Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość loka..
jesli ktos ma potrzebe i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu to chetnie pomoge, naturalnie nie mam szklanej kuli ani innych akcesoriow wiec prosze odpowiadac szczerze na pytania, bo w przeciwnym razie szkode wyrzadza sobie szukajacy pomocy Nalezaloby to przeczytac ze zrozumieniem. Wydaje mi sie, ze nie jest to zbyt skomplikowane dla przecietnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowisko niektórych
osób pozwalałoby sądzić, że równie dobrze mógłby ktoś udzielać porad lekarskich, co w potocznym języku oznacza - leczyć. A jednak znachorów przyłapanych na "leczeniu" stawia się pod sąd, bo aby leczyć, trzeba mieć do tego uprawnienia. Niezależnie od tego, ludzie dokonują wyborów i do znachorów chodzą. Ale wiedzą, do kogo chodzą ;) Niezależnie od przekonań czytających topik, sprawa jest dwuznaczna a autor ma problem z udzieleniem szczerej odpowiedzi. Nazwanie kogoś kosmitą ma swój wymiar i daleko na tym "kosmicznym wózku" autor nie zajedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga yeez - trafilas w sedno z przerzucaniem odpowiedzialnosci, argumenty o unikaniu sugeruja, ze osoby proszace o rade pozbawione sa swojego rozumu i wolnej woli :-) z kolei sami tez bardzo dobrze to okreslila - wiarygodnosc slow w internecie - pisalem o tym w temacie o dyskusjach internetowych for dummies :-), jesli ktos chce to niech sobie poszuka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa dwie mozliwosci dyskusji na kafe: - na tematy kontrowersyjne - na tematy oczywiste pierwsze pokazuja braki dystansu i osobiste podjazdy drugie sa zwyczajnie nudne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem jedni lubią prawiczki inni kosmitów ok znikam --nie będe Ci żaśmiecać Twej poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ZS dziś pora na twój topik:D ok wypowiem się i ja topik nosi nazwę po_radę- nie: poradnia jest założony w dziale "uczuciowy" nie "psychiczny" ( swoją drogą taki dział na kafe by się przydał) wszyscy, wszystkim na forum doradzają jak chcą i jak potrafią osoba wchodząca na topik ma świadomość, że ZS nigdzie nie napisał - jestem profesjonalistą- więc to chyba normalne, że z góry zakłada, że nim być może nie jest branie go pod włos jest niczym innym jak durnym uporem, ciekawością i próbą znalezienia na niego haka i jeśli komuś ów topik się nie podoba przecież może go omijać, najlepiej jak najszerszym łukiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mozecie powiedziec o takim zachowaniu faceta:jego zycie opiera sie na siedzeniu w domu,przyjezdza do mnie doslownie na chwile uzasadniajac swoja krótka wizyte tym ze nie ma za wiele czasu.Mozna dodac ze nie ma czasu na kontakt telefoniczny ze mna...a pomimo tego wszystkiego zapewnia mnie o swoim uczuciu i o ty jak mnie kocha.Dodam,ze jestesmy ze sobą od ponad 2 miesiecy...moim zdaniem nie tak powinien wyglądac związek po tak krótkim czasie bycia ze sobą.Co o tym sądziecie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może załóż o tym topik?? a potem odczytasz wyniki pomarańcza djgrnde pali L&My a kecjfnrix pali marlboro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mozecie powiedziec o takim zachowaniu faceta:jego zycie opiera sie na siedzeniu w domu domator ,przyjezdza do mnie doslownie na chwile uzasadniajac swoja krótka wizyte tym ze nie ma za wiele czasu moze nie miec za wiele czasu .Mozna dodac ze nie ma czasu na kontakt telefoniczny ze mna...a pomimo tego wszystkiego zapewnia mnie o swoim uczuciu i o ty jak mnie kocha. moze mowic prawde lub sciemniac Dodam,ze jestesmy ze sobą od ponad 2 miesiecy...moim zdaniem nie tak powinien wyglądac związek po tak krótkim czasie bycia ze sobą. a jak powinien twoim zdaniem? Co o tym sądziecie..? j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
zapach bzu, ale jak to wygląda : wpada, bzyka i wypada? a góry przepraszam za dosadność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje ci się, że na początku związku powinien wykazać troche wiecej zaangaowania? jestesmy z tego samego miasta, a nie raz widujemy sie tylko 2 razy w tygodniu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje ci się, że na początku związku powinien wykazać troche wiecej zaangaowania? jestesmy z tego samego miasta, a nie raz widujemy sie tylko 2 razy w tygodniu. .. nie wiedzialem, ze jest jakas uniwersalna recepta na zwiazek - jesli tak, to dotyczy ona przede wszystkim sfery komunikacji nie wydaje ci sie, ze warto o swoich potrzebach i pretensjach rozmawiac z bezposrednio zainteresowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gitarra- wydaje mi się, że jest ze mną, bo jest... nie ma w jego zachowaniu takiej chęci zycia, wzajemnych wypadów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje ci sie, ze warto o swoich potrzebach i pretensjach rozmawiac z bezposrednio zainteresowanym? Często podejmowałam rozmowę z nim na ten temat, ale on tego nie rozumie. Dlatego tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×