Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

"będę wdzięczna" - to miało być kulturalne. Rozumiem, że nie chcesz mojej wdzięczności, ok. ZS mam do ciebie ważną sprawę, a forum nie jest odpowiednim miejscem do rozmów na takie tematy. Czy korona z głowy ci spadnie, jak podasz mi swojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez nie ma za co
:) lubie pomagac innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecfhvgjbn
17:00 [zgłoś do usunięcia]szczery ma maila w stopce " nastepna :) dzieki za po_rade, bede mial na nie-uwadze nick nadzieja8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze kozo
odpisze Ci. zobaczysz. dogadacie sie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do niego, głupia
zzz napisz jak sie potoczyla twoja sprawa po tych 2 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Dziewczyny nie krygujcie sie tak bo to zaczyna sztucznie wygladac. To chyba logiczne ze jak ktos umieszcza maila w stopce to chce aby do niego pisano. Jaki inny sens mialoby udostepnianie adresu swojego komunikatora w kazdym pisanym poscie? ZS jest wniebowziety jak jakas kobieta do niego pisze. Mozecie byc tego pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Sluszna uwaga. Nie w stopce tylko w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
to od ciebie arabeska unosi sie smrod niemytej cipy a pfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34562
Ja poproszę: 10 lat koleżeństwa. Ja się rozstaję ze swoim facetem. On wspiera. Pewnego dnia znika, gdy już myślę, że coś jest na rzeczy między nami (nie byliśmy razem nigdy). Podobno nagły brak czasu. Tak znika, że nie mamy kontaktu długi czas. Odnowienie kontaktu - powtórka z rozrywki. Ten sam schemat. pytania: 1. Gdybym się z nim pogodziła, powtórzy się to 3 raz? 2. Gdy zaczynało się coś dziać, znikał - bo... nie dostał czego chciał, i się "obraził"? (ironnia) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poproszę: 10 lat koleżeństwa. Ja się rozstaję ze swoim facetem. On wspiera. Pewnego dnia znika, gdy już myślę, że coś jest na rzeczy między nami (nie byliśmy razem nigdy). Podobno nagły brak czasu. Tak znika, że nie mamy kontaktu długi czas. Odnowienie kontaktu - powtórka z rozrywki. Ten sam schemat. pytania: 1. Gdybym się z nim pogodziła, powtórzy się to 3 raz? x nie do przewidzenia, ale po co probowac trzeci raz?? 2. Gdy zaczynało się coś dziać, znikał - bo... nie dostał czego chciał, i się "obraził"? (ironnia) x tylko on to wie, mowi sie, ze faceci sa prosci, ale z obserwacji wynika, ze wielu z nich ma syndrom zafoszonej ksiezniczki, ktora oczekuje, ze sie ksiaze domysli I teraz, jesli probowalas szczerze rozmawiac, nazywajac wprost swoje oczekiwania i watpliwosci a koles uciekal od rozmowy, to niech spier.la bo ani z niego przyjaciel ani potencjalny partner Jesli z kolei nie zadalas sobie tego trudu i tylko opierasz sie na domyslach to coz, sama ocen czy warto teraz o tym porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34562
Tak, próbowałam. Mówiłam wprost co czuję, czego oczekuję. Albo nie odpowiadał, albo wymijał, albo udawał, że nie widzi i odpowiadał na w ogóle nie znaczące pytania, które kiedyś padły. Pytasz, po co to sprawdzać? Już miałam Ci napisać po co, ale doczytałam: "ani z niego przyjaciel, ani potencjalny partner" Tak, myślę, że miał syndrom księżniczki (po Twoich słowach). Wszystko miało się opierać na domysłach. Wpierw oczywiście analizowałam, ale ja tak długo nie mogę. Zaczęłam pytać i mówić wprost. Doszło do awantury. Rozumiem, że na moim miejscu odpuściłbyś taką znajomość? ps: Bardzo dziękuję za swój punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34562
:D Nie szkoda by Ci było tych 10 lat? W końcu, kiedy mi się trochę w życiu pozmieniało, jednak dostałam od niego wsparcie... Tylko pytanie: czy to było szczere wsparcie, czy wsparcie, bo chciał COŚ w zamian? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo. Mieszkanie na kredyt. Spłacanie przez 5 lat. Rozwód. Wartość kredytu równa wartości rynkowej mieszkania. Jak będzie wyglądał podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po_rada godna miszcza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz lepsza niuniek? jak ktos nie ma na tyle szarych komorek by wiedziec, ze kwestia rozwodu z podzialem majatku nie dokonuje sie na kolanie w alkowie tylko w sadzie to co ja moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×