Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość
i umie przyjac krytyke (zeby sie rozwinac) kpicie czy o droge pytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiu dla przyjaciół Czesław
Jak będę chciał się rozwinąć, to na słońce się wystawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech tam, podniose raz jeszcze: jest d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że należy dodać, iż osoby niepotrafiące czytać ze zrozumieniem, ale za to mające ewidentny problem z jakimkolwiek dystansem do siebie mogą poczuć się rozczarowane. Takie z IQ na poziomie trzeciej szuflady od góry również. xxx Czasami ludziom tylko wydaje się, że mają problem. Poznając inny punk widzenia mogą sobie z nim latwiej poradzić. Nikt tutaj nie musi pisać podania z życiorysem, znaczkiem skarbowym, zdjęciem i xero paska z wypłaty. Co dajemy z naszej strony? Zawsze szczerą i czasem mało stanowczą opinię. Można wtedy powiedzieć "o czizas, może i faktycznie jest w tym jakaś sukienka". To topik dla ludzi, którzy chcą rozwiązać swój problem - nawet jeśli jest tylko wydumany. Pozostałym bardzo serdecznie z góry dziękuję za podnoszenie tematu. Wiem, że robicie to z altruistycznych pobudek, co zupelnie przypadkiem jest wodą na mój młyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało styrany, życzliwa rada, z Twoim pisaniem jest jak z ofertą pracy zbyt bogatą w treść: nikomu nie chce doczytać się jej do końca. Dużo nie znaczy dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja zacytuję sam siebie: "osoby niepotrafiące czytać ze zrozumieniem, ale za to mające ewidentny problem z jakimkolwiek dystansem do siebie mogą poczuć się rozczarowane". x Rozumiem, że Twoim problemem jest kiepska praca. Może jednak warto przeczytać dłuższą ofertę od takiej: "kopanie rowów zatrudnię". Wracając do czytania ze zrozumieniem: może czytaj wolniej i zastanów się nad każdym zdaniem? Warto też przeczytać jakąś książkę (plik zadrukowanych kartek w oprawie, czasami tekturowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz do zajęć typu kopanie rowów? Pewnie nawet szpadla trzymać nie potrafisz. Siedzisz na tej kafe i wypisujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dajemy z naszej strony? Zawsze szczerą i czasem mało stanowczą opinię. Można wtedy powiedzieć "o czizas, może i faktycznie jest w tym jakaś sukienka". x widzisz MS, ci ludzie, tak jak back in 2009, maja dwojaki problem: 1. swoj problem, z ktorym musza sie zmierzyc przed samymi soba, bo my jestesmy tylko pewna perspektywa, ktora moze ulatwic ale tez czasem utrudnic PODJECIE DECYZJI 2. problem takich ratlerkow, ktore powoduja, ze ludzie szukajacy porady nie chca sie uzewnetrznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co masz do zajęć typu kopanie rowów?" x Absolutnie nic. Żadna praca nie hańbi, o ile komuś się podoba. Ale tylko krótkie ogłoszenia o pracę mają minimalne wymagania. A co za tym idzie są najgorzej opłacane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"problem takich ratlerkow, ktore powoduja, ze ludzie szukajacy porady nie chca sie uzewnetrznic" x Dlatego z uporem godnym lepszej sprawy odpisuję takiemu pajacowi, któremu wydaje się, że... W sumie nie wiem co. Że zasypie mnie argumentami? Raczej nie, bo do tego musiałby posiąść trudną sztukę czytania ze zrozumieniem. Że mnie zdenerwuje? Do tego potrzebny byłby poziom przynajmniej drugiej szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba obrażać? Druga szuflada, trzecia szuflada... I po co to? Pytam Pana o to uczciwie i po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale trzeba obrażać? Druga szuflada, trzecia szuflada... I po co to? Pytam Pana o to uczciwie i po ludzku" x To było Twoje pytanie? "A co masz do zajęć typu kopanie rowów? Pewnie nawet szpadla trzymać nie potrafisz. Siedzisz na tej kafe i wypisujesz ..." xxx I poczułeś/aś się urażony/a moją odpowiedzią? Przecież była nad wyraz uprzejma. A w moim dialogu z ZS wyrażałem swoją opinię na Twoim poziomie. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość check
Mam taki problem. Facet po pierwszej randce, już więcej do mnie nie zadzwonił. Nie wiem czemu, bo moim zdaniem była udana. Może to ja zrobiłam coś nie tak? Mogę opisać jak było, jeśli zechcielibyście mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że zechcemy Jak długo się znacie i do czego doszło na tej randce, i czym się zakończyła - słowa jakie padły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość call69
Poznaliśmy się przez znajomych, wspólnych. Spotkaliśmy się w większym gronie kilka, może kilkanaście razy. Widziałam, że mu się podobam. Wreszcie poprosił mnie o numer telefonu. Umówiliśmy się u mnie. Przyszykowałam kolację. Na stole: świece, wino, frutti di mare, a ja w małej czarnej. Pierwsze co zrobił, kiedy wszedł do środka, to pozbył się ze stołu obrusu razem z zawartością. Szczegółów Wam oszczędzę. Wyszedł rano i już się nigdy nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all in
I teraz pytanie do Was? Jak sprać te cholerne plamy po winie z dywanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech przyjdzie i sam posprząta, jak nabrudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all in
Na tyle dawno, że samą wodą nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćben
Przychodzę tu po po_radę: mam problem z moim sąsiadem, tylko nie wiem, czy to miejsce, żeby wszystko opisywać. Czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all in
I ten obrus położyć na podłodze? Zamiast dywanu, czy na?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all in
Rada taka sobie, ale leżanka bardzo wygodna. Dzięki chłopaki. ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×