Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

czyli, on zgodzil sie zebys pojechala na basen, chociaz nie chce zebys na basen jezdzila, po twojej wizycie stwierdzil, ze lepiej mu szlo ale nie chce zebys na basen jezdzila, hmmmmmm a ojciec z nim w ogole rozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa konflikt interesów ZS pewnie, że lepiej by mu było z mamą obok ale wie jakie będą tego konsekwencje w grupie ojciec oczywiście , że z nim rozmawia ale on nie może z nim jeździć na szkolny basen bo pracuje poza miejscem zamieszkania 50km- więc nie urwie się z pracy i to nie ojciec tylko ojczym gdyby nie mąż syn w ogóle byłby "dziewczynką " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spowiedź skończyłam bo nasza rozmowa sprowadza się tylko do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uczę dziecka ośmieszania i szpanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiesz do mnie trafić :) może dlatego, że znam cię z kafe i wiec co oznacza w twoim rozumieniu szpan:) stosujesz go na co dzień :) bez rezultatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi idź dawaj swoje cenne rady innym:) ja ich od ciebie nie potrzebuję sama wiem czyje słowa uznać za mądre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja miała używać słów ciota w kontekście czyjegoś dziecka darowałabym sobie pisanie w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szczerze mówiąc rzeczywiście nie posiadam odwagi przekupy:) nie wszystko załatwia się tzw mordą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziecka nie robi sie cioty Lo matko, kobieto z czym do ludzi startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena spokojnie pewnych osób nie ma sensu brać na poważnie podejrzewam, że kobieta pokroju małej mi prędzej udawałaby , że jest super matką niż przyznała się, że ma z czymś problem a każdy rodzic czasem ma wątpliwości i problemy uważam, że lepiej się poradzić niż udawać , że wszystko jest ok i zjadło się wszystkie rozumy. ale zdaję sobie sprawę, że Mi używając takich "rad" sama bałaby się podobne otrzymać :) tyle jeśli chodzi o realną odwagę .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaje delikatnie mowiac czkwaki jak slysze, czytam takie wypowiedzi, gdzie roi sie od slow, ciota, gowniarz, szpan itd. i wszystko odnosnie dzieci. Jest powiedzenie, ze milczacy glupiec moze zostac uznany za medrca a jak sie odezwie to niestety rozwiewa wszelkie watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znam w trochę innej wersji: czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje wnioski są dość zadziwiające chyba nie bardzo rozumiesz różnicę między móc a chcieć..... ty możesz wszystko załatwiać "mordą " :) są rzeczy, które załatwia się delikatnie kiedyś to zrozumiesz :) reszty nie będę komentować ....bo musiałabym poszukać trzeciej wersji przytoczonego tu już powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie doczytałaś dlaczego ??:) trzymam cię za słowo, że to była ostatnia twoja rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiesze sie, ale porazacie mnie taka glupota i naiwnosca Hmmm... nastepnym razem nie spiesz sie. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hej basen dobry na wszystko szczególnie na sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura ze dobry na wszystko
nie kazde dziecko ma w ogole ochote uczeszczac na basen jest to spowodowane zwyklym lekiem przed woda niektorzy ludzie do konca zycia nigdy nie nauczyli sie plywac wlasnie z tego powodu pamietam z dziecinnych lat ze gdy rodzice zapisali mnie na basen, zamiast chodzic na lekcje, siedzialem cala godzine w kabinie rozbieralni do dzis nikt nie nauczyl mnie plywac, a probowalo wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że temat się pięęknie rozwinął :):) Oj dziewczyny, życie jest nieprzewidywalne i same nie wiedzie co was jeszcze czeka, odrobina pokory i uszanowania cudzych poglądów :););Czy naprawdą każda dyskusja nawet ta zaczynająca sie bardzo fajnie i rzeczowo musi się kończyć pyskówką i udowadnianiem jedna drugiej, która lepsza? Która więcej wie, itp. Żałosne. A szkoda ....Każda z Was , tak jak i ja ma inne doświadczenia i chyba o to powinno chodzić, żeby się z tym podzielić z innymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia....
to ike wychowała modelowa ciotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ZS ma już odpowiedź dlaczego już dziś martwię się o walkę mojego syna w przyszłości ze stereotypami :) a teraz pomarańczo znajdź odpowiednie określenie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc mamy steerotyp: 10 letni chłopak ma problem z pływaniem czy akceptacją - jak zwał tak zwał, nie ciągnie go do sportu, walki , agresji za to lubi rysunki, ma rozwiniętą wyobraźnię, moze fantazję , może ma jakieś marzenia , - podsumowanie? - ciota . hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale dziecko
objętnie chłopak czy dziewczyn które ryczy przy całej klasie bo pływac nie umie to ciapciak czy to sie mamusi podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim jest osoba, która bezmyślnie przy matce obraża jej dziecko ? zdecydowanie wolę takiego ciapciaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby było jasne oczywiście że widzę , że mój syn odbiega od 10 letniej normy dlatego szukam rady - żeby nie załatwić tego tak by nie uczył się uczestnictwa w społeczeństwie dlatego zależy mi na tym, by problemu nie rozwiązywać własną "mordą" o to właśnie chodzi pewnie że łatwo jest być matką klasycznego 10 latka i wydawać osądy a rady szukać jak dziecko będzie miało lat 20 i będzie np biło żonę prosiłam o rady nie o oceny ale rozumiem, że pewne osoby nie potrafią się powstrzymać i sobie muszą ulżyć na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale dziecko
gdzie ja obrażam Twoje dziecko? nazywam rzeczy tak jak je widzę moze i jest mądry,wrazliwy , utalentowany, ale ciapciak z tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowę z tobą skończyłam bo jest nie na temat:) poczytaj pudelka i tam oceniaj kogo tam sobie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po__rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certyfikowany doradca
internetowy otwiera swoje podwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody lody dla ochłody
Co piąta porada - gratis. :) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tutaj teraz siedzicie
:) jak milo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×