Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość IRMINNKA
Ja jakoś nie przywiązuje wagi do marki raczej do tego czy się dobrze w niej czuje czy nie, sporo kupuje w sklepach online chociażby tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska rzadko bywam w stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Polską Markę Bielizny diseta dostępna na stronie producenta i dystrybutora bielizny www.hurtownia-rajstop.pl Wylatkowa jakość w przylepnej cenie (otrzymuję bardzo dobre oceny od klientek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wygladaja najlepiej w ponczochach i bieliznie. sklep bielizna ponczochy rajstopy bielizna sklep bielizna ponczochy rajstopy ponczochy sklep bielizna ponczochy rajstopy rejstopy, to jest to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gacie, staniki - atlantic, sporadycznie h&m albo keys - tylko majtki rajty, skarpetki itd - marilyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Mnie się ostatnio zdarza dość często kupować bieliznę online. Po prostu nie mam czasu, żeby latać po sklepach. W sklepie to byłam tylko, żeby dokładnie przymierzyć stanik i sprawdzić komfortowy rozmiar. A kupuję internetowo np. przez stronę www.bieliznaujoli.pl . Tu jest fajnie bo mają bardzo duży wybór, nie tylko staniki i majtki, ale też koszule nocne, szlafroki, bielizna korygująca...no jest z czego wybierać. A cenowo lepiej niż w stacjonarnych sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w sklepie który odkryłam kilka miesięcy temu. Jest to rzetelny sklep internetowy z dużym wyborem kategorii. Od bielizny w różnych rozmiarach kolorach i modelach przez ubrania buty biżuterię i wiele innych. Wysoka jakość, znane marki i niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Dobre doświadczenia mam ze sklepem Ana – www.firmaana.pl . Jak coś to tutaj mają całkiem rozsądne ceny, zwłaszcza jeśli chodzi o staniki...do 5 dyszek można sporo modeli znaleźć. Podobają mi się też ich rajstopy, chyba się skuszę na kilka par ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję z www.e-sensi.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za spamerski temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep.nipplex.pl - nieprzebrany wybór krojów i rozmiarów w polskim wydaniu - POLECAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura881
Ja zazwyczaj szukam na http://boutiquebielizny.com/salony fajnych modeli i stamtąd zamawiam. Nie mam jakiejś super ulubionej, lubię te które są koronkowe i jak najbardziej sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chyba sobie jaja robisz? obsessiv to chyba największy badziew na rynku, wygląda to jak szmaty od początku, a po pierwszym praniu do niczego się nie nadaje! raz się dałam zrobić w konia i nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa4
Wiesz w sieci mas wiele sklepów, w których sprzedają produkty różnych producentów np. http://www.sklep-bielizna.com/bielizna-mat/ W sieci jest tyle sklepów, że czasem możne zejść cały dzień na sprawdzanie sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję bieliznę termoaktywną Brubecka na www.e-shaman.pl maja bieliznę dobrej jakości w rozsądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tylko jedną sprawdzoną markę i jest to u mnie ten triumph i nic więcej : ) tylko niestety akurat co tutaj mnie boli, że akurat po prostu no wiecie jest tak iż ona jest droga i czasem muszę nawet wziąć jakieś nadgodziny w nocy by jakoś po prostu sobie jakoś zapracować akurat na tą po prostu bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×