Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość nele-maj
ike, pogubilam sie w tym wszystkim, rozumiesz? Nie wiem jakimi schematami mysla faceci, dlatego prosze tu o pomoc- wlasnie faceta. Kazda wypowiedz niesie ze soba nowe impulsy, taki jest miedzy innymi sens pisana tutaj. Prosze po prostu o opinie z zewnatrz. Moze mi sie cos wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda wypowiedz niesie ze soba nowe impulsy, taki jest miedzy innymi sens pisana tutaj. Prosze po prostu o opinie z zewnatrz. Moze mi sie cos wyjasni. aa czyli chcesz sobie pogadac - to zaloz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help*help*
co myslicie o zwiazku z alkoholikiem? bywa, ze czlowiekiekowi sie udaje wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nele-maj
Od tygodni spac po nocach nie moge bo maz mi wmawia, ze przeciesz wszystko jest ok, ale dla mnie to nie jest ok. jak już do tego doszło, że źle sypiasz, to zrób coś z tym, albo zacznie się zabawa w ślepca i głuchego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help*help*
wiekszosc kobiet tutaj uwaza, ze alkoholika nalezy skreslic, tzn. nie wiazac sie itd.. ale jak sie w nim zakochalam, to nie wiedzialam ze jest chory, on ma takie kilkumiesieczne okresy, ze nie pije w ogole, a potem przez tydzien non stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nele-maj
gdybys naprawde chcial mi pomc to juz bys 10 razy przeczytal ten "zastrany tekst" tego faceta, ktory z tego co pisze, moglby byc moim mezem (moze wrecz jest, nie wiem). Napisalam juz, jaki mam problem, jakie mam pytanie i gdzie leza moje watpliwosci - nie lubie sie powtarzac. Nie wiem dlaczego mialbys odpowiedziec, jesli napisze ci to wszystko znowu w mailu, jesli tutaj nie chcesz tego zrobic. Nie moge cie zmusic. Dzieki za poswiecony mi czas. Niech was takie problemy omijaja! (ike, nie prosisz o rade, ale ci ja dam: nie wpie...przaj sie, jak inni prosza o pomoc, podlizujesz sie i nie jestes autentyczna, spojrz przez okno, wiatr wieje juz w inna strone, teraz kolej na ciebie, zmienic kierunek - spuscmy zaslone milosierdzia na takie jak Ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to nie ma tamto
czy można się wyleczyć z nimfomanii ?? 1.Czy tak samo jak inni uzależnieni są do końca życia narkomanami, alkoholikami tak jak do końca życia będę uzależniona od seksu 2.Pomożesz mi porozwieszać pranie bo mam do powieszenia poszewki i prześcieradła a sama nie dam rady proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Nele-maj Chodzi o to, ze masz pisac o sobie. Nie o kims. Np. Moj maz zaczal znajomosc internetowa, mowi, ze z nudow. Przeksztalcilo sie to w pewna zazylosc. Moj problem..... Pytanie..... Nie obrazaj sie i pisz:) Badz konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
bez sensu tu dzisiaj jest , podnosze i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tutaj zawsze tak jest :classic_cool: jakby co, to podniosłam, bo nie mogę znaleźć mojego ulubionego ...... dla kosmitów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy_powiedział
Ciekawe jest na kafe zycie, jakieś problemy, czyjeś tycie, ale tam też jest świat, jak powiedział kiedyś brat, trzeba wyjsc do ludzi, gdy nam sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
a pozniej bedziesz siala zdziwienie skad tyle agresji i atakow na twoj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchachachacha no tak pomarańcza znów nie zrozumiała żartów......... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
tak jak pozostale 99.99999999% ludzkosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×