ktoś pisał o smrodzie i innych aspektach zwiazanych z chorobami wenerycznymi ale myślę że to moment zejściowy tych chorób.Bo tak naprawdę latami można mieć kiłę aids i wzw i nie wiedzieć o tym.Nigdy nie wiesz czy osoba która cię mija na ulicy (nawet od zewnątrz zadbana itd.)nie nosi w sobie jakiegoś świństwa.W czasach kiedy obserwujemy rozpustę i brak zahamowań myślę że coraz częstszym zjawiskiem będą wymagania badań na nosicielstwo wszelakich chorób wśród partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne jesteście.. Dziewczyny , a kiedy Wy robiłycie badania?Moze same od lat jesteście nosicielkami...? Przeciez zarazic sie mozna nawet u stomatologa, nie koniecznie trzeba być prostytutką. Ja zrobiłam pierwsze pełne badania, doslownie na wszystko po 3 miesiącach od bycia prostytutką, ostanie, po 6miesiącach. od odejscia z tego. Teraz we wrzesniu standardowe. A wy kiedy ? Czy chociaz raz robiłyscie test na hiv? I nie piszczie ze nie musicie- bo w dzisiajszej rzeczywistosci chyba kazdy musi, komu choc raz pobierano krew, czy był u lekarza i mogło dojsc do zakazenia. Znowu jedziecie standartami. Dziwiki to jaczystsze i najbardziej zadbane kobiety jakie mozna spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ... jak rozmawiałaś ze sprit on na innym topiku, to było ok? a jak teraz jadą na niego to i Ty też? No własnie koorwa nie szanuję takich osob, osob bez własnego zdania, osob ktore mozna uplastycznic w zależności od potrzeb . To ze ziściły sie jego marzenia to trzeba go gnoić? Był, sprawdził, nie pasowało mu to- więcej nie pojdzie. Ale za to trzeba gnoić? Co za ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pierwszego razu to jednak inaczej na to patrzą faceci inaczej kobiety.Kobiety w większości oczekują romantycznej otoczki, faceci raczej chcą się pokazać jako doświadczeni w tych sprawach.Nie 1szy i nie ostatni spirit on wybrał prostytutkę i tak szczerze to jego prywatny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×