Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Często podejmowałam rozmowę z nim na ten temat, ale on tego nie rozumie. Dlatego tutaj pisze. ja to rozumiem, tyle, ze jest pewien problem - co z tego, ze ja rozumiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego mu o tym nie powiesz? ma sie domyslic, tak? Mówię mu o tym i odnosze wrażenie jakbym rzucała grochem o sciane. On mnie nie potrafi zrozumieć w tym temacie. siedziałby tylko w domu, a ja chce jeszcze korzystać z zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mówiłaś mu konkretnie o swoich potrzebach czy tylko lekko je sugerowałaś? Wprost mu mówiłam, że mi takie zycie nie odpowiada. np. Jednego dnia rzuca propozycje wspólnego spedzenia czasu, a nastepnego dnia nie wywiązuje się z tego , jest mało konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może Ty ten czas zorganizuj zamiast czekać aż on to zrobi. Zakomunikuj mu, że np. jutro idziemy tu albo będziemy robić to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka w paski
a ja to mam problem :(( i kto mi pomoże, kto mi doradzi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienko- tak właśnie robie, proponuje np. wspolny wpad do kina, kolacje itp. a on stwierdza, ze nie ma na to ochoty, ze woli siedziec w domu. powiedzcie szczerze- to nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakatrinahamattata
Sukienka, czmu nie zaglądasz juz na topik dla samotnych 30-tek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'powiedzcie szczerze- to nie ma sensu?' Ale Ty to wiesz czy szczerze się pytasz? Nie wiem jak reagujesz na te jego odmowy wyjścia ale jak fochem to zmień strategię i spróbuj go jakoś miło podejść. Jeżeli tak jak Szczery napisał jest domatorem to może być ciężko, ale jak to się mówi: nie ważne gdzie - ważne z kim. A jak będziesz miała ochotę gdzieś wyskoczyć to zawsze możesz np. z koleżanką. No chyba, że traktujesz częste wyjścia z nim jako podstawę i coś niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to sciema, albo nie masz swojego rozumu cos sie nie dodaje - dwa miesiace razem, "wielka milosc", kompletnie ci nie pasuja jego zainteresowania, nie spedzacie razem czasu to zapytam wprost dlaczego z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklane kule piętro wyżej
next floor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sukienki szczerego itp.
a ty jestes sekretarka szczerego? czy laczy cie z nim niewidzialna wiez przyjazni kafeteryjnej , ze tak sie udzielasz. probujesz go nasladowac ale z mizernym skutkiem. tworzycie tu towarzyswo wzajemnej adoracji- niedobrze sie robi. Nagle jacy uprzejmi. A ty sukienko jestes nudna jak flaki z olejem. Ale widac szczery cie tak zauroczyl, ze postanowilas udzielac rad. JA pierdole dziewczyno te twoje rady to marna kopia szczerego, ktory jest zarozumialym bufonem, sadzacym,ze zjadl wszytskie rozumy. ten moralizatorski ton, sarkazm, wymadrzacie sie a tak naprawde guzik wieci o ludziach tu piszacych, o problemach z jakimi sie borykaja na codzien. Wasze podejscie jest dramatycznie zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za podniesienie topiku i chetnie odpowiem na ten fragment: Wasze podejscie jest dramatycznie zenujace. poprosze, pokaz mi swoj wartosciowy, pelen przenikliwosci i empatii post, chetnie sie podszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo przepraszam, ale dziś przypadkiem nie jest kolej na topik grzeczny??? zs nie dziękuj za podniesienie jak to robię ( jak to leciało??) po starej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×