Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość
powietrze też, ale czasem zdrowiej byloby nie oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło, są miejsca jeszcze gorsze pod tym względem, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czort jeden wie albo i nie, czym człowiek oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, ja znam inna wersje;) Chryzantemy złociste W półlitrówce po czystej... x Ale dalej mi się nie chce, bo leniwy jesten z natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś - czy Ty i "Zawsze Szczery" to jedna i ta sama osoba, czy też udzielacie po-rady WE DWÓCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:13 Przyjmę założenie, być może błędne, że pytanie jest poważne. We dwóch. Mamy trochę inny punkt widzenia, niemniej jednak jeśli obydwaj uznajemy, że ktoś pieprzy od rzeczy to na 99,999% tak właśnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś - pytanie było jak najbardziej POWAŻNE. Tak, zdecydowanie obaj macie inny punkt widzenia ale może to dobrze?:) A tak przy okazji czy "Z.S" akceptuje Twoją tu obecność? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ZS lubi krótkie, acz treściwe komentarze, w przeciwieństwie do moich, niejednokrotnie rozbudowanych za to wielokrotnie złożonych zdań, czego namiastkę masz w załączeniu:) U mnie to zboczenie zawodowe, przyczyny monosylab ZSa są mi nieznane:) Innymi słowy mówimy często to samo chociaż nie tak samo. x Co do akceptacji mojej obecności wystarczy przewinąć ze dwie strony do tyłu, gdzie ZS wspomina o mojej nieskromnej osobie (ms - to o mnie chodzi):) 8 lat temu też byliśmy tu we dwóch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zacytuję sam siebie: "przyczyny monosylab ZS" ZS jestem pewien, że nie odbierzesz tego niewłaściwie:) Swoją drogą mogłem napisać o równoważnikach zdań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
Po długim namyśle, odpowiedź brzmi - ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie musi jeszcze wyciągnąć szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ja kiedyś wziąłem udział w czymś podobnym na dzień dziecka:) Ale w bardziej stabilnym środku transportu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na dzień dziecka też, ale bez zezwolenia takie tylko uradowanie przedszkolaków" x O, to, to, u mnie dużo V8 RWD zza Wielkiej Wody:) V6 z FWD też dawały radę:) Radocha maluchów bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś - dalsze PYTANIA: czy Ty jesteś z wykształcenia polonistą? Czy z "Z.S." znacie się osobiście? Jeśli nie i pojawiłeś się tu niezależnie od niego (i bez jego wiedzy)- JAKIM CUDEM on Cię tu zaakceptował? Jaki jest obecnie Wasz status? Spółka z o.o. czy bez o.o.? A może inny? A może "niezależna działalność" każdego z Was? P.S. Mnie osobiście bardziej (!) odpowiada Twój (jak to określiłeś) "słowotok" niż "krótki i treściwy" styl "Z.S" nawet jeśli obaj mówicie to samo. Pozdrawiam obu Panów :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:25 Wybacz, ale tylko tajemniczy faceci są interesujący, więc pozwolę sobie spuścić na nie zasłonę milczenia:) Co do stylu wypowiedzi - myślę, że właśnie dzięki różnicom między ZS i mną każdy znajdzie tu coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na jedno odpowiem: "pojawiłeś się tu niezależnie od niego (i bez jego wiedzy)- JAKIM CUDEM on Cię tu zaakceptował?" x Myślę, że to pytanie do ZS:) Ale odpowiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.31- "tylko tajemniczy faceci są interesujący" XXX To samo dotyczy kobiet :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To samo dotyczy kobiet" x Calkowicie się z Tobą zgadzam, aczkolwiek co do kobiet - w przeciwieństwie do mężczyzn - jest to prawdą tylko na początku znajomości:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×