Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość KolaaX
Ja zwykle kupuję w Triumphie, bo mają piękne modele bielizny! Najczęściej w Jankach, bo jest tam duży wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam komplety z Triumhu, mega mega sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triumph to drogie góowno, z rozmiarówką nie wiem na kogo. Ja noszę ledwie 65H, średni biust, i już nic na mnie nie mają. A jaki mają "wybór" modeli i kolorów w rozmiarach, które łaskawie oferują... śmiech przez łzy, tak samo jak ten ich "brafitting" (wg pani z tego sklepu powinnam nosić... 75E :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sto lat za murzynami nie obrazajac murzynow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski Kris Line, Dalia , Ava i angielskie Panache ;) o dziwo nawet polskie marki mają coraz więcej rozmiarów ;) żadne triumfy czy Intimissimi bo to za drogie , mało rozmiarów i wzornictwo nieciekawe a ceny tak wysokie ,że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję na moje 70H Ave, gaie i gorsenie :) Triumpha nie lubie . Polecam sklep www.sklep-biustonosze.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biustonosze to bardzo różnie, zwykle siecówki - Cubus, KappAhl, H&M, musze jeszcze zajrzeć do Esotiq :-) A majteczki to F&F, pepco, chińczyk i sieciówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona607
Dla mnie tylko Triumph i to tylko z Janek, największy wybór w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, największy wybór szajsu to coś, co trzeba "rekomendować" :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkamara
duzo z was poleca triumph a mi zawsze wychodziły z niego te druty ;// i nie sadze, zeby to byla moja wina - kupilam z allesa i chociaz zaplacilam tyle samo co w triumphie to jakosc jest o wiele lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nic nie poleca, te od triumpha to takie same opłacone spamówy jak ty od srahjlesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sklepy bieliźniarskie są jeszcze w Jankach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!! Przestań spamować tym srrrajankami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną, to ostatnio znalazłam fajny sklep - http://esportshop.pl. Ceny są bardzo przystępne, a jakość też super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_olka
ja kupuję w allesie - o wiele lepsi niż triumph :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o :o won ze spamem sraaalllesa!! won ze spamem sraaalllesa!! :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stronkę deniss.pl Tam znajdziecie szeroki wybór biustonoszy przeróżnych marek w przystępnej cenie, jakość bardzo dobra. Polecam biustonosze AVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!! Żałosna KURVYLKA won ze SPAMEM sraaalesa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
www.ekubas.pl na ten stronie masz różne marki które są równie dobre jak Triumph między innymi też tam znajdziesz coś z Triumpha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, mam do sprzedania biustonosze znanej, polskiej firmy SAMANTA w bardzo niskiej cenie - szeroki wybór modeli, rozmiarów oraz kolorów. Towar pochodzi ze zlikwidowanego sklepu z bielizną - jest w 100% nowy, z metkami, w większości w oryginalnych pudełkach producenta. Oferowane modele: - Alice A211 - Ananke A043 - Arika A351 - Blanka A043 - Eliza A011 - Elwina A925 - Hana A052 - Inti A351 - Modesta A142 - Modesta A351 - Modesta A922 - Semi A211 - Semi A922 - Zorza A925 Całość towaru jest wystawiona na allegro pod poniższym linkiem: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16367185 Odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyłka pocztą. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje bielizne z tej hurtowni www.anstel.pl mam sklep, wiec to tylko przy okazji zakupu towaru, zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o bieliznę to polecam koszulki nocne , podomki i halki polskiej firmy Kalimo. Bielizna jest wysokiej jakości produkowana w Polsce. Ja akutar kupiłam sobie podomkę własnie tej firmy w sklepie http://kokietki.pl Dodatkowo jeżeli mówimy o bieliźnie to mają tam ogromny wybór rajstop , też Polskiego producenta Adrian który nie zapomniał również o paniach XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma dość duży biust dlatego potrzebuje dobrej bielizny uważam że naprawdę dobra i godna polecenia jest firma Anita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×