Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość
dlaczego piszesz do mnie niuniek:) obrazasz moje ja i niewatpliwie za chwile strzele foszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge sie zastanowic, gdyz mnie rozpraszasz tym niunkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz, ze odłannczam neta:classic_cool: sledzisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odlonnncze na 2 benndziesz tennsknil? :classic_cool: proszę o rade...jak pozbyc sie wrazenia, ze mnie lofciasz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc nie wiesz, jak to się zazwyczaj odbywa. Doczytaj, poszperaj. Poczekam. Wszak po to się przychodzi po radę do mądrzejszego, żeby samemu nie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie byc ponizane, obrazane...kobiety, co z Wami?! Ten niby "szczery" ma niezly ubaw, a Wy jak w dym, po porade do kogos, kto Was ma gleboko gdzies, zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko lubie co sie lonnnczy ze szczerym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu same idiotki siedza , w mysl zasady - jak bije to kocha_ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gdzies osob, ktore wykazaly minimum wysilku i poszukaly w googlach "rozwod, podzial majatku" :-) zreszta ostatniej osoby, ktorej podpowiadalem co zrobic rowniez nie mialem gdzies, ale mniemam, ze zazdrosc cie zzera od srodka, przytulam misiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no....polacz sie z nim, jestescie siebie warci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dobra zasada :classic_cool: jak bije to wie , ze kobita zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle mniemasz i nie zycze sobie przytulania! Przytulaj swoje fanki :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimum wysiłku zostało poczynione. Wpisane w google. Nie znaleziony interesujący mnie aspekt, a mianowicie kwestia już spłaconej części. Co z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie bylo odp na moje zapytania phi czas na drzemkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylbym soba, gdybym nie zacytowal czasem samego siebie, tym razem sprzed 8!!! lat!: zawsze szczery 2009.09.18 jesli ktos ma potrzebe i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu to chetnie pomoge, naturalnie nie mam szklanej kuli ani innych akcesoriow wiec prosze odpowiadac szczerze na pytania, bo w przeciwnym razie szkode wyrzadza sobie szukajacy pomocy To co rozpoczelo ten temat jest nadal w mocy jesli ktos wypowie sie rzeczowo, i umie przyjac krytyke (zeby sie rozwinac) to zapraszam, razem z MS doradzimy, a moze i czizas sie przylaczy (reprezentujac plec madrzejsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"nie dosc, ze socjopaty to egoistycznego altruisty i na dodatek lenia!" x C'est moi! ;) xxx Jak najbardziej przyłączam się do stwierdzenia przedmówcy. Dodam tylko, że fochy, obrażanie się itp., to coś, co świadczy wyłącznie o autorze takich niewybrednych funkcjonalności. Również nie posiadam szklanej kuli, za to mam inne wady. Niestety chwilowo obowiązki innej natury mnie wzywają, ale zamierzam zaglądać i służyć bagażem doświadczeń wszelakich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas sie przylaczy (reprezentujac plec madrzejsza) x oczywiscie czysto altruistycznie lechczesz mi ten, no, egoizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czizas:) "oczywiscie czysto altruistycznie lechczesz mi ten, no, egoizm" x Dojdziemy na koniec do wniosku, że najwyższą formą egoizmu jest właśnie altruizm. Nie odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z niecierpliwoscia czekam na Twoj bagaz MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×