Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

zielone szkiełko--> fajnie że tyle napisałaś, trochę rozjaśniłaś mi sytuacje :D Nie ma to jak doświadczenie :D Chociaż pewnie i tak nie da się uniknąć zbędnych zakupów, bo każde dziecko jest inne. A co się tyczy zakupów dla dziecka, ja zaczynam w listopadzie. Ze wzg finansowych, bo jak zostawię to na "jeden raz" to kilka moich wypłat pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ale chyba zostawie stary bo cos mi nie wyszlo po za tym nie moge tak jak Ty wpisać ostatniego dnia miesiączki po będzie wychodzić inny termin bo zaciążyłam tydzień później jak się jednak okazało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tydzien ciąży a tydzień płodu to co innego, takze On bierze poprawke i wylicza :) No ale jak kto chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo rzeczywiście fajny ten suwaczek :) tez sobie zrobię taki drugi ;) u mnie i tak pewnie się zmieni data porodu, mam wyliczona na 8 maja ale z wielkości mojego juniora wynika ze jest jakoś 1,5 tygodnia starszy ;) albo rośnie mi mały słoń w brzuchu ;) ja też chciałabym zacząć kupować wcześniej ze względu na wydatki :) ubranka zostawie na sam koniec ale wanienki, termometry i łóżeczka moge stopniowo kupować wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo rzeczywiście fajny ten suwaczek :) tez sobie zrobię taki drugi ;) u mnie i tak pewnie się zmieni data porodu, mam wyliczona na 8 maja ale z wielkości mojego juniora wynika ze jest jakoś 1,5 tygodnia starszy ;) albo rośnie mi mały słoń w brzuchu ;) ja też chciałabym zacząć kupować wcześniej ze względu na wydatki :) ubranka zostawie na sam koniec ale wanienki, termometry i łóżeczka moge stopniowo kupować wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sie nie zastanawiałam ze w ogole trzeba robic jakies zakupy :p No to bedzie trzeba zrobic jakąś liste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w pierwszej ciazy, zrobilam wszystkie zakupy w ok.7 miesiacu ciazy, wiec teraz tez tak zrobie:) czeka mnie kupno podwojnego wozka bo coreczka ma dopiero 16 miesiecy i napewno jeszcze dlugi czas bedzie jezdzic razem z mala dzidzia:) I tak juz z innej beczki to troszke sie martwie bo mam kaszel i boli mnie przy tym dol brzucha ale mieszkam w Anglii i tutaj lekarze n ie daja zadnych lekarstw, tylko paracetamol:( Pozdrawiam dbajcie o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja dziękuję Bogu , że dziś jest piątek. Za oknem pogoda ciężka a ja śpie na biurku udając że siegam długopis wszytko by jakoś uszło tylko na twarzy mam jakieś odciski teraz bo leżałam na pogniecionej kartce :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marott83
Ja z zakupami jeszcze się wstrzymam, chociaż już korci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palus może zawczasu spróbuj jakieś domowe sposoby z czosnkiem, może cytryna i trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam zakupy juz wam mowie jak zaszlam w ciaze w marcu to juz kupowalam po 13 tyg ciazy i tak po troszku po troszku a uwiezcie ze jest tego cholernie duzo!! tak jak ania pisze za raz moje finanse mi na to nie pozwalaly,a teraz duzo rzeczy juz mam wiec nie bedzie tak zle,a jak jeszcze bedzie chlopczyk to juz w ogole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozwole sobie dopisac sie do tabelki, mimo że mało sie udzielam(jestem z innego topiku dotyczącego narodzin pierwszego dzieciaczka) to często czytam co piszecie:) nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ ......29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok......... ..25 aganiok79.....07.05.2010.....Gdynia/Węgrowiec....... ..29 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce............ ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła............... ....24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Estera0904........12.05.2010.........Hrubieszów......... ..16 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Selkunia...........15.05.2010........Częstochowa........ ..34 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK............. ......27 maggdunieq.....18.05.2010.............Poznań............. .29 wiola83.......... 19.05.2010............Irlandia...............26 niezapominajka1101..19.05.2010.......CA................. .30 pije trampki......21.05.2010............Wrocław........ ...24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno.......... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce............. .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce............. ...29 paulus3d.........24.05.2010............UK............... .....26 kasia1911.......26.05.2010............Białystok.......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy................26 maja_ck...........26.05.2010...........Kielce.................26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 karzien...........29.05.2010............Wałbrzych....... ...29 Muza30.........31.05.2010...............Poznań.......... . .. 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kremów na rostępy polecam: mustela podwójnie działający krem na rozstępy Clarins Huile Tonic - olejek przeciwko i na już powstałe rozstępy ten drugi rewelacyjny tylko drogi, pierwszy bardzo dobry ale też baaaardzo tłusty i ciężki, stosowałam go głownie na noc, bo potem się wszystko klei do brzuszka a w nocy mi to nie przeszkadzało;) olejkiem smarowałam sie kilka razy dziennie - efekty rewelacyjne, zero rozstępów, a dodam że na cyckach przez to że je troszke zaniedbałam tragedia, rozstęp na rozstępie, czyli tendencję mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka 81
Ja tez nie myślę jeszcze o takich poważnych zakupach dla dzidziusia. Jak pomyślę ile to kasy trzeba, to ręce mi opadają. A co do smarowania brzuszka, to mi wszystkie koleżanki polecają oliwkę w żelu Johnson's i kosmetyki z Dax dla ciężarnych (ale to dopiero od 4 miesiąca ciąży. Ja oliwkę już wcieram, bo mam tendencję do rozstępów i boję się o brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko od czwartego miesiąca, mi cycki popękały w trzecim miesiącu (około 10tego tygodnia zaczęły bardzo rosnąc) a potem nie było juz dla nich ratunku, mimo smarowania kreseczki są:( brzuszek można smarowac od drugiego trzeciego miesiąca, ważne by intensywnie przy tym nie masowac by nie wywołac skurczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co ja napewno w tej ciazy kupie? elektryczny laktator i to firmy medela,w poprzedniej ciazy nie mialam i az cycki pekaly a znajoma ma ten laktator i jak on super sciaga mleka,zero wysilku jest super,odkupie go od niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do oliwki to u mnie sprawdzila sie bambino po jonhonsie dostalam takich krostek na brzuchu ze az sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczynam rozmawiac z moim ukochanym o zakupach dla dziecka to wtedy mu sie zapala lampka tylko na jedną rzecz a w jego świecie reszta nie istniej i nie dopuszcza innych mysli a tym jego wymarzonym czyms jest : ELEKTRONICZNA NIANIA - dodam że na dwóch pokojach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok-dobrze że chociaż automatyczną nianię wie ze trzeba kupić, mój tylko patrzy na mnie z politowaniem i pyta "Ale to już?" :P Wredny :D No z tym laktatorem to róznie bywa, tanie to nie jest, a nie wiadomo jak nasze ciało zareaguje i czy wystarczy ręczny, czy jednak bez elektrycznego nie da rady... Na innym forum dziewczyna wkleiła link do wózka dla dzieci (można wozić starsze i mniejsze razem. widziałyscie takie cudo? http://www.allegro.pl/item726568136_wozek_blizniaczy_abc_design_zoom_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ja widzialam u mnie by sie taki przydal,synek bedzie mial poltora roku jak urodzi mu sie rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie o to chodzi, że to dziecko które będzie z tłu (niemowlaczek) bedzie widział w sumie plecy starszego, a w tym wózku podoba mi się to że spacerówka "widzi" przód kierunku jazdy, a gondolka widzi "tył"" kierunku jazdy, no i mama ma malca na oku. Fajna rzecz, tylko ciężkie rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×