Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość
Chodzi o to, że sąsiad codziennie młotkiem w ścianę wali. Już nie idzie wytrzymać. Zaraz ściany puszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oto mój problem: facet, w którym się zakochałam (wolny) wdał się w romans z mężatką i mnie "olał". Powiedział, że wprawdzie jeszcze nie wie czy się w tej "pannie z obrączką na palcu" zakochał, ale do mnie "na tę chwilę" (to jego słowa)- nic nie czuje. Jednocześnie NIE POZWOLIŁ NA ZERWANIE MIĘDZY NAMI KONTAKTU (ja chciałam zerwać tę znajomość!). Zaproponował mi KILKUMIESIĘCZNĄ PRZERWĘ w kontakcie (na wzajemne przemyślenia he-he). Czy mam u niego jakąś szansę? Proszę o "zawsze szczerą" odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
Proszę uprzejmie: Dlaczego facet traktuje cie jak koło zapasowe? Bo mu na to pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co chlopcy, jak sie wiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś Proszę uprzejmie: Dlaczego facet traktuje cie jak koło zapasowe? Bo mu na to pozwalasz XXX A wiesz co to znaczy, że kobieta jest "zakochana po uszy"? Rozsądek w takich sytuacjach nie istnieje :) Ale MASZ RACJE W TYM CO NAPISAŁEŚ. Jestem kołem zapasowym i zdaję sobie z tego sprawę. Dziękuję za poradę i pozdrawiam. Odezwę się jeszcze jeśli pozwolisz może znowu będę potrzebowała "zawsze szczerej" porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wiesz co to znaczy, że kobieta jest "zakochana po uszy"? Rozsądek w takich sytuacjach nie istnieje " x Dlatego warto sięgnąć po_rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś "NIE POZWOLIŁ NA ZERWANIE MIĘDZY NAMI KONTAKTU" x Jesteś ubezwłasnowolniona? XXX Oczywiście NIE JESTEM. Zdaje sobie sprawę, że on mną manipuluje ale też postawiłam warunek: robimy przerwę a potem stanowcza decyzja: albo będziemy razem albo zrywamy ostatecznie. Jeśli "kręcą go" mężatki TO JUŻ JEGO PROBLEM. W swoich decyzjach jestem konsekwentna ale na tę chwilę jednak dałam się przekonać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście NIE JESTEM" x Moje pytanie miało Cię sprowokować, między innymi do tego, żebyś uświadomiła sobie jak Twoja sytuacja wygląda dla kogoś patrzącego z boku:) Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś "Oczywiście NIE JESTEM" x Moje pytanie miało Cię sprowokować, między innymi do tego, żebyś uświadomiła sobie jak Twoja sytuacja wygląda dla kogoś patrzącego z bokuusmiech.gif Trzymaj sięusmiech.gif xxx STARAM SIĘ TRZYMAĆ ale ciężko z tym na razie. Mam nadzieję, że czas zabliźni rany. Ty też się trzymaj. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam nadzieję, że czas zabliźni rany" x Czas zawsze zabliźnia rany. Popłacz gdzieś w kąciku, odetchnij głeboko i idź do przodu. Chyba nie chcesz się wiązać z kimś, komu nie będziesz mogła zaufać. Bo niestety tak będzie. Lepiej, usłyszeć teraz, że "na ten moment nic do Ciebie nie czuje" niż za 10 lat, gdy będziesz odpowiednio starsza i z dwójką dzieci na głowie. Są rzeczy, których się po prostu nie robi jeśli dalej się chce z kimś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mi facet powiedział, że "na ten moment nic do mnie nie czuje" od razu uświadomiłabym sobie, że tylko mi się WYDAWAŁO, że jestem w nim zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdyby mi facet powiedział, że "na ten moment nic do mnie nie czuje" od razu uświadomiłabym sobie, że tylko mi się WYDAWAŁO, że jestem w nim zakochana XXX Kochana, to nie jest takie proste, wszak UCZUCIE nie zawsze działa W OBIE STRONY :). Pozdrawiam- "ta nieszczęśliwie i nierozsądnie zakochana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko na tym świecie jest przejściowe, uczucia też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
albo zrywamy ostatecznie. x a jak sie zrywa nieostatecznie? tak jak czesciowo przerywamy ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mi facet powiedział, że "na ten moment nic do mnie nie czuje" od razu uświadomiłabym sobie, że tylko mi się WYDAWAŁO, że jestem w nim zakochana x mieszaja ci sie swoje uczucia z jego uczuciami i twoja reakcja na jego uczucia, spoko, dojrzejesz to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A oto mój problem: facet, w którym się zakochałam (wolny) wdał się w romans z mężatką i mnie "olał". Powiedział, że wprawdzie jeszcze nie wie czy się w tej "pannie z obrączką na palcu" zakochał, ale do mnie "na tę chwilę" (to jego słowa)- nic nie czuje. Jednocześnie NIE POZWOLIŁ NA ZERWANIE MIĘDZY NAMI KONTAKTU (ja chciałam zerwać tę znajomość!). Zaproponował mi KILKUMIESIĘCZNĄ PRZERWĘ w kontakcie (na wzajemne przemyślenia he-he). Czy mam u niego jakąś szansę? Proszę o "zawsze szczerą" odpowiedź. Pozdrawiam." X To jakies zarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wszystko na tym świecie jest przejściowe, uczucia też usmiech.gif . ale nie każdy jest przejściem dla pieszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie każdy jest przejściem dla pieszych" x że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Zawsze szczery Ale, z Ciebie zarozumialec. Tak sie wymadrzasz ,jak bys zjadl swoj rozum. Te ,twoje niby porady(litosci)pozal sie Boze. Doucz sie w innej dziedzinie,bo w tej miernie Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,jak bys zjadl swoj rozum xxx ale chryzantema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze ze porady są za darmo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×