Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość stylonka
A ja właśnie ostatnio przekonałam, się do polskich marek. Od jakiegoś czasu mam stanik z nipplex i jest zadowolona. Ma niezły design i co ważne dobrze trzyma piersi. Moim zdaniem nasz bieliźniany rynek ostatnio bardzo się rozwinął nie tylko pod względem jakości ale też różnorodności wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wam po seksownej bieliźnie
no dobra tylko jaką ma ten niplex rozmiarówkę i cenę ? podejrzewam ,że rozmiarówka okrojona a cena jak to w polskich bywa stanowczo zawyżona jak u np gorseni czy kris line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do głaszczki
o co chodzi z tym mierzeniem w zwisie? na balkonetka.pl też się każą tak mierzyć , a jak ktoś ma przykładowo bardzo obwisły biust to co wtedy ? może ciężko żeby sięgał do podłogi ;) ale właściwie po co ten pomiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nigdy do pomiaru w zwisie stanika nie dobierałam, ale wiem, że np u Ewy Michalak (Effuniak) rozmiar dobiera się właśnie podając ten pomiar. W pozostałych markach raczej bierze się pod uwagę pomiar w normalnej pozycji, a w przypadku zniszczonego biustu w lekko pochylonej lub w miękkim staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do głaszczki
dzięki i chyba się tak będę mierzyć ;) mam biust w nie najlepszej kondycji :( jak się gubi kg to bywa że na nim też się odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomaniaczka jedna z wielu
oglądałyście ten dokument z bbc "mój wielki biust i ja" , podejrzewam ,że to propagowanie operacji plastycznych...ale zmniejszających , nie rozumiem po co , albo obecna moda na mały biust albo jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o charnosa
kupowałyście może bieliznę marki charnos , zastanawiam się czy warto i jakie są naprawdę jej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś kupuje na ebayu
jak zobaczyłam jakie tam są ceny to aż mi kapcie spadły u nas na allegro ludzie lacą za używki jak za zboże a tam nówki już kupisz nawet za 3 funty no i jaki jest sens kupowania na allegro , tylko ebay ma graficzną kaszanę i ciężko się połapać tak jak amazon.com , nasze allegro lepiej wygląda a świstak jeszcze lepiej tylko mały wybór i chyba mniej pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zmyslowa-bielizna.eu
Zapraszam na szeroki wybór bielizny zarówno dla mamy, kobiet w ciąży, mężczyzn. Same oceńcie: www.zmyslowa-bielizna.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotana osóbka ze mnie
może lepiej zapytać na kogo pasuje, bo nie dopasowana jest zapewne do 95% kobiet chodzących po tym globie , intimissimi tak jak triumf no po prostu paździeż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie biustonosz Panache i nie da się w nim chodzić tak uwiera, mimo, że brafitterka mówiła jak super leży. Wobec tego nie zmierzam płacić po 200 zł za biustonosz w którym nie wytrzymam dłuzej niż godzinę. Wracam spowotem do polskich marek i do hurtowni-olenka, gdzie najcześciej robię bieliźniane zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera co za czasy
od zaciasnych stanikow i ucisku na miesnie plecow dostalam urazu kregoslupa, teraz lykam tabletki i bola mnie kolana, wiecej nie skorzystam juz z nowych stanikow, kwota prawie 400 zl poszla sie bujac do tego doszedl lekarz i lekarstwa.. super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
A kto jest taki głupi że nosi staniki za ciasne zamiast dopasowanych? A poza tym urazu kręgosłupa nie dostaje się od ucisku na mięśnie pleców a kolana od stanika też nie bolą, wymyślaj coś prawdopodobniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love bras
tak dalej róbcie kryptoreklamę polskim szajsom ;) ja mam dopasowane nawet z M&S i F&F tescowa marka , polecam dopasowanie każdemu ;) chcecie się nabijać to sie nabijajcie ;) może obwód wam zbytnio zaniżono ? czasem wystarczy o jeden obwód od faktycznego zaniżyc i jest ok :P nie dziękuję polskiego szajsu nie kupię co najwyżej effuniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nie duża
Apropo triumpha to w blue city jest dziś happy hour o 17:00 - 18:00 po podaniu hasła "facebook" drugi komplet bielizny dziennej z rabatem 40% także warszawianki na pewno skorzystają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusiza spadaje ze spamem
szajsowatego triumfa za darmo nie chcę ja i wiele babek tez nie , daj spokój z ta załosną reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez różnicy oby mi stanik pasował w sieciówkach nie znajdę 60E albo 65F, dlatego wybieram najczęściej panache (jak mają promocje) lub comexim- tu mają tanio, a staniki sa nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati25
Witam, powiedzcie mi proszę czy istnieje jeszcze gdzieś sklep z bielizną Kris Line? Kiedyś był w chorzowie, ale zastąpiła go Samanta i Triumph. Z Krisa mam 3 staniczki. Uwielbiam je. Chcę kolejne. Noszę 70C i w tym rozmiarze stanik jest idealnie uszyty, zaprojektowany, dobrze przylega. Może któraś z was wie czy w Katowicach jest Kris Line (albo okolice?). Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati25
Jeszcze jedno - wiem, że przez internet można zamówić, ale nie lubię kupować biustonoszy / ciuchów bez przymierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wam po przymierzaniu
jak sobie dobrać właściwie rozmiaru nie potraficie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Comexim- tanie i świetnej jakości :) Ja kupuje z ich strony internetowej bo jest taniej niż w sklepie- raz kupiłam w ZT w Warszawie zapłaciłam za niego 179 zł, po czym sprawdziłam na stronie i ten sam model kosztował 99 zł. Nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comexim to też chłam
wypad spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
ja kupuję ten model który idealnie na mnie leży, mam różne marki biustonoszy,. ostatnio wygrałam z nipplex jeden i jak na polską produkcję jest całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
conis, daj sobie spokój z tym spamem bo się niedobrze robi, w każdym wątku o bieliźnie pełno reklam tego śmiecia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×