Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vinci_7777

co myslicie o sexie w trojkacie ?

Polecane posty

MOI DRODZY JA SIE ZAWIJAM , JADE JESZCZE W KILKA MIEJSC WIEC JEZELI BEDZIECIE MIELI JAKIES OPINIE NA TEMAT TROJKATOW TO BARDZO JAKO AUTOR O POZOSTAWIENIE WASZEJ OPINI A JA ODPOWIEM ; W KAZDYM RAZIE NAPEWNO SIE ODEZWE. Z POWAZANIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydlistwo i mam wrazenie ze ludzie sami sie nakrecaja zeby byc niby nowoczesni i nie odstawac od reszty, bo jak wszyscy mowia ze to jest fajne i seksy to nie moge powiedziec ze jest inaczej bo inaczej powoiiedza ze jstem kiepski/kiepska w lozku. Hmmmm no to ja powiem ze ludzie ktorzy maja takie ciagoty to niestety ludzie pozbawieni fantazji i tworczosci skoro nie potrafia w skladzie 1+1 sie odnalesc i szukaja nowych podniet hmmm no to niestety kiepsko z nimi. dla mnie obrzydliwosc, cos ponizajacego i uwlaczajcego godnosci. Nie podnieca mnie cos na mysl czego chce mi sie rzygac. Ot moje zdanie na temat tych roznych sztucznych podniet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiaaa
jezu, jak to czytam i sie stawiam w takiej sytuacji to mnie trzesi normalnie..... my z mezem nigdy nie mielismy nikogo przed soba i dla nas sex=miłość i jestesmy tylko dla siebie, ja dałam mu cos czego nikt inny nie dostanie ode,nie i on mi tez i nigdy bym tego zadnym trójkatem nie zepsuła, inny powód to to ze jestem bardzo zazdrosna, tak jak maz, i wydaje mi sie ze brzydzilabym sie czyms takim... ale nie krytykuje tych którzy to robia, kazdy ma inne podejscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica
Ja tez mam pare ciekawych doswiadczen jesli chodzi o trojkaty. Nasz uklad skladal sie ze mnie, mojego meza i partnera , tylko meskiego bo nie wiem czy dalabym rade z zazdroscia hihihih. Bylo swietnie tylko ja mam taki problem,ze im wiecej robie tym wiecej chce i panowie bardzi sie musieli napracowac hahahahaaha. Zastanawialismy sie nawet czy naszego trojkata nie powiekszyc hahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieci i zwierzeta tez wciagacie w te zabawy? Pewnie tak bo trzeba wszystkiego sprobowac:P No fuck ludzie to sa czuby ktore sztucznie sie nakrecaja. Gdzie sie podziala milosc lojalnosc i szcunek do partnera? Brak hmmm no i rozumiem skad takie pomysly. I nie piszcie ze kocham partnera ale chce trojkata, to nie milosc to przyzwyczajenie i nudaw zwiazki. Tam gdzie ludzie sie kochaja nie ma takich durnych pomyslow, a przyzwyczajenia i wygodnictwa w zyciu nie nalezy mylic z miloscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sa osoby ktore nie sa gotowe na takie cos , wiesz moze niektorzy nie chca takich uciech co? nie pomyslales. Moze nie wszystkim sie podoba ze maz laduje inna albo nie wszyscy faceci lubia jak koles posuwa mu zone? Nie uwazasz ze tonie ma nic wspolnego z gotowoscia tylko nastawieniem do zycia. Mam nadzieje ze nigdy nie bede gotowa na takie cudne posuwanie mnie przz kumpla mojego mfaceta buehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooo dla piękna najpięknie
popieram w 1000% :) coś nas powinno odrózniać od małpek i piesków które nie przywiązują wagi do uczuć i nie mają rozumku tak jak ludzie.... mamy mózgi większe od zwierząt więc wykarzystajmy to!!!!! ciekawe ile z was sie oddało za kase bo to takie " podniecające"albo właśnie spróbujcie ze zwierzetami, konie mają duże to na pewno panie będą spełnione, a panowie mogą sie przyłaczyć do tego duetu albo wziąć sobie kózke, co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica
Co za bzdury z tym brakiem milosci i szacumku. Skad mozesz to wiedziec?? Stwierdzasz tak bo sama tego nie uznajesz i uwazasz, ze wszyscy co to preferuja to zboczency, dziwki i inni degeneraci niezdolni do milosci i szacunku. Przykre,ze nie ktorzy sa tacy...tacy...eh, szkoda slow. Pozdrawiam wszystkie trojkaty i zycze duzo ciekawych przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie dziewica
czemu sie jej czepiasz że ogoś krytykuje jak sama to robisz?? wypowiedziała swoje zdanie tak jak ty, a jak ci nie pasuje to idź szukaj kogoś do następnej przygody erotycznej może tym razem zaprosisz rodziców do zabawy?? zobaczysz jak twój mąż bawi sie z teściową, w końcu lubisz hardcore:) a to tak samo zboczone jak trójkąt:) pozdrowienia dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica
chyba nie wiesz co to hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miło powspominać...
Kiedyś popiliśmy z koleżanką i jej kuzynką i... tak jakoś wyszło! Naprawdę - jest co wspominać, a kto nie próbował, to nich żałuje! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica
Myslisz,ze jakbyscie nie wypili to ciezko by bylo sie zdecydowac na te przyjemne szalenstwo? ;) My bawilismy sie calkiem na trzezwego i tez swietnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
do MAŁY WÓZ-nic nie ustalalismy wcześniej,wszystko odbylo się całkowicie spontanicznie,każdy wiedział chyba co ma robic i na odwrót. Muszę przyznac że było to naprawdę zgrana,gdyby nie ten "mały incydent"! no cóż,może teraz się nam powiedzie,zobaczymy,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
vinci 7777-widzę że mądry facet jesteś! Dokładnie tak zrobię jak piszesz,ale odpowiednio uświadomię koleżankę i postaramy się żeby teraz wszystko wyszło i będzie super! Już nie mogę się doczekac,naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki za odpowiedz. My tez bys my chceili zcaz taka pzrygode w niedalekiej przyszlosci. ale poki co zbieramy info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki za odpowiedz. My tez bys my chceili zcaz taka pzrygode w niedalekiej przyszlosci. ale poki co zbieramy info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Mały wóz i vinci 7777- miec takich facetów jak WY w trójkącie to skarb! Mam nadzieję że wasze kobiety to doceniają i waszą pomysłowośc! Oby nigdy w waszych łózkach nie powiało nudą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
spoko,dla mnie też,w miłości jak na wojnie,wszystkie chwyty dozwolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby krytykujące takie zabawy nie mają wiecej niz 23 lata. Uwierzcie mi na słowo ze czlowiek z wiekiem sie zmienia, zmieniają sie tez preferencje seksulane i szukają coraz to mocniejszych doznań. Kiedyś coś nie dopuszczalengo nawet do mysli, za jakiś czas okazuje sie bardzo podniecające. Z moją zoną jest ciekawy przypadek, kiedyś a było to kilka lat temu w jej fantazjach niesmiało pojawiała sie kobieta, a dziś niesamowice ją podnieca wyobrażenie że ja na jej oczach kocham sie z inną. Szeptanie jej do ucha jak jest mi niesamowice dobrze kochająć sie z inną (w wyobrazni) wywłuje u niej niesamowity orgazm. Czy robiąc to naprawde też by ją tak podniecało? tego nie wiemy i obawiam sie ze sie nie dowiemy, bo to jest tylko w jej wyobrażeniach ...a szkoda. Jej fantazje na tyle mi sie udzeliły ze skłonny byłbym to zrealizować, obawiam sie jednak o nasze relacje gdy podniecenie opadnie. Czy nasze małżeństwo przez to nie znajdzie sie na zakrecie. Korzystając z okazji chciałbym zapytać osoby ktre juz probowało jak wyglądały wasze relacje gdy było juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecalabym sie
chcialabym sprobowac i nawet mialabym 2 misiaczkow. oni sie nie znaja i nawet wiem ze woleliby aby trojkacik byl z 2 babeczek. moze i poszlabym na to ale wiek juz nie ten po prostu spoznilam sie latami i teraz tylko zal dupe sciska. wszyscy jestesmy po 50 ale marzenia ciagle mlode. sex uprawialam z kazdym z osobna i bylo cudownie jak za dawnych czasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecalabym sie
czy w swych zrealizowanych fantazjach bierzecie pod uwage sex analny? moj partner bardzo nalega i po malu przygotowuje mnie do tego / ot taka jestem opozniona ale gotowa na wszystko/a tak w trojkacie byloby nie zle. taka mam wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa Jagodaaaa
ja mam za soba 3 miesiace regularnego sexu w trojkacie w konfiguracji 2m+k, z czego z zadnym nie pozostaje w zwiazku. i tak jest chyba najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezly wyczyn jagodowa, ale mysle ze wlasnie kiedy jest przy tobie twoj staly ukochany partner to jest jeszcze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×