Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość chyba jestem pomylona
A ja nie noszę żadnej bielizny. Jestem płaska jak decha, więc stanika nie potrzebuję. W spodnie lub legginsy wsadzam tylko wkładkę i majtek nie muszę mieć. Do spódnic noszę wyłącznie pończochy, więc mój chłopak ma radochę. I tym sposobem nie wydaję kasiory na tak zbędą część garderoby jak bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę polskie marki. Ostatnio widziałam w necie reklamę Dalii, z ciekawości weszłam na stronę i ładne mają te staniczki, ale czy jakościowe? Któraś z Was miała może biustonosz tej marki? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyxxx
Triumph zdecydowanie warto; taniej można kupić np. przez neta na niemieckim ebayu. www.magnoli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaa2
Jeżeli chodzi o zakup bielizny to proponuję stronkę gielda-bielizny.eu naprawdę jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mały biuścik i zazwyczaj kupuje bieliznę właśnie w triumphie, la senza itp. Ale zainteresowały mnie marki, o których pisałyście. Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry sklep z bielizną w Warszawie gdzie będą dostępne te marki? Nie jestem fanką zakupów online - muszę wszystko dotknąć, wymacać, przymierzyć i wtedy mogę kupić ;) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, cała masa sklepów z naprawdę dobrą bielizną i z brafittingiem, i to z całej Polski: www.stanikowamapa.prv.pl/ Idę o zakład, że po wizycie w takim więcej Triumpha nie kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam forum od deski do deski, wymierzyłam się, skorzystałam z zaproponowanej przez jedną z forumowiczek stron gdzie można obliczyć rozmiar i wyszło, że mój rozmiar to.... 30DD brytyjski (65E polski) ! ekhm,, chyba coś poszło nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje kilka marek. Głównie Ewa Bien, Wiess-man, Zaps. Wszystkie można znaleźć na e-lady.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37wawka
Ja też jestem zdania, że warto kupować dobrą, polską bieliznę. Kilka polskich firm ma naprawdę dobre produkty w przystępnych cenach: Babell. Kinga, Eldar. Dobra oferta w sklepie http://diseta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrobotek R
Gorteks - ceny nie są złe, a bielizna fajna. Nie podaję linku, żeby nie oskarżano o marketing - jak ktoś chce, to sobie w google znajdzie :P Mam dużo modeli właśnie od Gorteksu i sobie je chwalę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmalla
Hej, ja od jakiegoś czasu kupuje bielizne Alles, świetnie dopasowane i ładnie się prezentują także polecam gorąco dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje biustonosze z alles, akurat mam rozmiar D, dlatego tam mi najlepiej dobrac stanik, a ktoras z was tez tam kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym allesem, jedna z najgorszych marek na rynku! I nie wypisuj bzdur o "Rozmiarze D" bo czegoś takiego NIE MA!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda123
wyłącznie angielskie marki ( Panache, Curvy Kate), nie żadne triumphy czy inne polskie badziewie z okrojoną dziadowską rozmiarówką z obwodami rozciągającymi się do granic możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, pivonia, jaja sobie robisz, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka52466
Triumph albo Ewa Bien. Generalnie lubię ładną i jakościowo dobrą bieliznę, nie kupuję na bazarach i w sieciówkach bo się rozpadają i nie wyglądają dobrze po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna żartownisia :D dobry jakościowo triumph i EB hahahaa :D :D :D dzięki za poprawienie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia77
Ja niestety nie wiem gdzie kupić sobie dobry stanik,jak do tej pory najlepsze miałam z Triumpfa ,tu gdzie mieszkam są dwa sklepy tej firmy i tylko w nich mogę kupić stanik rozmiar 85 f , który noszę,próbowałam kupować staniki Naturany ,ale dla mnie one są za słabe,pękają mi fiszbiny ,tragedia źle się w nich czuje kiedy szukam innych staników w rozsądnej cenie ,to znajduje jakieś koszmarki ,więc znów idę do Triumpha,choć ceny przekraczające 100 zł to nie dla mnie .Do niedawna udawało mi się zmieścić w tym limicie ,ale ostatnio jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mają być tanie a przyzwoite to Ava, przecenione Comeximy. Ale i na inne warto odłożyć i dać te np 150 zł i mieć 2-3 staniki, ale porządne, bo takie firmy jak Ewa MIchalak, Freya, Panache, Curvy Kate, Charnos, Gossard... to są staniki na lata. Tylko podstawa to dobrze dobrany rozmiar, inaczej każdy stanik się rozpadnie bo zwyczajnie napięcia nie będą się rozkładać tak, jak przewiduje konstrukcja, prosta fizyka. Jeśli tylko możesz idź na brafitting do któregoś z tych sklepów: www.stanikowamapa.prv.pl/ Jak nie masz takiego blisko to koniecznie wpisz się do tematu "jaki powinnam nosić rozmiar" na forum Lobby Biuściastych, tam też dobrze doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję najlepszą polską markę (przynajmniej mi się tak wydaje) - bieliznę od Ewy Bień. Piękne kształty, pełne fantazji, bardzo podobają się mojemu chłopakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambona bo jestem po mastektomii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amoena , słownik sam pisze :)to ja od mastektomii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)ja tam to uwielbiam mode na kolorowo wszyystko wtedy ladnie wyglada 222 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Bień na pewno nie jest najlepszą polską marką. Dużo lepsze są Ewa Michalak, Comexim czy Kris LIne. Ale rozumiem, że to akurat EB ci zapłaciła za reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerena
Długo się wahałam, czy kupować w internecie bieliznę ale znajoma poleciła mi firmę Alles. Zajrzyj sobie na ich stronę http://www.alles.pl/ Może coś znajdziesz fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarZzynka
Alles :) Polecam Wam kochane ich sklep internetowy Alles.pl :) Wszystkie na pewno znajdziecie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KVVVRVVVVA! WON z tym sralesesem! Niedobrze się robi od tych niedorobionych reklam tego szajsu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ja od lat korzystam z internetowych outletów. Spora oferta, która mnie zawsze zachęca, jest na www.gorseciarka.pl i korzystam z niej regularnie. Ceny dobre, wysyłka ekspresowa a obsługa rzeczowa. Nie można nie polecić tego, ale też nie chcę na siłę namawiać. Wystarczy skorzystać i przekonać się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×