Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość conis
wiesz co nie pisałabym o bieliźnie że jest dobra gdym jej wcześniej nie wypróbowała. Ciekawa jestem czy kiedykolwiek miałaś stanik tej marki skoro uważasz, że jest "śmieciem" ....nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe ciekawe
ja noszę zelmera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Mierzyłam. Rozciągliwe badziewie z cienką rozmiarówką. I nie rób z siebie niewiniątka, mam Ci pokazać, gdzie Ty i Twoje spamerskie koleżusie śmiecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena z Warszawy
Ja nie kupuję zwykłej bielizny, nie lubię, bo się szybko niszczy i rozciąga. Wolę dołożyć i kupić bieliznę Triumph, bo wiem że w niej pochodzę jakiś czas. Majtki się świetnie nosi, nie uwierają. To samo ze stanikiem. Nawet go nie czuję, że mam na sobie. Kupuję ją przez Internet w sklepie http://www.telimena.pl/ Mam do niego zaufanie, bo wiem, że moje zamówienie zostanie szybko zrealizowane i nie będzie z nim problemów. Zresztą nie mam czasu, żeby chodzić po sklepach stacjonarnych. Wiem, że w Telimence mogę kupić o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triunph dla mnie to dno
gorsze niz biustonosze z kapphal. serio. kupilam triumpha- gryzie mnie koronka (jakby nie mozna bylo wykonac z miekkiej), po pol roku odpruwa sie ramiaczko wzdluz,wychodzi gumka itp, beznadzieja. nie pamietam co to za model,bo wycinam wszelkie metki. a ostatniuo kupilam w kapphal gladki 75e i super trzyma stabilnie, spodobal mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odplamiacze odplamiacze
włąśnie wypad spamerko z gównianym triumfem , te gówna mozna wyrzucić po trzech miesiącach do kosza, to nic nie warte smieci te biustonosze z triumfa, majtki kiedyś mieli dobre ale podejrzewam ,że tak jak staniki to nic nie warte gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalara
Polska odnosi sukcesy bieliźniarskie i staje się rozpoznawalna także za granicą to dobrze wróży, bo naprawdę trudno kupić w centrach handlowych inne marki niż triumph albo intimissimi, które wzorami nie zachwycają. Świetny artykuł o polskich projektach bieliźniarskich do poczytania na http://polskawschodnia.eu/2012/07/polska-bielizna-podbija-swiatowa-stolice-mody/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulki
lilka007, powiemy, że mają tragiczny wybór rozmiarów staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak polska to tylko dwie firmy
Ewa Michalak i Ewa Bień a reszta jest gówno warta i niestety droga czyli bazarowe chińskie staniki w cenach gigantycznie wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak polska to tylko dwie firmy
czyli podobnie jak triumf szyty w chinach z chińskiego badziewia a ceny wyzsze już od panache i frei :P tylko naiwniary triumfa kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkooowa
Ja dostalam jako prezent intimissimi ale to totalne dnoo :( moj rozmiar to 65 B lub 65 C a i musi byc PUSGH UP ale super marka intimisiimi ma przeciez tylko 3 rozmiary push upow ;/ nie polecam ;/ a jaka marke teraz bede kupowac... musze pochodzic po sklepach i znalezc cos fajnego, w dobrej jakosci :) poki co mierzylam i przymierzam sie do zakupu corin. maja super staniki bo duza rozmiarowka - za to ich cenie ;) :D popaczę jeszcze dalej. znacie inne marki ktore maja push up 65 B lub pusdh up 65 C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkooowa
czyli stroje kapielowe trumpha raczej odradzacie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka89
Bardzo lubię bieliznę polskich marek, najbardziej mi pasuje Corin, bo jakość idzie w parze z fajnymi wzorami :) Jeśli chodzi o staniki to praktycznie tylko od nich, bo sieciówkowe omijam szerokim łukiem, rozmiarówka to jakiś koszmar, o deformacji piersi nie wspominając :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufgdg
A ja lubie VS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Kropka89, nie spamuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wolę inne marki
mi podeszły staniki panache i M&S , z polskich top mi się podobają ewy bień i ewy michalak ale jeszcze nie wypróbowałam ani jednego a jak gacie i koszulki to moraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się przeczytać wszystkie 10 stron tego tematu ale czas nie pozwolił. Mam pytania może nie tyle o markę o szerokiej rozmiarówce co porządną. Już dawno przestałam kupować chińskie staniki czy takie z sieciówek bo w ogóle to na mnie nie leżało. Ale ostatnio kupiłam wydawałoby się porządny biustonosz, rozmiar dopasowany wg kalkulatorów itp i...po pierwszym praniu na 30*C program syntetyczny, wirowanie minimalne 400 obrotów i wyjęłam zamiast 70 c 85 c :(. Może ja źle piorę staniki. Jakiej marki biustonosze się nie niszczą/rozciągają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka proszku E
Panache jest porządne, Avocado , Effuniak, Bravissimo mozna jeszcze wziąć Freyę pod uwagę a nawet Esotiq i wystrzegaj się Triumfa oraz Naturany , jak nie wierzysz mi to poczytaj o tych firmach i poszukaj takich portali balkonetka.pl , lobby biusciastych i stanikomania oraz osoby jak Maheda ;) google chyba umiesz obsłużyć mam nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry rozmiar to po pierwsze
a po drugie staników się nie wiruje i nie pierze w pralce , tylko trzeba się wysilić i prać w rękach i najlepiej suszyć w stanie rozłożonym jak delikatne swetry.. no ale jak kupujesz chińskie badziewie i nie wstydzisz się pokazać a paskudnym powyciąganym badziewiu mężowi czy chłopakowi....jak nie dowidzi to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dobry rozmiar to po pierwsze można się wysilać jak się nie ma silnej alergii na proszki do prania, płukania itp. Jak nie wiesz jak to wygląda zapraszam do wujka googla "alergia na detergenty" http://www.insomnia.pl/Bardzo_p%C4%99kaj%C4%85ca_sk%C3%B3ra_na_d%C5%82oniach_%3B%2F-t646026.html więc zanim zaczniesz wypisywać o "wysilaniu się" rusz troszkę łebkiem.. "no ale jak kupujesz chińskie badziewie i nie wstydzisz się pokazać a paskudnym powyciąganym badziewiu mężowi czy chłopakowi....jak nie dowidzi to inna sprawa" czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? napisałam że już od dawna nie kupuję. No ale cóż nie każdy jak widać uznaje umiejętność czytanie ze zrozumieniem za potrzebną. Mniejsza o to.. Do pozostałych rozgarniętych użytkowniczek forum. Jakie firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka proszku E
ja akurat staniki piorę w rękach jak ktoś napisał niżej i nie piorę w proszkach bo mi ich szkoda(nawet tych za 200zł dobrych jakościowo) tylko w delikatnych płynach jak kokosal czy inne łagodne jak do prania np ubranek dziecięcych , jak się pierze w pralce i w proszku to się nawet najlepsza bielizna niszczy, tracą fason jak się jest po prostu leniwym to już nie mój problem ;) jak bys umiała googla obsłużyć to byś wiedziała jak trzeba prać bieliznę i jaka jest dobrej jakości ;) dobrą bielizne też trzeba szanować czyli prać w rękach i w delikatnych środkach a jak się jest leniwym to się zawsze wymówke znajdzie i zadaje się głupie pytania "piorę staniki w pralce i czemu mi się niszczą " , chesz miec ładną bieliznę pierz w rękach w delikatnych środkach np alertec i susz najlepiej rozłożone na ręczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Myślałam że to jest forum na poziomie i dostanę jakąś sensowną odpowiedź a nie zostanę zaatakowana przez szczekacza który widać nie ma nic ciekawszego do roboty jak obrażać ludzi bez powodu. Szukanie wymówek..życzę wam obu żeby Wam tak kiedyś skóra z rąk zlazła. szkoda mi na was dzieciaczki czasu.. A alertec z tego co wiem to tabletki na alergię a nie proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się pierze w pralce
Bieliznę osobista trzeba odpowiednio prać babo nigdy w proszkach:( potem to się nie dziw ,że ci skóra złazi :( kup sobie płyn jelp albo polski global i pierz w rękach bieliznę to nie będziesz miec problemu.Dziwię ci się ,że tak ryzykujesz zdrowiem. Nie każdy jest duchem świętym i wie ,że pierzesz tak a nie inaczej .Ludzieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. dziękuję za linki z chęcią poczytam bo do was niczego mądrego się widać nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniki zadrutowane ale
pewnie chodziło o płyn alertex taki co dermatolodzy polecają.Ania a ty co bezrobotna? daj spokój sama wypaliłaś ,że nie mamy pojęcia o alergii , dobra kto jest taki głupi i wrzuca staniki do pralki i pierze w proszku, mnie takie coś od razu by podrazniło :P czy my jestesmy duchami świętymi i wiemy ,że źle robisz ? jeżeli dla ciebie rady to obrażanie to ja ci współczuję gąsko ;)masakrycznie tępa na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tak samo od ciebie też
ania a my nie wszystkie nie jesteśmy w stanie się znizyć do twojego poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh taka jesteś mądra
a prać nie umiesz ?no tak dla większości nowoczesnych to wrzucenie wszystkiego jak leci do automatu ech... w googlach napewno sa opisane metody prania , boszz co za kretynka wrzuca staniki do pralki? a pralki ci nie szkoda , wiesz ,że jak druty wylecą ze stanika podczas wirowania to cały bęben razem z łożyskiem mogą uszkodzić? znam takie przypadki z otoczenia a jak jest nowa pralka to tracisz gwarancję, potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no rowalają mnie takie
mądre, masz coś o praniu: http://www.tipy.pl/artykul_4267,jak-prac-biustonosz.html jak już nie chcesz prać w rękach to odpowiedni program taki z łapka albo piórkiem, środek delikatny (ale kuźwa nie proszek) i koszyczek albo kula do prania bielizny i z głowy bielizna jaka jest dobra to ktoś wspomniał polecam portal stanikomanię i lobby biuściastych albo małobiuściastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy gęsi potrafią prać
niby jesteśmy głupimi gęsiami a prać umiemy w przeciwieństwie do ciebie :P odnośnie prania staników i dobierania rozmiarów jest cały gąszcz tematów na kafeterii wysil się i poszukaj no ale czego się spodziewać po leniwej babie :P jeszcze się za rady obrazi, a chyba tylko dlatego ,że ktoś postępuje lepiej a ona nie wiedziała , wieje wiochą jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×